• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _BENNYZákazy ve společnosti
    neni dne, kdy by nas media nezaplavovala informacemi o tom, co se v nasi nebo jine spolecnosti zase zakazalo nebo oznacilo za nove neprijatelne ci spolecnost ohrozujici. tento klub by mel slouzit jako zasobarna zdroju pro lidi, kteri by neradi prisli kvuli jednomu prosvihnutemu dni o prilezitost si uvedomit, ze toho dnes nesmi o neco vice nez vcera.
    rozbalit záhlaví
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    OMI: staci kdyz donuti majitele coffeeshopu neprodavat cizincum
    OMI
    OMI --- ---
    _BENNY: a germánům z výletních busů nenacpou čibuka?
    Já jsem provinční pecivál, já byl nejdál v Polsku...
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    OMI: ID karty se v cofeeshopech kontroluji uz dnes
    OMI
    OMI --- ---
    _BENNY: myslímže to je jenom kamufláž.
    To by si vyřešili četníci v těch vesnicích, kvůli tomu by se neobtěžovali měnit zákony tak, že teď budoumuset kontrolovat trvalý bydliště.
    A vem si, že to padne i na ty, co tam jezděj řteba jenom za bábou, nebo tam jenom pracujou a bydlej oficiálně jinde.
    Prostě todle je odpohledu kamufláž.
    A já se ptám proč: není v tom náhodou boj EU-RVHP proti konopí? Na coffeSkopy nemohla, to je národní kolorit, stejně jako nám museli nechat mák... a že ty nápady byly, že nám mák jednoduše zakážou, protože by se z něj MOHLO dělat opium...

    Takže já myslím, že je toprostě další tah proti pinčlům na šaškovnici.
    A pochopitelně je za tím Temná strana, oni to sice režírujou kominíci, rpotože jsou s temnotou jedna ruka, ale EU-RVHP je její poslušnou klikou ve světě, vzpomeňme třeba na jejich fenomenální vítězství nad Světlem -- zákaz járovek!
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    _BENNY: a to cele proc? protoze par non-dutch debilu z pohranici nezvlada svoje spicky a dela bordel. takove herodesovo reseni.
    OMI
    OMI --- ---
    KEMAL: Safra! Zas mě předběhli...!
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    OMI: cyklisticko-židovskou lobby odhalil už e.m.remarque někdy před osmdesáti lety tak jakýpak že teď vznikla

    zakazuju ti propagovat zastaralé konspirační teorie
    OMI
    OMI --- ---
    KEMAL: Jasně, cyklostezky za miliardu. Spatřuji v tom podobné znaky jako se projevovalo židovstvo: okázalost, rozmařilost...
    Ovšem Temná strana (to je cech kominíků. ti jsou s temnotou jedna ruka) přišla o svoji hlavní hybnou páku ve světě -- o židozednářskou lobby.
    Teď ale nastal nový úsvit konspiračních teorií: vznikla cyklisticko-zednářská lobby!
    Odtud moudré pořekadlo, že za všechbno mohou židi... a cyklisti.
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    OMI: zakazuju ti votírat se tady o pavku. nevšim sis snad, že pražské cyklostezky JSOU VIDĚT ?
    OMI
    OMI --- ---
    A co teprve takovej chleba.
    Je pozorováním prokázáno, že i zločinci před popravou jedli chleba, stejně tak před spáchanou vraždou.
    Je z toho pak jasně vidět, jak závislí na této nebezpečné droze byli a kam je až zavedla.
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    _BENNY: U podobných věcí mne vždycky napadne, že hudba a filmy jsou taky drogy - lidi jsou na nich závislí a také se v souvislosti s nimi páchají zločiny. Kdypak se zakáže JAKÁKOLIV výroba a distribuce...?
    OMI
    OMI --- ---
    _BENNY: takže sipíšu: až car zatočí s kozáky, až Říše zatočí se Židy, Kléma s kulaky a Bém s cyklisty, jsem na řadě já s frikulíny :-)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    OMI: kdyz zacnes kricet ze mas pravo/narok na prostredi bez metrosexualu a bude te vic, treba to projde ;-) a kdyz tam jeste procpes, ze to delas pro dobro ostatnich, je to uz skoro jista vec ;-)
    OMI
    OMI --- ---
    Jázase nechci, aby žily moje děti mezi metrosexuály, frikulíny a depešáky. A co naělám. Vytvořím směrnici?
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    OMI: holt, ktera spravna matka by chtela aby jeji deti zily mezi fetaky - to prece musime pochopit ;)
    OMI
    OMI --- ---
    A taky jsem teď v rádiu slyšel, že CoffeShopy (ty s trávou, né ty s kafem)se budou omezova ttak, aby prodávaly jenom místní, ne turistům. Že si to RVHEU přeje.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    Evropská unie vyzývá k rychlému přijetí opatření na potírání nových drog, „legálních drog“ a cest využívaných pro obchodování s drogami
    EUROPA - Rapid - Error
    http://europa.eu/rapid/pressReleasesAction.do?reference=IP/10/1483&format=HTML&aged=0&language=CS&guiLanguage=en
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    USA zakázaly výrobu „smrtících“ alkoholických nápojù s kofeinem - iDNES.cz (at ekonomika.idnes.cz)
    http://ekonomika.idnes.cz/usa-zakazaly-vyrobu-smrticich-alkoholickych-napoju-s-kofeinem-pvj-/eko-zahranicni.asp?c=A101117_221533_eko-zahranicni_brm
    NICOLE
    NICOLE --- ---
    _BENNY: jj, neberte drogy. Nikdy nikomu neberte drogy.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    Policie by mohla zabavovat drogy i v malém množství, schválila vláda – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/domaci/217010-policie-by-mohla-zabavovat-drogy-i-v-malem-mnozstvi-schvalila-vlada.html
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam