• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EOLISBlood Bowl Chaos Edition - online
    rozbalit záhlaví
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    AMBERAN: a jak pak tam je silentbob?
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    (a vcera jsem si zahral se SilentBobem, zkousel jsem Wood Elfy, ale to fakt neni rasa pro me :-D)
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    Taky jsem tam zaregistrovan.
    LORD_SHAPER
    LORD_SHAPER --- ---
    Jsem na Auldu zaregistrovanej, ale nijak jsem nikoho nenašel.
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    GORGLIN: Uz jsem to nasel, diky.
    GORGLIN
    GORGLIN --- ---
    AMBERAN:
    dáš play, tam klikneš na tým v auld a pak musíš najít toho co chceš vyzvat.
    v pravo dole je pak výzva
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    Hm, jak muzu challengovat frienda?
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    GORGLIN: Jo.
    GORGLIN
    GORGLIN --- ---
    Mňo, takže ať se pohnem.
    Co vy na to co jsme ti napsal?
    Potkáme se v Auld World?
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    ha dá se:) replay má asi 150kb takže ani nebude problem posílat
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    chtelo by to nejak byto nejak vymyslet jak si navzajem posilat zaznamy zapasu jednoduše.

    občas u tech zajimavejch bude škoda že je neuvidíme
    GORGLIN
    GORGLIN --- ---
    KUDLANKA: byl jsem v početní nevýhodě cestou k druhému TD si runner hned na začátku akce složil při dodge.
    No a zatím co já nedokázal ani oddodgeovat, Blitz-ra bez problému zbíral míč a GFI.
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    btw trpasliku, kdy bys měl čas na ten posledni zapas?

    a vubec..jak si mohl prohrat s Apem? to me celkem překvapilo:)
    GORGLIN
    GORGLIN --- ---
    Auld World je cesta i pro někoho kdo si chce jen občas zahrát.
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    "Dovedu si predstavit, ze proste nekdo v nejakem tydnu nebude mit cas, neco se pokazi"

    no proto tam bude nastaveno free s tím že když nekdo řekne sry nestiham budu mit dva dny spoždení tak ostatní holt pockají...ale stát se to muže každymu, tak proč hned rozdavat kontumační vyhry. samozřejmě pokud by dotyčny fakt nestihal a zdržoval tak se to tak vyřeší.

    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    KUDLANKA: No uvazoval jsem o goblinech, ale nejak jsem je zavrhl :-)
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    KUDLANKA: Ja nerikal casove narocne, ale casove vazane. Dovedu si predstavit, ze proste nekdo v nejakem tydnu nebude mit cas, neco se pokazi. Ale to zase na druhou stranu nejspis vyresi nejaka kontumace, coz?

    Ten casovy efekt jsem myslel proste obracene - za ten dany casovy usek budes hrat jednou s predem danym tymem (kazdy s kazdym mi prijde nerealne, jak nas znam).

    Co se tyce toho "jen mezi sebou" - ja bych to videl tak, ze a priori by se hralo mezi sebou, tedy nastoupis do "nasi ligy" se svym tymem, hrajes jen s lidmi z "nasi ligy" a kdy by te tenhle tym prestal bavit, tak bys nasadil jiny tym - s odpovidajicim team value ci jak se to ted jmenuje - a zase ho hral jenom v "nasi lize".

    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    AMBERAN: a btw aqni trpasliky ani vempajry... neco normalního, treba hobity:-P
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    AMBERAN: no časově náročné..predpokladam že tu jednu hru tejdně v turnaji stihne prostě každej

    no určitě by bylo spravedlivější kdyby jsme i mezi turnajkama hrali jen mezi sebou stím týmem...ale...preci jenom např..si odehraju x sezon s jednim tymem a pak se rozhodnu nasadit jinej tym..a ten jinej tým určitě predtim hral x-krat s nekym jiným, takže nevím.
    pořad veřím v "když uzavřeš sezonu jestli automaticky začne sezona druha a jestli je možnost mezi tím měnit treba (a hlavně) počet učastníku" tím padem by tohle odpadlo
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    Ja furt nevim, jestli hrat sprtajzliky nebo vampejry :-)
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    GORGLIN: Ja uz jsem to pochopil a je to asi nejlepsi varianta.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam