• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEBaterky & Svítilny =€
    VACA
    VACA --- ---
    JIKE: ten olight vypada super!
    JIKE
    JIKE --- ---
    LACHAUER: tuhle mám / stejný typ, jiný výrobce ale super:
    http://www.ledshop.cz/led-svitilna-olight-i2s-eos-xp-g2~z2300.html

    pokud nechceš více modů a chceš tlačítko na konci svítilny: (pořídil jsem členům rodiny)

    http://www.ledshop.cz/led-svitilna-tank007-tk-701~z8577.html
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LACHAUER: mám jí na klíčích, svítí jak svině a jednou rukou se to zapnout dá... v tydle kategorii nic lepšího neni...
    JIKE
    JIKE --- ---
    VACA: ještě mám :-) přesně tak! tak začátky od tý doby se to hdoěn vyšplhalo nahoru
    VACA: z 250 lm se stane 1000lm :-)
    KOUTLOSH: to se ale válí po ČR hodně M20 :-)
    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    VACA: Mě se to stalo při smyslech a šťastnej jsem teda nebyl... nicméně od té doby nevěřím samotnému klipu a buď to nosím v kapse, nebo v pouzdře na opasek.. v současnosti mám M20-X Warrior.. cca 100lm navíc, širší kužel, takže dosvit 200 místo 250m ale je to trochu praktičtější, nicméně ta předchozí měla vyšší stupeň voděodolnosti.. jako taky dobrý, ale kdybych ji neztratil, tak bych do té změny nešel, nebyl důvod...
    VACA
    VACA --- ---
    KOUTLOSH: to je smolik, jako stat se mi to pri smyslech strizlivej tak bych to těžce nesl, byl bych na sebe nasranej daleko vic... Takhle nevim, nic si nepamatuju:D :(

    Btw co mas tedka za svetlo?
    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    VACA: Taky jsem měl olajt m20 a taky jsem ji ztratil.. někde v tramvaji, no doufám, že nálezci slouží dobře, protože jestli skončila někde v koši, nebo zakutálená leží bůhvíkde, tak je to škoda, protože bych ji neměnil...
    VACA
    VACA --- ---
    JIKE: ps ty jsi ji mel taky tu olight m20, jestli se vzpomínám, zejo?
    VACA
    VACA --- ---
    VACA: jeste k tem modulům, ja to nevyužiju, ale na druhou stranu trea jako ir přísvit pro nekoho s ir nočním vyměnim/kamerou... Mit moznost osadit baterku modulem s 10w ir ledkou s pořádným dostvitem.... Mozna ze i stary sovětský PNV-57 kery jinak stoji za prd, by najednou docela vidělo :D
    VACA
    VACA --- ---
    JIKE: hele no optika nijak štelovat nejde, ale myslim ze to sviti tak brutálně ze asi neni treba... Co me překvapilo, ze sklo reflektoru je potaženy modrou antireflexni vrstvou... Nevim presne jakej to ma efekt, ale vypada to cool :D
    Spis bych naopak ocenil nejakej slabší ten nejslabší mod.. Trea nitecore tohle maj fakt pekne vyřešeny, mel jsem pujceno, maj otočnej kroužek, kerym se PLYNULE(!) stelujes od 0,1lumen az do maxima. To ja fakt hodne dobry musim rict, ale pouze ve studené bílé, a bez výměnyho modulu.. Navic si rikam jak to bude s životnosti takovyhleho elementu, IPX nevim jakej maj..

    ->ajd. -adjust, otáčením hlavy stelujes vykon. Ma to tri stupně, utaženo=max, je to dobry muzes to kontrolovat este nez ji zapnes, narozdíl od olightu myho staryho, tam slo měnit jen pri zapnuté svitilne, a to povolením a opětovným zatazenim, (musel jsi se procyklovat prez vsechny režimy), bylo to problematicky, kdysi jsem o tom tady i psal...

    [ ted uz byla vlastne docela stará na dnesni poměry, a furt jela, az na občasný neduhy přepínání režimu (nakonec jsem ji mel furt na max a byl klid:D) a uz tenkrat jsem pokukoval po eagtacu, ale vydržela mi par dalších let...] Nynější olight uz ale maj měnění režimu druhým tlačítkem, poučili se.
    Ale nakonec mi vyšel zajímavější ten eagtac.. I kvuli tomu vyměnitelnymu drop-in modulu... Kdyz na to prijde, ty moduly k tomu maj sehnatelny i RGB, UV, iR.. Coz ja asi nevyužiju, ale ta moznost modernizace trea za par let az bude lepsi led, mi prijde zajímavá..

    Olight furt svítil a vlastne bych výměnu furt oddaloval, nebyla nutná, ale stydím se to rict, asi tak pred 2mesici jsem se děsně ožral a někde ji vytrousil:( škoda po tech letech takhle nedůstojně se ji zbavit.. :(((
    Myslim ze kdo ji našel mel docela radost, pokud rozluštil tajemství 18650 akumulátoru, kazdymu to neni známej druh napájení..

    Btw Ted sem se dopatral, ze jsem ji poridil asi na podzim 2008 (ten olight m20p) tenkrat to bylo fakt dělo, tim spis ze moc obstojnejch ledkovejch flashlightů nebylo, ani povědomí o nich.. Obcas jezdím po řece lodí, svitila vic nez vestavenej "search-light" na parníku kotva :D
    Sloužila mi tedy cca skoro 6let, a furt to bylo fér světlo a pravděpodobně bych na ni jel jeste par let, protoze se mi nechtělo investovat do novy, kdyz furt jela..
    No dopadlo to jak dopadlo, tak snad bude nynější eagletac sloužit zase hezkejch par let... Jako uznávám neni to uplne nejlevnější baterka, ale ty muziky okolo a 10let záruka.. Myslim ze kdyz ji dřív neztratím, ze se to oplatí.. M20 tenkrat stala víceméně stejne jako tohle.. A vlastne nelituju jediný koruny co jsem za ni utratil, kdybych ji teda neztratil, to co se mnou vsechno zažila, stalo to za to..
    JIKE
    JIKE --- ---
    VACA: bomba, ted se dívám, skoro 2 hodiny na Turbo mod, to je pěkný.

    koukám že má nějaký ADJ na reflektru, jde měnit i šíři světelnýho kuželu?

    http://www.ledshop.cz/eagletac-t25c2~z4742.html

    s teplejším světlem:

    http://www.ledshop.cz/led-svitilna-eagletac-t25c2-nw~z7946.html


    vybral jsi dobře. co se stalo s Olightem?
    VACA
    VACA --- ---
    VACA: jenom doplnim, ze mam s odstínem do žluta, i tu olight m20 sem mel do žluta... Ja bych studenou bílou uz asi nechtěl, venku je to takovy min přehledný..
    VACA
    VACA --- ---
    Tak ja se taky pochlubim. Po cca 5-ti letech spolehlivé služby olight m20p ji nahradila eagletac t25c2.

    T - T25C2 - EagleTac.com
    http://www.eagletac.com/html/t25c2/index.html

    No musim rict ze olight byla dost dobra 3w cree ledka s dosvitem az 200m... Ale tohle je proste o kus dalej...
    10w (asi 1100lumen) a hlubokej reflektor dela svý.:). Je to na 1x18650 furt je to kapesní, ale vykon ultimatní, zoom nevim co je:) zoom tu neni treba:D ma to dosvit ve tmě mimo město tech 250metru jako prd. Ma to příjemný halo, ze to na vzdálenost pekne polejva i do široka.. V praci si to na max skoro ani nemuzu zapnout v interierech, protoze to sviti tak moc, ze clovek nic nevidí, jeste tak 5minut potom..:D
    Na druhou stranu, a to docela pouzivam, kdyz to zapnu na max, a položím na zem nastojato jako svíčku, nebo to držím jako pochodeň a svitim s tim do stropu, tak je v cely místnosti videt jako za dne jak se to odrazí a rozlije o ten strop...
    Strobo pri tomhle vykonu netřeba komentovat :D


    Jako jo, jsou i výkonnější, ale to uz jsou baga s velkou hlavou.. Tohle je furt do kapsy, a musim rict, ze mi výkonově docela stačí... Od drop-in modulu si slibuji, ze za nejakej ten rok nebude treba přemejšlet o novy svitilne (ja bych nepremejslel ani ted, ten olight m20p mi stačil bohatě, kdybych o nej nepřišel) ale bude stačit vyměnit jen ten drop-in modul s ledkou... Simpatické...

    Vodotěsnost IPX8 (5metrů 1hodina), záruka 10let.. Myslim ze dobrý...
    JIKE
    JIKE --- ---
    RSZ: Je faktem, ze na tom teambuildingu si to pqk prohlizeli a svitili v lese a nechapali jak to muze tak svitit a tak daleko. Nejhorsi byl ale stroboskop. Neco jako horor :-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    KRAKI: Rado se stalo. Dobre vyber a pochlub se pak.
    A kup si dobry nabijeci aku + nabijecku.
    RSZ
    RSZ --- ---
    JIKE: jo, mám teď poprvé taky něco se slušným zoomem, a bez už bych nechtěl.
    a když jdeme s dětma za tmy z garáže, tak se hádaj kdo půjde se "světelným mečem", protože ten nejužší paprsek je opravdu úzkej, a při 250lm celkem efektní:)
    KRAKI
    KRAKI --- ---
    JIKE: super ! díky moc
    JIKE
    JIKE --- ---
    KRAKI: výhodou je: zoom, a také možnost 18650 AKU , nebo po zmenšení nástavce, na 3x AAA baterie.

    http://www.ledshop.cz/led-svitilna-tank007-tk-737-cree-xm-l~z4661.html
    KRAKI
    KRAKI --- ---
    JIKE: prosím, která to byla ? tohle mě zaujalo :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    JInak tková malá úsměvná stroy.
    měli jsme malý tembulding, a večer pro zábavu jsme dostali večer přibližné souřadinice v lese, že máme něco najít. asi pro 15 lidí jsme do teamu dostalli 1 svítilnu z lidlu za pár korun, a měli to nějak teamověě zvládnout a najít. Měli jsme na to asi 30 minut.
    Tak jsme šli do lesa. Ta lídlovská svítlna s magnetem oco se používá jak na zahradu nebona orpavy autapod, svítila celkem bídně.
    Tak jsem vyndal z kapsy TANK007 se zoomem. Rozesvítil, jasně že ve tm je dosvit klidně 100m. A posvítil jsem do kopce a hledání bylo u konce. Támhle to máte, a v dálce svítila taška na stromě :D Byli jsme první. Docela sranda, jak hned všichni koukali co mám :D jsem jim asi překazil nějakou organizaci :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    FourSevens Maelstrom MMU-X3: I'd Use This If I We…:

    FourSevens Maelstrom MMU-X3: I'd Use This If I Were a Cop
    http://www.youtube.com/watch?v=jH4Ka5oRabs
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam