• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    SVORO
    SVORO --- ---
    OVERFLOATER: help? :D
    OVERFLOATER
    OVERFLOATER --- ---
    ROBOTON: to nereknou minimalne do mid season break :D
    ROBOTON
    ROBOTON --- ---
    takže další díl a Glenn furt neumřel? :D
    SVORO
    SVORO --- ---
    Táááááááááááááááák to je hloupý................ :(
    OVERFLOATER
    OVERFLOATER --- ---
    No... myslim, ze Glenn je mrkev, kdyz zasadil seminko :-)
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    Jeffrey Dean Morgan Joins Walking Dead Cast as... Infamous Villain Negan!
    http://www.imdb.com/...J27K6B1G174Z9J&pf_rd_s=center-3&pf_rd_t=15061&pf_rd_i=homepage&ref_=hm_nw_tp1
    HACECKO
    HACECKO --- ---
    OVERFLOATER: To jediny bylo fakt debilni, ale jinak to byl krasnej meditativni dil kterej mi naprosto sednul. Jo a mel bys davat vic pozor, pak by ti neuniklo ze ho ten "Weckar" napadl v lese a on ho bohuzel nezabil.
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    Jsem myslel, že to je nějaký kuchtík ala Babica. :)

    U mně český dabing čehokoli většinou dobrý, nesmím to ale rozkoukat v původním znění nebo znát skutečný hlas herců z předchozích děl...takže vlastně se na dabované věci skoro nedívám. :)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    SEGA: To jsem ani netušil - s dabingem jsem viděl asi jenom jednu epizodu, kterou jsem nebyl schopný sehnat v původním znění.
    SEGA
    SEGA --- ---
    ALI_GATOR: dabuje Normana Reeduse
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    ALI_GATOR: Martin Stránský - český herec a můj oblíbený mluvčí audioknih.
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    SEGA: Co je to za dementa vpravo?
    SEGA
    SEGA --- ---
    sorry, že to tu tak házim, seriál mám rád, ale nemohl jsem si nevšimnout určité podoby..... tak se podělím....


    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    No a taky debilně natočený..zjevně Aikido mělo dovolenou :)
    OVERFLOATER
    OVERFLOATER --- ---
    jo a to jak zombik kousnul toho psychologa bylo taky tak trochu debilni :))
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    NJORL: Ten rychlý přerod je celkem uvěřitelný..určitě je to popsáno v učebnicích psychologie - po odstranění maniodepresivního stavu si subjekt uvědomí obludnost svého počínání a přehnanou starostí o vše živé se snaží odčinit své hříchy. Navíc tak rychle to zase nebylo..

    Potkat v apokalypse psychologa zaměřeného na Tvůj problém ovládajícím Aikido je přinejmenším stejně pravděpodobné, jako když skupinu lidí stojících proti sobě překvapí hlučná pomalá mrtvola a jednoho z nich zakousne. Každého holt praští do očí něco jiného...
    OVERFLOATER
    OVERFLOATER --- ---
    NJORL: jj, to mi taky prislo rychly... dalsi vec je, ze kdyz rikal, ze nezabiji VUBEC nic (to tam myslim vyslovne rekl - neco jako don't kill anything), tak by prece nemel zabijet ani zobmiky... ja vim, ze jsou to walking DEAD, ale porad chodej a nejak fungujou, takze uplne mrtvy nebudou, tudiz podle jeho logiky by nemel zabijet ani ty zobmiky, nevim no... :)
    NJORL
    NJORL --- ---
    Me spis zarazila ta nahoda, ze ti lupne v bedne behem apokalypsy a zrovinka potkas psychologa, ktere uplnou nahodou ma specializaci na Tvuj problem a umi Aikido a diky tomu prezije do te doby aby Ti mohl pomoci ...

    Navic ten prerod z chci zabit uplne vsechno na .... zivoj je ta nejcennejsi vec .. mi prisel moc rychlej a ... no uplne jsem tomu neuveril.

    ALE epizoda se mi moc libila, nijak to neresim a uzivam si to! nejlepsi serial soucasnej. :)
    NJORL
    NJORL --- ---
    OVERFLOATER: ten chlapik ho prepadl u ohniste s bouchackou bez naboju myslim. kdesi to bylo. myslim na konci minule sezony ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam