• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Já to teď dal během pár měsíců celý od jedničky a aktuální řada mne nijak extra nesere. Jasně, není to zdaleka tak dobrý jako v dobách bitek s guvernérem, ale co už...
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    dil to byl zatim asi nejlepsi z teto serie, nicmene latka je proklate nizko. sere me, ze se zas poprali... Rick vs Daryl a vybuch nakladaku byla zas vyhrocena ptakovina. naopak me snad poprve nevadil Gabriel.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Ten poslední díl byl lepší než zbytek současné série? Protože imho to stojí za velký kulový poslední dobou.
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    Ale Neganovo wololo bylo super.
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    NJORL: Rick drží svoje lidi hysterickejma výlevama, a všichni se snaží dělat, co řekne, aby mu zase nehráblo.
    NJORL
    NJORL --- ---
    PAULMUADDIB: Negan drzi Saviors aby se mezi sebou nepomlatili na bazi strachu z nej. Pritom v Saviors jde o vidirani vetsiny mensinou. To uplne neni charakteristika kladase.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PAULMUADDIB: Negan byl vzdycky kladas
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    PAULMUADDIB: Negan začíná být klaďas, Rick záporák. Devátá řada bude o boji hodných saviors proti zlé alexandrii.
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    S08E05 best díl z 8mičky.
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    GANDHI: Jo, vykládal to. Tomu seriálu se strašně nedaří nějak uvěřitelně budovat ty "klíčové" momenty.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    PAULMUADDIB: iirc osetrovatel v ZOO, ale nekde se zminuje i o nejaky herecky pruprave, coz vysvětluje jeho sklon k patosu a sheakespearovskejm monologum
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    Negan byl před rozpadem tělocvikář, ale Ezechiel byl asi (nepříliš úspěšný) motivační řečník.
    KEB
    KEB --- ---
    THOMASMORTA: může být, nesledoval jsem to do hloubky. Nicméně ať byla jeho vize jakákoliv jsem upřímně přesvědčený, že by to bylo lepší než to co tvůrci předvádí minulou sérii (na tuhle aktuální už jim kašlu z vysoka)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    KEB: Darabont z projektu odešel? Já myslel, že po neshodě s Kirkmanem byl jen přesunut na post producenta - protože zase chápu, že Darabont byl dobrý režisér, ale chtěl si s Kirkmanovou předlouhou realizovat nějaku vlastní vizi dost odlišnou od komiksu.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    a dokonce si dovolim hodne odvazny tvrzeni, ze ve srovnani aktualne vysilanych serii je fear twd mensi sracka nez originalni twd
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    moc nerozumim tem, kdo v treti epizode vnimaj nejakej vzestupnej trend... me to prislo jeste vic debilni. ezekielovo komando, nekonecnej souboj jezise a morgana, daryl popravujici lidi na potkani, gay louceni... eeeh. ani se nedivim, ze amc dosud nepotvrdila dalsi serii, jak bylo na zacatku vysilani toho roku aktualni serie vzdy zvykem.
    KEB
    KEB --- ---
    THOMASMORTA: Co od projektu odešel Darabont, tak je to jen horší a horší.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    MASLIX: To je právě to - za mě 1.sezóna skvělá, rychlé tempo, 2. sezóna dost zvolnila a hrozně mě sral Shane. 3. sezóna měla rychlý nástup a potom tempo kapra v medu, dost mě štvala. 4. sezóna mi přišla skvělá celá, 5. sezóna měla dobrý nástup s tím obřím stádem... Ale vnitřní intrikování uvnitř Alexandire mě moc nebavilo. A v první polovině 7. série pro mě bylo utrpení pozorovat Ricka - díl, kde nebyl byl mnohem zajímavější.
    MASLIX
    MASLIX --- ---
    THOMASMORTA: 4. sezona a starsi :(
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    MASLIX: Zajímalo by mě, o jakých epizodách mluvíš:-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam