• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEBaterky & Svítilny =€
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    TABORACEK: no jo, máš recht! (já nosim tašku i to dítě...) Díky.
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    LACHAUER: Kup si neco, co se zapina tlacitkem a ne otacenim hlavy. Tohle se totiz neda zapnout jednou rukou, coz je opich uz jenom kdyz neses tasku s nakupem, nebo jako ja treba dite...
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    Zdravím, rád bych si pořídil nějakou co nejmenší (asi AAA) svítilnu na klíčenku. Potřebuju to na takové ty situace kdy v baráku na chodbě nefunguje světlo, posvítit na zámek u dveří atd. Větší nároky na to nemám, na "seriózní" svícení s sebou tahám Eagletac P100 a čelovku Zebralight.

    Je nějaký důvod, proč si pro tyhle účely připlatit za něco lepšího než Led Lenser A2 ( http://www.ledshop.cz/led-lenser-a2~z5283.html )? - třeba odolnost, spolehlivost, výkon atd?

    Díky.
    JIKE
    JIKE --- ---
    Fenix PD35, Eagletac G25C2, SX25L3 in the forest:

    Fenix PD35, Eagletac G25C2, SX25L3 in the forest
    http://www.youtube.com/watch?v=gjkTvHw0zZ0
    JIKE
    JIKE --- ---
    WICKING: to souhlas hlavně ty kvalitní tištěný spoje.

    WOJTYLA: 25 je dostatečný hlavně ta velikost...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    JIKE: Ted saem poridil Led Lenser A3 na klice a dosvit 25m na jedno AAA je uplne super.
    WICKING
    WICKING --- ---
    JIKE: navic je bonus, ze ji obcas pujcim i synkovi a taky prezila, to je pro me vzdy fajn reference, kdyz to prezije dite :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    COUDAK: tak s 200lm s optikou musí ten kužel mítdostatečnej.

    WICKING: ono každý má něco. i když někdy je horší s mokrou rukou něco zmrzlej otočit než zmčknout. ale mám oba systémy a zatím vše v pohodě. taky ještě koukám po nějaké AAA, tyhle pidi se dost hodí na cesty a i jako dárek se hodně cenní. navíc popisuješ přesně to na coje to i u mě potřeba, náhodně, ale nezbytně.
    WICKING
    WICKING --- ---
    JIKE: Já jsem hledal něco, co můžu mít pořád po kapsách "na takovéto každodenní svícení". Chtěl jsem na tři-Áčko, minimum režimů svícení (tohle má jen on/off - což mi stačí) a pevnou. Na velké cílení mám tříbuřtou maglajtku a čelovku mám tactikku+ od Petzlu. Pravdou je, že nejvíc používám jednoznačně tu INOVu, protože jí mám pořád v kapse. Jediný - z mého pohledu downside - je zapínání rotací nikoliv buttonem. Na druhou stranu ta rotace je míń rozbíjecí než buttony.

    Na svícení pod do temnejch míst, auto, motor, compy, přísvit při práci na malejch věcech, posvítit si někde na cestu, do různých škvír atd. naprostý zen a max. spokojenost.
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    Dámy a pánové, jak jsem loni kupoval Led Lenser T7, v príci si nemohu vynachválit :). Dosvítí přesně tam kam potřebuji i přes celý fotbalový hřiště jak nic, a ten redukovaný výkon bohatě stačí na silniční kontroly :). Výdrž baterie taky suprová :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    WICKING: na AAA super a těch 53lm Ti stačí?
    WICKING
    WICKING --- ---
    Tak po nějakém hledání a váhání jsem šel do INOVA XS:
    http://www.niteize.com/product/INOVA-XS.asp

    Používám jí asi 4 měsíce a spokojenost.

    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    EXX: Vsechno je ok.
    EXX
    EXX --- ---
    WOJTYLA: a co mechanicky provedeni ? je to ok ? vydrzi ?
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    WOJTYLA: Jestli je taky od cinana tak opatrne, at nevyhoris
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TABORACEK: k tomudle je nabíječka
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    WOJTYLA: Potrebujes spesl nabijecku a pokud nejsou protected (coz ty z notebooku nejsou) tak potrebujes jeste uchylnejsi nabijecku. Mam baterky fenix a k tem pouzivam nabijecku fenix a pak mam asi 20ks z notebooku a ty nabijim nabijeckou k modelum za 20dalcu z hobbykingu:)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TABORACEK: v cem je nabijeni vosrany? Jak dlouho se to asi nabiji?
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    WOJTYLA: 18650 clanku mam plnej suplik. Vytahat se daj ze starych baterek km otebookum, jsou tam obvykle vsdny tak dve trimtreba z osmi. Nabijenimje ale voser:(
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    JIKE: jako svití to hodně ale 5000lm to nemá ani zdaleka
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOJTYLA: ciwe to světlomet je z kamionu ne? :_)

    5000lm, mazec ! jak dlouho to vydrží na ty 2x 4000mAh články na to maximum? to je dost profi čelovka. a za 6kil super. to chci vidět !
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam