• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    SMETI
    SMETI --- ---
    za me poslednich par dilu po nekolika seriich docela koukatelny
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    jako musim rict, ze par postav zarvalo, nekdo odesel, cas uplynul... a serialu to asi i prospelo :) mozna bych v tom trendu pokracoval a jeste to trochu procistil
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Tak hlavne asi uplne nechrani pred nozem, protoze to je zbran, co od zombie necekas? ;)
    ORPA
    ORPA --- ---
    PAULMUADDIB: :-) (btw. brnění asi chrání jen při útocích zepředu...)
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    A za tři dny vstane...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    WANAH: tak hlavne doufam, ze to nebudou moc natahovat - tim skokem v case si, stejnej jako minulou sezonu Fearu, IMHO otevreli cestu k tomu, ze muzou spoustu episoda zaplnit flashback fillerama (viz nenapadne nazoomovana nova jizva Michone apod). A do season breaku zbejvaji jen 2 episody, takze budu optimista, a budu doufat, ze Whisperers jim hned ted trochu osladi tu neustale zminovanou slavnost na Hilltopu...

    Jinak teda nejvic se mi libil ten poetickej zacatek episody, ptacek a tak, skoda ze to nevydrzelo :-)
    WANAH
    WANAH --- ---
    EVILMIND: No a jsou tam :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JAMILLOS: jako tu puvodni scenu uz jsem si v archivu nasel, je to 6x16, a tam mluvi slusne fakt :-)
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    EVILMIND: Netuším, prodávám, jak jsem koupil. Let's google. :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JAMILLOS: by me fakt zajimalo, jak to teda tocej, kdyz na AMC jsou povoleny jen 2x FUCK za sezonu, jestli to proste strinou tahle, a pak to predabujou, nebo to jedou vickrat?
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Negan UNCENSORED (aka the real Negan)

    Negan's speech (UNCENSORED)
    https://www.youtube.com/watch?v=MRljxMsb-30
    WANAH
    WANAH --- ---
    EVILMIND: Linka whisperers se jeví už dlouho jako pravděpodobná.
    Taky sem docela zvědavý jestli Judith bude něco jako Clementaine ze “hry” od TTG.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    WANAH: tak je otazka, pokud to ted poskocilo zase o par let dopredu (coz se zda ze sceny s Judith), co vytahnout jako dejovou linii. Jsem nekde pred sezonou cetl, ze by to meli byt Whisperers, ale ted uz tu informaci nemuzu najit nikde, tak uvidime...
    WANAH
    WANAH --- ---
    Multimediální spoiler alert !!!!! :)

    REDSNAKE: Kdyby vážně umřel tak souhlas. Tenhle konec to staví do hodně jiného světla.

    REDSNAKE: Doteď se to lišilo hlavně v postavách např. Andreu nezabil guvernér a je jednou z hlavních postav, Judith se snad ani nenaucila mluvit a už není naživu, Michone je trošičku promiskuitnější, Ezekiel umřel ještě před porážkou Negana atp. ( Rick samozřejmě jednoruký a Daryl neexistuje :))
    Taky existuje skupina, která je TV nahrazená lidma ze skládky i když s jiným příběhem.

    Teď by to mohlo jít úplně vlastní cestou. Což doufám v kombinaci se změnami v tvůrčím týmu bude pozitivní ve vývoji
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    btw. máte někdo ponětí jak moc odkloněný je to od původního seriálu? Předpokládám, že už se to zlomilo několik sérií zpět asi, co?
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    WANAH: no mě hlavně překvapilo, že to byl jako konec jedný z hlavních postav. To mi přišlo fakt slabé zakončení a jediné čím se to dá omluvit je fakt, že se to téma snaží produkce vytěžit ještě formou filmů...
    Jako jo, byl to sice většinou Prick, ale stejně....Mě se to prostě nelíbilo a nepovažuji to za úctyhodné zakončení těch let co jsem s tou postavou strávil.
    WANAH
    WANAH --- ---
    Ale vážně. Líbilo se mi to, tedy hlavně pro ten příslib “restartu” . Potom je ten patos pochopitelný a má tam místo. Po hodně dlouhé době se na další díly snad i těším.
    WANAH
    WANAH --- ---
    REDSNAKE: na Vánoce můžeme čekat muzikálový díl :D
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Líbil se vám poslední díl? Mě aktuální série poměrně dobře bavila, nicméně teď to imho zas zabili, skoro jsem to nedokoukal..Patetický cinty jsou zpět a předpokládám že s námi vydrží do finále.
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    Trochu vykrádačka Pána Prstenů
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam