• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    rozbalit záhlaví
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    MYRTHIE1: Jsem v cca 4/5 knihy.. Je to opravdu napsané velmi chytlavě, ten příběh má pro zfilmování pekelný potenciál, i když by šlo de facto o převyprávěný TWD. Kdyby si s tím filmem někdo vyhrál, aby neobsahoval kokotiny jako v seriálu, aby tam naopak bylo mnohem více emocí, puzzlů, více technických detailů a aby post apo společnost nevypadala tak "fresh", mohl by to být pořádný blockbuster.
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    MYRTHIE1: Díky za tip! Snad se mi to, jako chovateli psa, bude líbit! :)
    SHARNY
    SHARNY --- ---
    MYRTHIE1: Super! Díky za tip. od Světový války Z jsem k tématu nic pořádně nečetl, tak si to dám :)
    MYRTHIE1
    MYRTHIE1 --- ---
    Kdyztak doporucuju knihu Apokalypsa Z: Zacatek konce od spanelskeho autora Manela Loureira, pry se chysta i film. Nikdy jsem teda ani komiks, ani knihu na zombie tema necetla, ale tahle je podle myho nazoru opravdu dobra. Tim ze je psana formou blogu/deniku, tak vtahne rychle do deje. A hlavni hrdina ma kocku :)
    SHARNY
    SHARNY --- ---
    Mně se to líbilo. Dva headshoty z lodi na loď ve dvou výstřelech, hm. Akorát teda nechápu toho Jacka... Mělo by mu bejt jasný, proč ho Alicia ještě taky něčim nepropíchla a dělá, že by to mohlo bejt naopak...
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    posledni dil fearu fakt dost zvlastni no :/
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    NJORL: Fakt? Takže oproti prvnímu dílu žádná změna!
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    DEMENAPIVO: Počkej, ale když napíšeš, že tě nějaký díl zklamal, tak to už spojluješ sedmou sérii
    NJORL
    NJORL --- ---
    Obavam se ze posledni Fear sel Full retard ... chjo...
    DEMENAPIVO
    DEMENAPIVO --- ---
    ALI_GATOR: tady se totiž smí řešit jen jak někdo něco nečekal a jak koho který díl zklamal, a to až tři dny po odvysílání, aby náhodou nevznikl nějaký spoiler ;-)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    ALI_GATOR: Fear se tu moc neřeší a TWD má momentálně půlroční pauzu. Co chceš řešit? Koho zabil Negan? Vždyť to zatím ani nebylo napsáno, není co řešit.
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    Tady je nějak mrtvo..
    ICELANDBOY
    ICELANDBOY --- ---
    SPLIFFBOY: joo, že zmiňuješ ten Let 462...takhle minisérie mě pobavila..a Nick, vlastně jo, ten je jedinej snesitelnej...každopádně, je fakt, že z s02 jsme viděli jen 2 díly a pak už nic.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    ICELANDBOY: ja od toho nemel velka ocekavani, tak si nestezuju. Slibovali ukazat zacatek epidemie, nikde jsem nevyrozumel, ze by chteli rozpitvavat priciny, to by me asi ani nebavilo, takze za me taky ok. Z postav mam rad Nicka, naopak Christophera a Ofelii uz by mohlo neco sezrat. Docela me potesilo, ze se do serialu ted dostal ten let 462. Naopak mi prijde trapny, ze uz Nick prokoukl maskovaci figly proti zombies, navic kdyz ani tvurci neukazali, co se vlastne stalo...
    ICELANDBOY
    ICELANDBOY --- ---
    SPLIFFBOY: mně ty postavy prostě nějak nepřirostly k srdci..a jak už někdo psal, více méně si přeju, aby je někdo sežral...byl kolem toho strasnej hype ve stylu: dozvíte se, jak to všechno začalo...ale ono nějak pořád nic...prostě přiletěla armáda, začala evakuace a tím to haslo :/
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---


    TOREIP
    TOREIP --- ---
    If it was Glenn, the pov shot would be in widescreen.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    NJORL: ony mely snad i vesty, ne? a i kdyby ne, taky bych uplne necekal, ze pujdou ke dnu :)
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    ALI_GATOR: No hlavně když člověk slyšel ty zvuky...
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    Mně předně uniklo, že zmlácená osobá by měla zemřít. Ale když tu vidím detail zbraně, tak jsem to přehodnotil..
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    Who Did Negan Kill: The Clues You Missed!
    https://www.youtube.com/watch?v=VoX-lSDqDKE
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    NJORL: Ony neplavaly, ale měly hustotu podobnou vodě - což se myslím u utopenců stává - a tak je voda unášela sem tam. A tím, že mávaly po obětech, tak to budilo iluzi plavání.
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    SPLIFFBOY: já mám u většiny postav intenzivní touhu, aby je něco sežralo...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam