• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    SHARNY
    SHARNY --- ---
    EBARTT: asi ne, ale je to nechutný. Ty bys chtěl jíst něčí nohu po někom?
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    SHARNY: taky si myslim ;) jediny logicky vysvetleni toho fnukani...
    EBARTT
    EBARTT --- ---
    No, sežráním se člověk nenakazí, nebo jo :) Teda pokud je konzumentem, ne konzumovaným.
    SHARNY
    SHARNY --- ---
    ALI_GATOR: Kdyby byl kouslej, šel se zastřelit, ale klepli ho kanibalové, který si dali jeho nožku, načež on jim to vpálí, že v podstatě žerou schnilý už měnící se maso... To by bylo kůl. Mám dokonce pocit, že se něco takovýho odehrálo v komiksu, ale třeba se pletu. Je to dlouho, co jsem to četl.
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    EBARTT: No, napadá mě jediné rozumné vysvětlení, že mohl dlabat lidské maso někde jinde, než v Termitusu. To samozřejmě nesedí se zbytkem informací (Terminus byl původně útočiště, pak přišli zlý a znásilnili všechny, oni se pak nakrkli a snědli všechny zlý).

    Každopádně, pokud ho ta polomáčená obluda opravdu kousla, bylo by to dost trapné. Kolikrát jsme jíž viděli tento scénář?
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    V tomle ohledu bude zajímavé sledovat, jak dopadne spin-off, který má sledovat úplně jinou skupinu a který nemá předlohu v komiksů. Jenom jsem zvědavý, jak z toho udělají dostatečně odlišný příběh a ně jenom kopii klasického TWD.
    EBARTT
    EBARTT --- ---
    No, já teda komix nečetl, ale na WD wiki to říkaj taky
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Bojím se, že základní přístup je ten, že přes všechny odlišnosti je to stále adaptace komiksu a Bob nejspíš přebral Daleovu roli v konfliktu s kanibaly.
    EBARTT
    EBARTT --- ---
    ALI_GATOR: takže hypotéza, že to je taky kanibálek je správná? Pak se ale divím, proč je do terminusu vedl, hlavně tu čokoládovou kóču.
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    SHARNY: IMHO by toto už bylo celkem ohrané téma, já věřím v svoji děsivější variantu. Kdo by chtěl v post-apokalypse potkat ideálního partnera se splněným bobříkem kanibalismu?

    SHEDLO: Všichni jsou de-facto nakažení, pokud umřou bez poškození mozku, promění se. To už v seriálu bylo.
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    jo, taky jsem myslela, že je nakaženej, a že když ho chytli a snědli, se ještě budou dít věci.. tohle co zmiňujete mne nenapadlo
    SHARNY
    SHARNY --- ---
    ALI_GATOR: Já myslel, že ho v tý vodě pokousaly zombie a že se jde ven zastřelit... Uvidíme, co z toho vyleze...
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    THOMASMORTA: Tak např. to vysvětluje to nevysvětlitelné fňukání těsně, než uviděl hvězdičky. Taky jeho odevzdanost a osamělost, když ho našli na tý silnici, jak se motal po okolí.
    Každopádně jsem zvědavý, kde teď bude hledat protézu na míru..
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    EBARTT: a proč si myslíš, že je Bob zná?
    NJORL
    NJORL --- ---
    Hadej
    EBARTT
    EBARTT --- ---
    Nejak jsem nepochopil odkud ten afroamik zna lidi z terminusu. Teda krome toho, ze ho malem snedli...
    SALUT
    SALUT --- ---
    SVORO: díky
    SALUT
    SALUT --- ---
    Máte někdo prosím info kolik času uplynulo od vypuknutí epidemie do posledního dílu - tzn. přibližně od doby, kdy se Rick probudil v nemocnici? (měsíce, roky)
    díky
    SEAMON
    SEAMON --- ---
    Hmm, som zvedavy ci Bob bude mat tu istu funkciu ako Dale v povodnom komixe. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam