• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    Easy street again!
    NJORL
    NJORL --- ---
    MONCHO: Jo jo. Taky mi to nedavalo vubec smysl. Jak v tom svete muze byt tolik mrtvol, ktere z niceho nic obzivly a pohybuji se ... To je prece nemozny. :)
    MONCHO
    MONCHO --- ---
    Jsem se těšila na Rickovu bitku s tím vytunenym mrtvakem a bylo to pěkně trapný... :-(
    Pár věcí nám tam lehce nedávala smysl....jak třeba mohl zombik,který má helmu až k hubě vědět kde Rick je a jít po něm..když ho nemohl vidět,cítit ani v podstatě slyšet...a tak dále...
    A ty skladkovy lidi jsou nějaký uchylne divný...
    :-P:-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Ricka nějak opustil jeho policajtskej čuch nebo co, Saviours jsou zjevně lepší volba, než parta z Invaze lupičů těl... :)
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    Nejlepší byl Morgan. U Ezekiela.

    Morgan: "Hele, voni někoho zabili? A koho?"

    Rick: "Abraháma, Glenna, toho pičuse, tu tlusktu."

    Morgan: Pokyvuje hlavou. Jo, jo, ty si nějak matně pamatuju. Whatever.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Me by se libilo, kdyby ted Rickovu partu zabili a snedli, a pribeh dal sledoval je.
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    MALARKI: uz jsem asi nedaval dostatecne pozor ;)
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    chlapu tam bylo taky hodne
    NJORL
    NJORL --- ---
    Proc to pisete do spoler boxu? Vzdyt epizodu uz vysilali.

    To nejsou ty zensky. To je jina, zatim neznama grupa.
    MASLIX
    MASLIX --- ---
    HOMOLKA: Beru to tak, ze zombie maji celkove mekci tkan i kosti, takze proc ne..... Ale celkove jsem tu scenu na te dalnici vubec nepobral, to bylo jak vymyslene v kantyne pri pauze na obed. Saviour si asi vubec nevsimnou, ze jim s tim lanem nekdo popojel nez to vybuchlo a vubec nebudou chtit vysetrovat kdo to udelal.... Na koho myslis, ze se Rick na konci usmal?
    ICELANDBOY
    ICELANDBOY --- ---
    fu...no tak toho jsem se bál :/
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    me prisly divne a za vlasy pritazene i ta "politicka" jednani, k scene s lanem se vyjadrovat nebudu... Do alexandrie dorazi jen tesne pred saviors, abrahamovi holky se skorpi... No herecke vykony fakt nic moc. A vztah ricka a michonne mi prijde take ne moc uveritelny a je to nuda. Army na konec....to je sama zenska, ty uz zname, ne?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NJORL: cely to bylo divny. Tahle konkretni scena sice na pohled cool, ale uplne bez smyslu, akorat tim najeli do houfu zombie a pak se mezi nima prodiraj, wtf?
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    MASLIX: cela... Cekal jsem po tech mesicich asi lepsi scenar, vykony...no vse
    NJORL
    NJORL --- ---
    HOMOLKA: Jo. Bylo to divny. Jako by se prvni polovina nestala. Vsichni jsou psychycky zase uplne v pohode. Navic rezani stovek zombiku nepnutym lanem mezi dvema autama ... nevim nevim. Efektni, ale mozne? A pak si vyrazite do mesta a uplnou nahodou najdete armadu, kterou zrovinka safra potrebujete. :) Ale proc ne.
    MASLIX
    MASLIX --- ---
    HOMOLKA: Co konkretne? Fakt, ze se promenaduji po krajine a po ostatnich usedlostech beze strachu, ze narazi na Saviors nebo ten konec? Nebo cela epizoda? :)
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    Mno... Taky vam to prislo tak nepresvedcive?
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    JAMILLOS: Ajo, my bad. Nějak jsem odečetl pět dní.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    PAULMUADDIB: Od 12. 2. Díly běžej v neděli. Nebo jestli se něco vysílá v předstihu na netu, o tom nevím.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam