• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _BENNYZákazy ve společnosti
    ZABIK
    ZABIK --- ---
    Ja myslim ze jestli budou coffee shody v Nizozemsku jenom pro domaci, tak ze jim sakra ubyde penez z turismu. Myslim, ze vetsina turistu sem jezdila prave kvuli coffee shopum....
    OMI
    OMI --- ---
    _BENNY: Já prováděl tůristy na Koněpruskejch jeskyních a ožralý dánský a německý autobusy byly pověstný. Ani s Polákama nebylo tolik srtandy, tam ti ožralí vůbec nevylezli a ti co vylezli, se chovali spořádaně.
    A taky mi nepřijde, žeby Evropa nějak regulovala kvůli mladejm Frickům chlast...
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    OMI: imho to vypada spis na zalezitost beneluxu a nemecka (jejich obcane maji problem s nezvladanim drog nakoupenych v holandsku) nez cele EU...
    OMI
    OMI --- ---
    _BENNY: Ale to jsme zase u segregace, o které EU-RVHP řikala, že ji bude potírat... a zase ji v reálu vytváří.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    OMI: staci kdyz donuti majitele coffeeshopu neprodavat cizincum
    OMI
    OMI --- ---
    _BENNY: a germánům z výletních busů nenacpou čibuka?
    Já jsem provinční pecivál, já byl nejdál v Polsku...
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    OMI: ID karty se v cofeeshopech kontroluji uz dnes
    OMI
    OMI --- ---
    _BENNY: myslímže to je jenom kamufláž.
    To by si vyřešili četníci v těch vesnicích, kvůli tomu by se neobtěžovali měnit zákony tak, že teď budoumuset kontrolovat trvalý bydliště.
    A vem si, že to padne i na ty, co tam jezděj řteba jenom za bábou, nebo tam jenom pracujou a bydlej oficiálně jinde.
    Prostě todle je odpohledu kamufláž.
    A já se ptám proč: není v tom náhodou boj EU-RVHP proti konopí? Na coffeSkopy nemohla, to je národní kolorit, stejně jako nám museli nechat mák... a že ty nápady byly, že nám mák jednoduše zakážou, protože by se z něj MOHLO dělat opium...

    Takže já myslím, že je toprostě další tah proti pinčlům na šaškovnici.
    A pochopitelně je za tím Temná strana, oni to sice režírujou kominíci, rpotože jsou s temnotou jedna ruka, ale EU-RVHP je její poslušnou klikou ve světě, vzpomeňme třeba na jejich fenomenální vítězství nad Světlem -- zákaz járovek!
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    _BENNY: a to cele proc? protoze par non-dutch debilu z pohranici nezvlada svoje spicky a dela bordel. takove herodesovo reseni.
    OMI
    OMI --- ---
    KEMAL: Safra! Zas mě předběhli...!
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    OMI: cyklisticko-židovskou lobby odhalil už e.m.remarque někdy před osmdesáti lety tak jakýpak že teď vznikla

    zakazuju ti propagovat zastaralé konspirační teorie
    OMI
    OMI --- ---
    KEMAL: Jasně, cyklostezky za miliardu. Spatřuji v tom podobné znaky jako se projevovalo židovstvo: okázalost, rozmařilost...
    Ovšem Temná strana (to je cech kominíků. ti jsou s temnotou jedna ruka) přišla o svoji hlavní hybnou páku ve světě -- o židozednářskou lobby.
    Teď ale nastal nový úsvit konspiračních teorií: vznikla cyklisticko-zednářská lobby!
    Odtud moudré pořekadlo, že za všechbno mohou židi... a cyklisti.
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    OMI: zakazuju ti votírat se tady o pavku. nevšim sis snad, že pražské cyklostezky JSOU VIDĚT ?
    OMI
    OMI --- ---
    A co teprve takovej chleba.
    Je pozorováním prokázáno, že i zločinci před popravou jedli chleba, stejně tak před spáchanou vraždou.
    Je z toho pak jasně vidět, jak závislí na této nebezpečné droze byli a kam je až zavedla.
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    _BENNY: U podobných věcí mne vždycky napadne, že hudba a filmy jsou taky drogy - lidi jsou na nich závislí a také se v souvislosti s nimi páchají zločiny. Kdypak se zakáže JAKÁKOLIV výroba a distribuce...?
    OMI
    OMI --- ---
    _BENNY: takže sipíšu: až car zatočí s kozáky, až Říše zatočí se Židy, Kléma s kulaky a Bém s cyklisty, jsem na řadě já s frikulíny :-)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    OMI: kdyz zacnes kricet ze mas pravo/narok na prostredi bez metrosexualu a bude te vic, treba to projde ;-) a kdyz tam jeste procpes, ze to delas pro dobro ostatnich, je to uz skoro jista vec ;-)
    OMI
    OMI --- ---
    Jázase nechci, aby žily moje děti mezi metrosexuály, frikulíny a depešáky. A co naělám. Vytvořím směrnici?
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    OMI: holt, ktera spravna matka by chtela aby jeji deti zily mezi fetaky - to prece musime pochopit ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam