• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEBaterky & Svítilny =€
    KA94
    KA94 --- ---
    JIKE: Na obrázku to ale porovnávají se starší verzí. Já to srovnával s tou, co má 360 lm.
    JIKE
    JIKE --- ---
    KA94: mě se líbí dost ta možnost filtrů
    JIKE
    JIKE --- ---
    KA94: ty časy budou spotřebou dané LEd.

    KA94
    KA94 --- ---
    Zajímavé srovnání: http://www.svitilny.eu/svitilny-olight/svitilna-olight-m20s-x-warrior-t6/prod_292.html vs http://www.svitilny.eu/svitilny-olight/svitilna-olight-m20s-warrior-premium-s3/prod_314.html
    Slabší verze S3 uvádí delší dosvit a mnohem delší výdrž. Ve středním módu (115 lm) vydrží 12 hodin oproti silnějšímu kolegovi (100 lm/5 hodin). Zajímavé... Co se týká módu nejslabšího (5 lm), před časem jsem měl od jiného prodejce podobnou verzi Warriora - také měl min. 5 lm - a v tom módu svítilna poblikávala. Tak doufám, že to byl problém jenom u konkrétního výrobku. V nejsilnějším módu (360 lm) zaostává S3 za S-X (500 lm), ale přesto výrobce uvádí delší dosvit (280 m vs 200 m). Tak je otázka, zda tato čísla platí... Kromě toho jen S3 je zřejmě kompatibilní s hladkým reflektorem, který lze přikoupit. Tak se mi zdá, že podle všeho víc nabízí slabší model...
    KA94
    KA94 --- ---
    JOPS: Tak to je pěkný, taky už mám hotovou sbírku:-)
    JOPS
    JOPS --- ---
    KA94: v rodine uz mame tri :)

    E01, celovku a jeste jednu malou co ma kolem 100 lumenu.

    Plus mam doma uz tu TK11 :) akorat to je zabalene :)
    KA94
    KA94 --- ---
    JOPS: Fénixy jsou dobrý, taky jeden mám. Tak ať má radost:-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    KA94: jasně. pokud ho ale ten reflektor nevyužiješ, netrvám na tom. aby jsi si nebooknul něco co jsi si koupil ,když už warriora máš.
    ten difůzér k M21 chcu taky. zapoměl jsme na něj..
    KA94
    KA94 --- ---
    JIKE: Difuzér k Warrioru i k Tritonu mám a potřebuji - je to součást balení. Co se týká toho hladkého reflektoru k Warrioru, ten jsem Ti slíbil. Já chci mít u Warriora ten standardní reflektor. Hladký reflektor mám u Fénixu TK41 (vyhledávací svítilna).
    JOPS
    JOPS --- ---
    JIKE: nabijecku k tomu doma mam :) na test sanci jsem jeste nemel a obavam se, ze to bude az 24. prosince :)))
    JIKE
    JIKE --- ---
    JOPS: no paráda ! mě jsi šanci test? koupil jsi mu k otmu aku + nabíječku?
    JOPS
    JOPS --- ---
    tak jsem bratrovi koupil taky baterku k jeziskovi :)

    on ma v pokoji baterku, ze kdyz rozsvitim, tak ani ve tme nepoznam, ze se rozsvitilo :))

    vzal jsem mu

    Taktická LED svítilna Fenix TK11 Premium R5

    JIKE
    JIKE --- ---
    KA94: warrior mi přijde ale líp zpracovanej podle fotky, ale Fénixy jsou zase prej kvalitnější, nebo je to jen nějaký názor, dle místa výroby..


    KA94: máš ještě ten difuzér? předpokládám že jsi si vyměnil u warriora ten eflektro za hladký, a nejsem si jistej, jestli jsi měl difuzer ?
    KA94
    KA94 --- ---
    JIKE: Tak jsem srovnával Terminatora s Warriorem X. Je tam vidět rozdíl ve světel. kuželu - u T je trochu výraznější ohnisko a širší periferní kužel, u W je v porovnání s tím trochu "jednotnější" osvit. Na dálku nepatrně vede T (700 vs 500 lm). Ale u W se mi líbí zpracování - ovládání dvěma tlačítky. Jo, ten T má více studené světlo (mají stejnou diodu, je to asi sklíčkem u T - odráží do fialova).
    JIKE
    JIKE --- ---
    KA94: no pááni, tak to můžeš osvětlovat stadion :-) to už je čas na testování.. teď jsem teprve přijel domu, takže času mám málo, ale najdu si ho.
    KA94
    KA94 --- ---
    To testování bychom konečně provést měli... Mám Tritona, Terminatora, Fénixe 41, 2x MTE s kolimátory (C3-907 a P7D), Tank 007, NAITECH CREE Q3. Teď přijde nový Warrior 500 lm.
    JIKE
    JIKE --- ---
    KA94: pak bychom se měli dokopat k tomu testování !
    Kolik jich vlastně máš?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam