• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEBaterky & Svítilny =€
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    FINSON: si kup luxmetr, prepocitej na lumeny, zmer multimetrem odber a z toho uz snadno zjistis jestli to tech 90% ma
    FINSON
    FINSON --- ---
    JIKE: To je fajn, že si toho autority všimly - teď by si ještě měly posvítit na podání barev a na efektivitu provozu - ty moje hřály tak, že je mi zatěžko uvěřit těm deklarovaným 90%...
    JIKE
    JIKE --- ---
    TABORACEK: mě to bylo jasné.. spíš se mi děsně líbý portabilita Klarus RS11 jak jsem teď pastoval..
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    JIKE: ja po tech podivnych zkusenostech co probehly s temi bear grylls nozi si radeji nic od gerberu kupovat nebudu:)
    JIKE
    JIKE --- ---
    JIKE
    JIKE --- ---
    já jsem nadšený z té čelovky Zebra light na CR123 . štelovatený, a i 0,4lm stačí v ulné tmě.
    jinak:

    NEW - Gerber Bear Grylls Hands Free Torch - Review - Best LED headlamp for Survival? - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=n6j5LlZE42o
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TABORACEK: ono by to _melo_ fungovat tak, ze ty prvni jsou varovny - a pak postupne pridavaji zprava nuly...
    JIKE
    JIKE --- ---
    TABORACEK: mě to bylo hend jasný že něco nehraje, konečně to taky objevili a doufám, že se polepší a budou prodávat to co deklarují.
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    JIKE: coi nas bezva chrani kdyz uklada pokuty v radech jednotek tisic korun...
    JIKE
    JIKE --- ---
    FINSON: :-) tak to tam už mít nebudou...
    FINSON
    FINSON --- ---
    JIKE: Nevim, ale muselo to být hodně levný, když to jenom tak přinesla domů :-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    JIKE
    JIKE --- ---
    hele náhodně jsem šel včera kolem na schůzku, a mají tam CR123 3V japan 1400mAh baterie za 29 kč, při nákupu 10ks a více za 23 Kč/ks ! asi nemají přepěťovku, ale jsou to zbytky z nějaký neuskutečněný obejnávky. mají tam zbytky po svařených konektorech.

    Kontakty | GES-ELECTRONICS
    http://www.ges.cz/cz/kontakty/

    já koupil 10 ks. a testoval je, a jsou super za ty prachy pecka.. značka SANYO Japan.

    jetště tam měli tak 20 ks. takže pokud se dokopu, jedu tam a koupim víc.

    ( nenabíjecí !!! )
    JIKE
    JIKE --- ---
    FINSON: kolik za to chtěji Finsone? vypínač je to nejmenší
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    jo u zarivek se tomu rikavalo cold start, u usporek coz je defakto stejna technolgie to nefunguje, nejsem konstrukter luminofomrnich vybojkovych svitidel tak tezko rict proc, ale u usporek jsem jeste nevidel cold start jako u zarivek ktere vzdy hned zhnuly plnym jasem.
    FINSON
    FINSON --- ---
    Přítelkyně dneska přitáhla z Lidlu "stropní svítidlo" - klasickou zářivku na dvě trubice, má to psáno 1300 lm. Kdybyste to někdo chtěl instalovat jako já na kuchyňskou linku, tak bacha, nemá to vlastní vypínač. Jinak je to super, na to, odkud to je, mě to příjemně překvapilo - světla jak kráva (však taky to mám 60 cm nad pracovní deskou, že :-) ), při náběhu to vůbec nebliká a ani potom ne, a oproti těm "day white" LED žárovkám to má fakt teplejší a pro mé oči příjemnější bílou :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam