• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    rozbalit záhlaví
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    PHUSHI: Protože hned při prvním pokusu zjistili, že se zároveň musí pohybovt pomalu a nesmí začít pršet. Mimochodem, z těch, kteří byli přítomni použití v první sezóně žije už jenom Rick a Glenn. Těžko říct, jestli to řekli ostatním. Dobrý když chceš sneakovat a udělat nějakou sabotážní akci, ale pro většinu přesunů nepraktické.
    Nejlepší na průchod davem zombíků byl asi ten Riot Armor, o který přišli ve věznici a o poslení v Terminusu.
    EBARTT
    EBARTT --- ---
    PHUSHI: Tak dík, myslím, že jsi mi zaspoiloval všechno, co v tom dílu je ke koukání hehe.
    PHUSHI
    PHUSHI --- ---
    Jednotlivy dily tyhle sezony mi vetsinou prisly docela dobry, ale to finale vcera? Wtf, uz jen ty uvodni sceny, kdy do A. pronikaji zombie a vsichni pred nima utikaj byly jak z nejakyho total B... celej dil nuda, vyvoj nula, vetsina postav se chova zcela nelogicky a "nepoucene", na konci pak ten revival strategie "pomazeme se vnitrnostma" (realizovano formou mame na sobe kus umazanyho prosteradla)... Kdyz to tak skvele funguje, proc to nepouzivaj porad?
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    MIK_CZ: Toho sežerou, toho staršího taky, nebo nějak ošklivě a hloupě spadne na krumpáč. Rick té blondýně pak udělá nový, správný...
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    ALI_GATOR: tohle ale už bylo mid-season final, další epizoda je na programu až v půlce února. takže asi tolik k otevřeným koncům, otevřenější už to udělat asi ani nešlo...
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    Dyť to ještě nemá konec :)
    MIK_CZ
    MIK_CZ --- ---
    Nevim proc, ale desne me tenhle serial sral :)) a ten parchant na konci nejvic.
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    PAULMUADDIB: Asi fakt jseš, když nevíš, že jen ten, koho zalehne celé stádo, může vyváznout bez škrábance a naopak, že ten, kdo spadne na nářadí po té, co představí světu unikátní plán na instantní zabezpečení perimetru, je automaticky předem mrtev :)

    Tak či onak, season-break-end bude pěkně hekticky díky paní, co zapomene prckovi vsugerovat, aby kromě ignorace příšer kolem sebe a na sobě, taky držel 5 minut hubu.
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    Hele, asi jsem blbej, ale to byla "zombie" kotoučová pila, co ji pokousala? Že ji museli nechat chcípnout? (I když ona asi nechcípne, že).
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Tak podle spoilerů na příští díl to vypadá, že před pauzou zůstane děj velmi otevřený:-(

    (spoilery na vlastní nebezpečí zde)
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    JOINATAN: Měl prst na spoušti i poté, co sklopil zbraň. Rick, jakožto instruktor střelby, totálně selhal. Ale zase tohle asi zachrání Carlovi život :)
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    chlapec se uci strilet a drzi pistoly v pravy ruce a miri levym okem :D hlavne ze mu rick rekne at nedava prst na spoust :)))
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    SPLIFFBOY: Uzavřená pro mě znamená, že se vyřešily zásadní otázky dějových linií a je jasný momentální status quo hlavních hrdinů. To Nicoretovy mid-season splňují.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    THOMASMORTA: já si teda uzavřený konce představuju trochu jinak. dejme tomu ta poslední série - smrt Beth a Morgan na stopě Ricka, OK. ve čtvrté sérii byl v mid-season break pád věznice, kdy se celá skupina rozpadla a rozprchla, to mi moc uzavřené nepřijde. ve třetí sérii vysvobozovací akce z Woodbury a závěr s Nixonovcema v ringu.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    SPLIFFBOY: Poslední dvě série měly relativně uzavřené mid-season, naopak otevřené konce.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    JAMILLOS: historie mid-season breaks ve prospěch uzavřenějšího konce podle mě moc nehovoří.

    jinak Glen je marnej. ještě pořád zadejchanej ze skorosežrání a už zase zachraňuje...
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Teda doufám, že příští díl bude mít nějakej uzavřenější konec, když bude mid-season break. Další až v únoru... :(
    GANCARCIK
    GANCARCIK --- ---
    no skoro jste se s Glennem trefili :D:D:D
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    JOINATAN: To fakt stoji za to:

    It’s possible that Schroedinger’s Glenn exists in a super-position of both dead and alive. We’ll never find out what happens to him and maybe that’s the point. In that world, sometimes people just die alone. It’s anti-climactic, but just like Maggie, we might have to accept that we’ll never find out what happened to Glenn, even if he is still alive.

    :)
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    dalsi spekalucae ;)
    6 Reasons Why The Walking Dead's Glenn is Still Alive
    http://www.hollywood.com/...-60491089/?utm_source=downfire&utm_medium=social&utm_campaign=CMfacebook
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    Tahle paralela se celkem nabízí: chodí to pomalu, motá se, občas něco zachrčí, občas vycení zuby na lidi, čas od času upadne..čas od času z něj něco upadne.. :)
    OVERFLOATER
    OVERFLOATER --- ---
    obdivuju schopnost/nutkani nekterych lidi vlozit politickej koment i do diskuse o (ne)mrtvym glennovi... :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam