• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    NJORL
    NJORL --- ---
    PAULMUADDIB: Jen tak mimochodem, na temhle videu je proste krasne videt, proc TWD funguje a FTWD ne. Dva zajimavy charaktery a skvele zahrana scena nabita energii. Proto se mi proste TWD tak libi. Mezi obema show je proste propastnej rozdil.
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    v komixu jí měl useknutou víceméně od začátku, to už asi v sedmý sérii dohánět nebudou.
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    THOMASMORTA: Hmm. Tak třeba mu usekne péro...
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    PAULMUADDIB: A Kirkman od začátku tvrdí, že to byla chyba a že to v seriálu nechce, protože by bylo nrozně náročné to neustále maskovat a obecně s tím je pruda...
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    NJORL: To bylo i v komiksu. Tady to částečně převzal Merle.
    NJORL
    NJORL --- ---
    Usekne mu pravou ruku??? Doprdele.
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    MYRTHIE1: Oběť a Ricka si Negan vytáhl dopředu, všichni ostatní jsou tak 3 metry za Rickem. Takže tohle nepomůže.
    MYRTHIE1
    MYRTHIE1 --- ---
    Podle mě to musí být někdo, kdo klečí po pravý straně Ricka, protože v tom videu má pak krev na pravý tváři to před tim neměl a hned vedle něj je Maggie a Abe a že by nechali takhle zabít těhotnou si nemyslim, takže spíš Abe. A Daryl i Glen jsou od něj už daleko, aby na něj dostříkla jejich krev.
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    PAULMUADDIB: "Do you have one?" "Or did I ... PLOP"

    Takže zabil Rickovi "pravou ruku", a ještě mu ji usekne. Kdo byl Rickova pravá ruka? Daryl? (Na zemi je jeho plášť). Abe? Glenn?
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    NJORL: Byla. Podle všeho Abe.
    NJORL
    NJORL --- ---
    imho Glen jaktoze neni anketa? :)
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    NJORL: ne
    NJORL
    NJORL --- ---
    Takze uz se vi, koho zabil?
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    The Walking Dead - New Season 7 sneak peek!
    https://www.youtube.com/watch?v=EW_N5-ceitk
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    jo, Fear The Walking Dead se mi letos nakonec i docela líbilo. je to jiné než TWD a je třeba to brát s určitým nadhledem, některé věci mě tam iritují, hlavně to, jak se události umí odehrát vždy tak, že se v ten správný okamžik náhodně setkají ti, kdo se zrovna setkat mají, atd. ... ale ty postavy jsem si z velké části docela oblíbil a pokud některé ne, tak naštěstí většinou už umřely :D

    ale už se moc těším na TWD.
    WANAH
    WANAH --- ---
    Finále FTWD se mi líbilo moc. A teď si počkáme co provede Lucille :)
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    Už se to blíží.
    MRLAH
    MRLAH --- ---
    Tak od pondělí nový Fear WD doufám že se to rozjede protože druha sérka mě zdaleka nebavila jako ta první. Škoda že ten začátek epidemie nebyl delší.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    PAULMUADDIB: Ach, nějak jsem nepostřehl, kdo je herečka Marthy Waynové!
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    PAULMUADDIB: Zombie Apocalipse: Connecting people!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam