• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    rozbalit záhlaví
    OVERFLOATER
    OVERFLOATER --- ---
    PAULMUADDIB: aha, tak to jsem si nevsim.. a jestli maj i tezkou techniku, tak to musi bejt sakra velka komunita.. jsem fakt zvedavej jak to u nich bude vypadat, uz aby byla ta sedma serie :)
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    OVERFLOATER: Však tam byly stopy od těžký techniky.
    OVERFLOATER
    OVERFLOATER --- ---
    jo a jedna vec me tam trochu zarazila... sice chapu, ze chtel negan ukazat, ze jich je fakt hodne, ale docela by me zajimalo jak dostali na tu cestu ty obrovsky klady, mozna cely kmeny stromu, takhle na hromadu do vejsky a bez tezky techniky jako jsou jeraby apod :)
    OVERFLOATER
    OVERFLOATER --- ---
    Taky si myslim, ze to bude Zrzochlup, MacGyverovo tlustej bratranec nebo Glennda... jednoho z nich prej umlatil i v komixu (nebudu prozrazovat koho, kdo chce, vygoogli si to)... a abych rekl pravdu, je mi celkme jedno, kterej z nich to bude, nebude mi chybet zadnej :)) Podle me by totiz mel zrakvit ricka juniora :))
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    PAULMUADDIB: Taky me to napadlo. Bylo by to az moc snadny. Pak by to teda mel bejt Abraham.
    MIK_CZ
    MIK_CZ --- ---
    Videl bych to bud na zrzouna, nebo autistu.
    WANAH
    WANAH --- ---
    Taky myslím ze Daryl to nebude přeci jenom je to jedna z malá postav na který ma práva výhradně AMC a ještě má nějaký řešení s Dwightem :).
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    JAMILLOS: Jenže Evžen nikomu chybět nebude, což je možná právě to, co tvůrci nechtějí. Za půl roku "jo, voni zabili toho tlustýho, jak se vůbec jmenoval, aha, no nic, jedeme dál."

    Prostě zero emotional effect, stejně, jako když střelili tu tlustou čubku do oka...
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Logicky to bude Eugene (to spis) nebo Abraham. Ricka s Darylem muzeme myslim vynechat a moc bych se divil, kdyby to byl Glenn. Holky vynechejme taky a kluk to nebude, kvuli ty Neganove hlasce. Eugene recept na liti kulek predal a co s nim dal, ze jo. Abraham ma slibne se vyvijejici romanek s tou holkou...
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    A nejpravděpodobnější je, že zatím sami neví, a můžou vyjednat s herci nové platové podmínky...
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    PAULMUADDIB: Daryl měl v tomhle díle už jeden "first person look", z vnitřku auta, takže by to dávalo smysl.
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    Můj tip:

    Eugene 80% (dojemná scéna s Abrahamem, přerod na “hrdinu” s karavanem, celková zbytečnost postavy, “nikdo neprotestoval”)

    Abraham 65%

    Daryl 50%

    Glenn 45%

    Carl 45%

    Michonne 40%

    Aaron 35%

    Rosita 30%

    Sasha 30%

    Maggie 20%

    Rick 10%

    A nebo taky Rick, pokud ten herec se na to chce vysrat.

    Nějak nevysvětlili ten výstřel a krev na konci 15 dílu. Nebo to už je každému jedno?

    Nechápu, proč nevzali offroad a nedojeli do Hilltopu pro doktora.
    SHARNY
    SHARNY --- ---
    Tak jako s timhle ať jdou někam ಠ_ಠ
    OVERFLOATER
    OVERFLOATER --- ---
    MIK_CZ: jj ten by byl ucebnicovej punishment a velkej krok ku prerodu ricka v dalsiho guvernera :)
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    SVORO: spíš něco pošlo..

    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    jste zli
    MIK_CZ
    MIK_CZ --- ---
    skoda ze to nebude kórl
    PHUSHI
    PHUSHI --- ---
    imo Glenn (kez by), nebo Abraham (who cares)
    MIK_CZ
    MIK_CZ --- ---
    čekat
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Pokud by se někomu chtělo udělat screenshot, jak tam byli umístěný, dalo by se od toho možná odvodit, kdo to odsral. Nebo tam nebylo pořadí vidět?
    Teď jako půl roku čekat?
    SVORO
    SVORO --- ---
    novej díl, že by něco došlo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam