• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEBaterky & Svítilny =€
    JIKE
    JIKE --- ---
    JIKE: a konečně tam uváděj počel LM po ztrátě na optice.

    EagleTac T20C2 MKII XP-G R5 RGB kit
    Svítilna má celkem 3 režimy výkonu:
    380 lm (3 h), po ztrátách na optice: 300 lm
    80 lm (13 h)
    6 lm (200 h)
    JIKE
    JIKE --- ---
    JIKE: sice tnhle shop nemá takovej výběr jako LEdshop, ale jsou tam i zajmavý kousky.. který na ledshopu nejsou
    JIKE
    JIKE --- ---
    KA94: díky přidáno do záhlaví.

    KA94: to je hodně zlý :-)


    nebo tohle:

    Taktická LED svítilna EagleTac T20C2 MKII XP-G R5 RGB kit - LED svítilny Olight, EagleTac, LED Lenser a Tiablo
    http://www.svitilny.eu/svitilny-eagletac/takticka-led-svitilna-eagletac-t20c2-mkii-xp-g-r5-rgb-kit/prod_123.html
    KA94
    KA94 --- ---
    JIKE: Černýho bodu jsem si nevšiml. Ale určitě to MTE nezavrhuji - je to zajímavý kousek...
    Ještě k těm Warriorům: raděj bych měl navíc k Tritonu ještě Warriora 20, protože ten má na rozdíl od typu 21 ovládání dvěma tlačítky namísto otáčení hlavou - a navíc k němu dávají difuzér, zatímco u 21 není v nabídce jeho odpovídající velikost.
    Jo, a ta dvacítka teď může mít nově na výměnu hladkej reflektor, ale jenom její určitá nová verze: http://www.svitilny.eu/svitilny-olight/svitilna-olight-m20-warrior-premium-s2/prod_206.html
    JIKE
    JIKE --- ---
    KA94: hele mě ta MTE dělá ve středu černej bod, Tobě taky?
    JIKE
    JIKE --- ---
    q


    YouTube - GoingGear.com Olight M21 Warrior LED Flashlight Review
    http://www.youtube.com/watch?v=tzvuRucmmVQ
    JIKE
    JIKE --- ---
    JIKE
    JIKE --- ---
    LED svítilna Olight M21 SST-50 Warrior



    Vysoce výkonná svítilna s nejnovější multičipovou LED diodou Luminus SST-50.

    Je použita ultravýkonná multičipová LED dioda Luminus SST-50 s životností 50 000 hodin.
    4 režimy: 500 lm (1,2h) - 80 lm (8h) - 20 lm (30h) a režim strobe 500 lm (rychlé blikání).
    Elektronika má paměť, takže svítilna se vždy rozsvítí v posledně nastaveném režimu.
    Speciálně konstruovaný chladič výkonné LED diody zabraňuje přehřívání a zvyšuje její účinnost a životnost.

    je to multičipovka,... šumum..

    ale M20 má diodu




    potřebuju vidět porovnání s to multičipovkou
    JIKE
    JIKE --- ---
    KA94: je tak. warrior má půlku lumenů co MTE, a svítí paradoxně na paneláky naproti asi 150m cca

    mám v plánu na léto

    http://www.ledshop.cz/led-svitilna-olight-m21-warrior~z1004.html

    a tuhle dám na chatu to MTE...
    KA94
    KA94 --- ---
    To byl Triton, teď to MTE...

    KA94
    KA94 --- ---
    A teď jsou na startu Olight 30 Triton (700 lm)a MTE (600 lm). Fotil jsem i na dálku, ale moc toho vidět nebylo, pak to zkusím znovu. Ten kolimátor zřejmě jenom odstraňuje ohnisko a sjednocuje kužel světla. Ten je ale pořád dost široký, takže ten dosvit je menší než u reflektorů, u nichž to ohnisko dosáhne dál. Na blízko je to srovnání podle mne věc názoru - kolimátor osvítí středně silně velkou plochu a reflektor silně plochu malou a slabě široké okolí díky rozptylu. Rád bych zkusil ještě zoom optiku s reflektorem...

    JIKE
    JIKE --- ---
    tak.
    MTE M3-2I 600lm versus M20 premium Warrior asi 320 lm

    zde fotka optiky (vlevo MTE kolimátro, v pravo klasika Warriror M20)



    zde porovnání kuželu na zdi (max svit pro obě - vlevo MTE v pravo M20)




    a zde porovnání svícení na zem na trávník z 3tího patra na zem když je osvětlení částečně lamppou
    (vlevo MTE vpravo M20)



    je vidět že optika M20 je proste lepší... i když kolimátor má co dělat tak rozptyl je prostě větší...
    KA94
    KA94 --- ---
    Baterie k Tritonu mám 2x18500, k tomu MTE jsem objednal 1x18650. To pouzdro se určitě při dopravě nerozbilo - byl utržený pant. Zásilka přitom byla zabalená v krabici, která ještě byla "vystlaná" útržky papírů. Zkoušeli, jestli mi můžou dát zmetek...
    JIKE
    JIKE --- ---
    JIKE
    JIKE --- ---
    KA94: myslíš, že se to mohlo rozbít při dopravě? nebo o už takhle poslali a mohli o tom vědět?
    určitě dosvítí dál, 100% kolimátor to hooodně usměrní...

    jaký máš k tomu baterie?
    KA94
    KA94 --- ---
    JIKE: Vyměnili, dokonce jsem jim napsal, kolik jsem platil poštovný - a drobný vrátili taky. To jsem zvědav, jestli to MTE dosáhne pořádně na ten protější barák (cca 150 m). Triton ho jenom nepatrně osvětlí, ale to ohnisko světla tam už chybí.
    JIKE
    JIKE --- ---
    KA94: ten kolimátor opravdu usměrní ten paprsek. takže bude na delší vzdálenosti. a ten Triton bude taky svítit daleko, ale asi ne tak jako ten kolimátor...
    výkon je potřeba. a na některý baterky dělají čočky..
    mě nedošel, blbě jsem zadal adresu. už mi to napsali :-)

    a vyměnili ho bez keců?

    KA94
    KA94 --- ---
    JIKE: Taky si to myslím, ale ten Triton bude možná vhodnější na menší vzdálenosti - větší rozsah světla. Nechme se překvapit... Taky je zajímavý to Tiablo 9, škoda jen toho výkonu. Snad časem bude něco s čočkou a nad 500 lumenů. Ten potvrzovací e-mail mi došel. A jak jsem jim reklamoval to pouzdro od Tritonu, už ho vyměnili.
    JIKE
    JIKE --- ---
    KA94: já taky :-) tak jí vezmu a zbytek taky a porovnáme a nafotim to :-)

    přišel Ti potvrzovací email? mě ne..jsme jim napsal.

    jako dál bude svitit 100% s tim kolimátorem.
    JIKE
    JIKE --- ---
    KEJKLIR: paráda. tak taky dej vědět. na tu jsem koukal právě !
    FUNIAK
    FUNIAK --- ---
    KEJKLIR: Dej pak vědět zkušenosti, u týhle čelovky mě zaujal design a chci vědět taky jak je to v praxy ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam