• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EOLISBlood Bowl Chaos Edition - online
    rozbalit záhlaví
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    EOLIS: včera jsme to celkem dlouho řešily s trpaslíkem, takže se brzy ukažou nějaky jednotný pravidla jak to budem dělat
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    KUDLANKA: jsem pro to začít ligu s novými týmy.
    Jen co se trochu vzpamatuju udělám v záhlaví seznam hráčů s jejich přezdívkami v BB:LE aby se všichni dokázali najít.
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    AMBERAN: Vybereš hráče, klikneš pravo na ikonku Blitz(blesčík) a mlůžeš začít, pokud se začneš pohybovat bez toho, tak máš smůlu.
    Mimochodem, jak si asi mnozí všimli, při Blitzu už hráč nesmí předávat míč ani ho házet.
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    KUDLANKA: Tak tak :-)
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    AMBERAN: ja se taktež proto udržovat stejne týmy..maximalně bych pomalu zvedal rozmezi min/max TR a pokud někdo bude mít odpovídající tým a bude chtít vyměnit tak jasně že jo..ale by ty rozdíly nebyly přehraný
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    KUDLANKA: Nasazoval bych nove tymy, at rostou spolu, jinak se rozjedeme a bude to na cocku :-)

    KUDLANKA: Diky :-)
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    AMBERAN: a k blitzu...pokud chceš blitz začit blockem tak si vyber hráče a na pravo v té svyslé lište máš značek blitzu (blesk) po kliknuti se ten blitz s aktivizuje, mužeš bloknout za jeden bod pochybu a pote( pokud teda budes hrač na nohou samozřejmě) se mužeš pohybovat dál
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    ni jelikož by nas ted bylo pet, tak probíhá ta zkusební pro 4 kterou snad dokončime behem par dnu...a pak podle lidu nastavím 6-8 lidí..alespon si vyzkouším jak se daji parametry lig měnit vjejím prubehu atd aby tam pak nebylo nejaky překvapení.....
    ostatně v jaké sme fázi se mužete kouknou pokud si najdete v ligách "Veterans cup"

    takže behem tejdne urcite zacnem...

    spíše mi řekněte, jak chcete nastavit omezení team ratingu týmu v lize...jestli fakt uplně volny a každej si bude nasazovat co chce kdy chce a nebo jestli začnem s novýma tymama a budem snima hrat jen ligu aby ty týmy byly pořad vyrovnaný víceméně

    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    Porad nemuzu prijit na to, jestli se da blitzovat s tim, ze zahajujes blockem...
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    Tak co s tou ligou? :-)
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    gratz:))

    ja ted dokončuju první zapas v to zkušebník turnajku a vysledek bude 2:1 sem prohral, ke konci 2 krysy v KO..1 dead 1x -1 AV, 1x -1MA a 1x normal badly hurt..takže tohle snima jeste dohraju, ty dalsi dva zapasy, ale jinak ke mažu a vyberu si neco normalního..to se neda snima prostě
    GORGLIN
    GORGLIN --- ---
    AMBERAN:
    Applause
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    EOLIS: Je to takovy pekny prurez tymy, zapasy, s postupujicim casem se game plan stava obtiznejsi - i kdyz ty dva passy s pulcikama za polocas se ukazaly byt nebyvalou vyzvou :-) Ovsem na podruhe jsem dal i touchdown :-D
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    AMBERAN: Mě přišlo, že Story mode je takový trochu rozšířený tutorial, ale třeba se mýlím:-)
    LORD_SHAPER
    LORD_SHAPER --- ---
    Můj nick je "Cunitek"
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    KUDLANKA: Ja ti nerozumim :-D
    Ja jsem zacal vcera hrat Story hru a je to svanda :-)
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    AMBERAN: neni kam spechat..me jde o to jestli to mam zpustit, jak ma kdo čas už je vedlejší:))

    jen si zkus člověka..je to uplně o nečem jiném:)

    dej si do friends Kostej a zkus jestli si stebou zahraje jestli chceš...nebo teda zahraje určitě:)
    ja ho upozorním že se možna ozves..akorat teda tym v Auld world, jedinej kde se da vyzvat přimo hráč....
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    KUDLANKA: Mno, online budu za chvili, zitra spis ne. Ale kdyztak si zahraju treba story mod :-D
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    GREATDRAKE: ahoj...sakra hodku dvě tejdne snad čas máš, to je na turnajek akorat:-P
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    AMBERAN: btw mé je Gornak, ikdyž pro vás to asi pochopitelné nebude:))
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Hm.. snad brzo budu mít zas čas něco hrát, ještěrky tam vypadaj hezky :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam