• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEBaterky & Svítilny =€
    JIKE
    JIKE --- ---
    GALENIUS: no právě já si řikal, že borci co sou na nože , musej bejt i na baterky :-) takže jsem dnes neodolala a založil.

    taky mám doma mraky baterek, a některý takový šmejdy.

    to je tak, že když potřebuješ svítit, tak zrovna nejde, většinou kontakt , nebo svítí málo. jsme si v Harrachově koupil ledkovou kombinovanou s halogenem na 3x AAA, asi za 1200 ? mazec, 3 slabý ledky svítí uplně nahovno, a 1 halogenka to je uplně k ničemu, a žere to.
    pak mraky malejch vietnamců, nebo stará na 2x AA Maglite halogen. a prostě bída nouze.

    tak jsem si koupi M20 Warrior premium 250lm dosvit 200m, a paráda. má regulovatelný tok, takže vydrží. ale zrovna jsem chytnul čas, kdy končila, fakt náhoda, a za super prachy..
    Taktick
    http://www.kulda.mysteria.cz/index.php?page=svitilna_olight_m20_r2
    a pak přišla M21 s 500lm. pech :-) tak přemýšlim jakou teď.. fakt se to vyplatí, když něco děláš ve tmě, nebo deš někde v noci z kalby, nebo z ryb a tak, a všichni svítěj 1 metr před sebe vietnamskou baterkou za 30kč. a ty šajnuješ dálkovejma 200metrů před sebe :D
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    Dobrej nápad... Už mám doma tolik baterek, který mi z různého důvodu nevyhovují 8-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    MONGOL: o tý jsi mi povídal kdysi, ale to jsi měl jen klasickou halogenkovou maglite obušek. máš link na tu co máš? dík
    tu vozíš v káře co?
    MONGOL
    MONGOL --- ---
    imho neni nad velkou ledkovou maglitetku,,, je to i dobra zbran;D
    JIKE
    JIKE --- ---
    ahoj,

    tak jsme založil tenhle klub, protože si myslim, že hodně lidí chce vidět ve tmě :D

    takže kdo má zájem, může zde diskutovat ,a sdělovat své zkušenosti, či zájmy o světlo ve tmě :-)

    já uvažuji o téhle na tužkovky
    http://www.ledshop.cz/led-svitilna-olight-i25-infinitum~z2005.html

    osobně mám už jednu M20 Warrior plus 3W led svítilnu na LION 3,7V aku. a super.
    ale na ty AA se taky hodí.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam