• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEBaterky & Svítilny =€
    JOPS
    JOPS --- ---
    JIKE: ono si na klice kupovat napriklad Fenix TK10 nebo TK20 uz je trochu extrem. Nejsou moc velky, ale na klicich je to proste moc...

    a hlavne rano kdyz mi neco v aute upadne na zem, tak ta baterka je zlata a ono tech 10lm neni moc, ale na tohohle chcipaka to je super :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    JOPS: 10lm je málo, ale lepší než nic, a na klíče. vim o čem mluvíš :D

    JOPS: vypadá dobře. 225lm . to je paráda.
    JOPS
    JOPS --- ---
    blbec, blbec, blbec :)) ze jsem sem zase lezl :)))

    uz jsem ted objednal celovku tatikovi k Vanocum :))

    JOPS
    JOPS --- ---
    MAGUMI: jednoznacne tuhle. Clovek je rad, ze to obcas na tech klicich od auta ma :)))

    Baterka Fenix E01
    http://www.kronium.cz/led-svitilny-fenix/baterka-fenix-e01/prod_257.html

    FINSON
    FINSON --- ---
    JIKE: Taky dobrý. EagleTac je opravdu festovní, to taky hraje roli ;-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    FINSON: tak se mrkni na M30 warriror, je teda na AKU, ale má tušim z hlavy 700lm... já mám ten model s 350lm.. a paráda jak svině. těch 700 to už je fakt o to co dělá lán v záhlaví :D

    jo ten eagletac je lepší zrpacování pdle mě... víc odolný..
    FINSON
    FINSON --- ---
    JIKE: Jasně, to je tak se vším - plno lidí si pořád myslí, že kopie ze stánku za 10% ceny udělá stejnou službu... no, jejich boj.
    Ta 800-lumenová se mi strašně líbí, ale je to už dost peněz a asi by se mi i hůř nosila...
    JIKE
    JIKE --- ---
    GALENIUS: přesně tak. také si ji pořídím. Díky pane za skvělý soupis !


    FINSON: takto Ti rozumim. ale bud oka,y tu první si pořidil kolega na airsoft. a tu druhou, na více AA jsem koukal. to máš pořád něco, přijde nový a nový. hlavně jde o kvalitu a svítivost..

    ne jako známej á za 250 od vietnam 5W baterku a machroval ja ksvítí.
    venku? uplně čuměl že M20 warrior udělá tak 100x lepší světlo.

    kalsika .. trhovci..
    FINSON
    FINSON --- ---
    Tak když už mě sem Jike pozval, tak vám aspoň prozradím, jakou bludičku jsem si předloni pořídil já: EagleTac P10C2
    Když jsem na ni hledal nějaký odkaz, zjistil jsem, že ET začali dělat tohle, což mě docela uzemnilo...
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    Tak to vypadá, že si k vánocům nadělím Tiablo TL-1. Řešil jsem to samé, co JIKE. Volil jsem mezi Tiablo TL-1 a NiteCore D11.

    Z LEDShopu mi napsali:
    Tiablo TL-1 je skvělá, velmi kvalitní svítilna s poměrně hlubokým reflektorem, který vytváří užší halo a mírně širší ohnisko. Díky tomu je svítilna výborná pro svícení na blízko a na střední vzdálenosti. Údajům dosvitu se pokud možno vyhýbáme, neboť to je velmi subjektivní záležitost, když Vám napíšu, že dosvit je 50 m a nebo 100 m, tak v obou případech budu mít pravdu, záleží, jestli Vám stačí vidět matnou siluetu v dálce a nebo potřebujete rozeznat podrobnosti. Každopádně tato svítilna není thrower, ve své kategorii se dosvitem řadí k lepšímu průměru.
    Ve svítilně je použita LED dioda s výkonem 3W (při max. povoleném proudu).

    Řešil jsem i problém výdrže. Jak uváděl Jike, D11 má až 100 hodin.
    Tiablův minimální výkon je 20% maximálního, tj. cca 40 lumenů. Což už samo o sobě je výborný výkon.
    D11 má 100 hodin na 3 lm. Což je takové mžourání. Tudíž bych to musel stejně vytáhnout výš.
    Takže při stejném výkonu (cca 40 lm) by měly obě baterky zhruba stejnou dobu výdrže.
    Tudíž pak je to o maximálním výkonu, což je o 85 lumenů na straně Tiabla.

    Na straně D11 je asi příjemnější ovládání. Na straně Tiabla vzhled a lumeny.

    Vyhrává Tiablo.
    GEORGESS
    GEORGESS --- ---
    JIKE: ipx= netestováno
    ip=testováno
    a to je fakt
    dělejte jak myslíte .))
    JIKE
    JIKE --- ---
    KOC256: tak to máš štěstí. ono je to věc náhody, jako v těch filmech, kdy začnou do bateky mlátit, protože díky korozi, nebo kontaktu, nedojde ke světlu. záleží. aby jsi neobjevil, že je voděodolná třeba základně
    KOC256
    KOC256 --- ---
    JIKE:
    chodim se svou nevodotesnou petzlovkou do jeskyni kde kape, po venku v mirnem desti, ve snehu parkrat a proste nikdy jsem neresil jeji promokani... a do velkeho deste nechodim mno... myslel jsem to takto...
    JIKE
    JIKE --- ---
    MAGUMI: klasickou vietnam diodku. nebo přítelka mini maglite ma AAA baterii..


    GEORGESS: tak ono vc děště je víc vody. lepčí vodotěsný...

    KOC256: to stačí když jdeš v zimě, nebo ve sněhu, nebo za deště na zahradě cokoliv hledat, když opomenu že jsem asi v 11metrovim sněhu spadnul po hubě i s baterkou.. tak déšť a vlhkost je svině. kor venku po ránu !
    KOC256
    KOC256 --- ---
    JIKE:
    nepamatuji se kdy bych vyuzil vodotesnost baterky...
    GEORGESS
    GEORGESS --- ---
    JIKE: deště bych se nebál, ten jistě vydrží, ja bych bral tu alternatívu, ale to je spíš jen otázka sympatií :))
    ty voe, ty tam mají chyb :((
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    Jakou baterku nosíte na klíčích (pokud vůbec)?
    JIKE
    JIKE --- ---
    CYRILL: počítej i s tim , že čas od času prší
    CYRILL
    CYRILL --- ---
    GEORGESS: njn, vodotesna moc nebude... ale to zas neni pro me tak zasadni, potapet se s ni nehodlam zejo :)
    mozna ji zkusim, tak pak sem hodim recenzi ;)
    GEORGESS
    GEORGESS --- ---
    CYRILL: pobavilo vodotěsné, to asi tukem .)) , jinak za tu cenu supr, budeš první kdo to zkusí, tak dej vědět jak dlouho vydrží
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam