• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    Já vím, že na te teď nikdo nekouká, když to je venku, ale S10e09, to se inspirovali bitvou o Winterfell?
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    Kdyby chtěl někdo prodat komiksy, tak prosím pošta
    WANAH
    WANAH --- ---
    Abych jenom nekritizoval díl se Siddiqem režíroval Cudlitz (Abraham) a myslím, že odvedl dost dobrou práci. Protože materiál který měl natočit byl prostě hroznej.
    ICELANDBOY
    ICELANDBOY --- ---
    WANAH: no právě...
    WANAH
    WANAH --- ---
    ICELANDBOY: Máme dva seriály které jsou momentálně na úrovni seriálů pro všední odpoledne (odpadlík, walker atp.) tak tam dáme třetí. Nějak nevím.
    ICELANDBOY
    ICELANDBOY --- ---
    TWD universum se rozšiřuje ... spring 2020

    THE WALKING DEAD: WORLD BEYOND Season 1 Trailer [HD]
    https://www.youtube.com/watch?v=mcW0MtlGUVo
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    Je tam Andrea 2 :-). Andrea 1 byla smrt pro guvernéra, tahle bude pro Negana?
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    Nevíte kde upirátit komiks v češtině?
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    dost me pobavil zacatek druhyho dilu novy serie, kdyz Beta holi Alfe hlavu britvou a drzi ji obracene :D
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    me to zatim prijde dost slaby, oba dva dily, uvidime...
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    serie 10, dily jsou zatim 1 a 2
    MIRROS
    MIRROS --- ---
    Omlouvám se, ale jaká série a jaký díl je ten nový. To vždycky zapomenu :D Díky.
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    REDSNAKE: prvni usel, druhy slabsi, ale za me zatim celkem ok
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    koukám že už začala nová série? Je to koukatelný?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    v Levnych knihach maji tyhle vkusne oficialni hrnky

    WANAH
    WANAH --- ---
    No tak sem se ukvapil. Poslední díly jsou utrpení (Pro diváka). A závěr série je už jenom WTF.
    WANAH
    WANAH --- ---
    Z čeho mám do budoucna trochu obavy je NWO linka. A to nejen kvůli tomu, že přináší do hry zpátky pRicka.
    WANAH
    WANAH --- ---
    SPLIFFBOY: Je fakt, že o FTW neuvažuju jako uceleném seriálu ale spíš o změti příběhů. Nicméně líbí se mi, že záporáci nejsou tolik prvoplanový. A i charaktery postav jsou trochu ruznorodější.
    WANAH
    WANAH --- ---
    EVILMIND: Tak když chceš pomáhat nemůžeš se schovávat :). Ale je pravda, to, že jak na sebe upozorňují je na postapo Darwina :D
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    me tahle seria FTW moc neba, cela ta jejich umanuta potreba delat dobro je hrozne krecovita a v post-apo svete hrozne blbe uveritelna. kdyz melo wd krizi predminulou sezonu (a ty bezprodtredne pred ni), prislo mi ftw skoro i lepsi, ted je to zas hrozna slatanina (ale wd se minulou radu docela zvedlo).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam