• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    rozbalit záhlaví
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    NJORL: Tak to je otázka spíše na znalce stravovacích návyků těchto neexistujících živočichů...např. kolik jídla stačí zombákovi, aby se nasytil? Zda po nasycení usne nebo si jde pro nášup, např. jako Frajer Luke, co zvládnul 60 vajec :)

    Pokud by zombie během trávení spala, mohla by malé verzi v břiše stačit placenta a Maggie by asi přežila ale to už jsme zase někde hoodně za pomyslnou čarou alespoň trochu slušné konverzace..
    NJORL
    NJORL --- ---
    Ja jsem zase zvedav zda ta slecna, jmeno mi vypadlo, potratila, a zda se male zombie dite prokousava brichem. Alien hadr. :)
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    MIK_CZ: Největší nelogika je ta duchařina, kdy se krade někdo lesem, najednou 20m od něj 5 maníků, 5m za ním další dva. Takto se bez důmyslných schovek (např. vydlabaných kmenů stromů) nelze k člověku v lese přiblížit!!!

    Zasraný IDSPISPOPD activated..
    MIK_CZ
    MIK_CZ --- ---
    ALI_GATOR: vypadalo to na rameno
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    Kam to schytal Daril? Oko?
    MIK_CZ
    MIK_CZ --- ---
    :) zase ta nelogika postav
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    wtf!
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    Politicky korektní by bylo, kdyby ten šíp šel o něco níž.
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    Ale je to dobře politicky korektní.

    Pár vteřin poté, co zabijou jednu lesbu, už jeden chlap žužlá penis druhýmu.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    THOMASMORTA: Aha, ale moc to tak neznělo.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    JAMILLOS: To, co jsem napsal byla čirá spekulace, která nemá ani v komiksu úplnou oporu.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Komix je ale spoiler, ok?
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    ALI_GATOR: V komiksu podle mě umře v okamžiku, kdy Carl bude moct přebrat jeho roli.
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    THOMASMORTA: Mrtvý Rick? Leda že herec pojde stářím :)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Já jsem spíš zvědavý na Neganovu reakci. Potom, co mu zlikvidovali jednu základnu a pozabíjeli už tři další komanda, ze čtvrtého zbyla polovina, tak bych nečekal, že to uklidní demonstrativní zabití jedno člověka. A když už, tak bych na místě demonstrativně sejmul Ricka jako vůdce skupiny, protože by se skupina oslabila spory o to, kdo bude vést dál.
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    Scénáristi jsou vůbec poslední dobou dost vysazení proti choulostivým částem těla..Něco jako kdyby si řekli: "Minulou sezónu jsme sekali končetiny, to v době mexisckých gangů a terroristických činů není dost in. Teď budem rovnou sřílet do oka a kousat do péra" :)
    MIK_CZ
    MIK_CZ --- ---
    Ja uz se na ty nelogicky kroky postav fakt nemuzu koukat .... :)
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    SVORO: Tak to ani náhodou, trefa do sádla se nepočítá, stejně to byla jen temp. postava.

    Ale zase akce, kdy x lidí míří na 3 odzbrojené, a na konci je jich jen půlka, zatím co naše grupa vyvázne jen s jediným lehkým zraněním, to zavání Unrealem jako Brno.

    Jako kdyby Evžen kousl do rozkroku všechny najednou :)
    PHUSHI
    PHUSHI --- ---
    To je teda prace s lidskymi zdroji, navic vzacnymi...
    SVORO
    SVORO --- ---
    novej díl, IDDQD off....
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    Jak se nazyva clovek co ma pohlavni styk se zombikem? zombie fil nebo nekro fil? :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam