• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEBaterky & Svítilny =€
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    BLOWUP: hmm, precetl jsem si ty recenze a asi vezmu HP15.. Prijde mi nakonec vsestrannejsi a moznost mit baterky pod osacenim neni taky spatna.

    Recenze svítilen :: www.podzemi.net
    http://www.podzemi.net/sviceni-pod-zem/popisycelovek/
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    Hmm, Fenix HP 15 nebo HP 25?
    mam tendenci vzit tu s dvema diodama (nablizko, na dalku) i kdyz ta s jednou sviti vic a dal. Prijde mi ze celovka je spis na to svitit si pod ruce / nohy a tam ty dve diody s ruznym uhlem sviceni mohou byt zajimavejsi, ale s jistotou to nevim.
    JIKE
    JIKE --- ---
    NEW! EDC / Survival / Emergency Headlamps - SHOT Show 2015 - Coast HL5 HL7 HL8 Headlamp
    http://www.youtube.com/watch?v=-25EAKiOMbM
    JIKE
    JIKE --- ---
    New Flashlights from Olight: SHOT Show 2015:


    New Flashlights from Olight: SHOT Show 2015
    http://www.youtube.com/watch?v=QzPad_9mFW8
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    RSZ:
    LACHAUER: To chápu, popravdě, bylo to dost negativní zjištění, když jsem ji rozbalil. Přiznám se, že já ji před koupí moc nezkoumal, jednoduše proto že stála necelé dvě kila i s baterkou included. Co mě mrzí je, že má závity dokonce dva. Jeden na hlavě a druhý na spodu kde je kroužek na klíče. Přemýšlím, že ten spodní závit zakápnu lepidlem, protože podle mě je skutečně zbytečný a jen mě prudí svou přítomností. Povolovat se nepovoluje, na svícení ji mám nastavenou tak, že stačí klíče sevřít hromadně v dlani a z dlaně svítí i baterka. Jak zatlačím na hlavu, tak je kontakt. Funguje to spolehlivě, ale chápu, že někomu by to nevyhovovalo.
    VACA
    VACA --- ---
    RSZ: ja to taky nemam rad, clovek k tomu vetsinou potrebuje dve ruce...

    Na svoji baterce mam jakoze povolena hlava ze to sviti min, coz je zase dobry protoze si clovek muze kontrolovat rezim jeste nez to zapne.. Ale osobne me irituje kdekoliv cokoliv povolenyho, takze furt svitim na max :D
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    RSZMám to na klíčích, válí se to v taškách a kapsách, a zatím žádnou tendenci k rozsroubovani nepozoruju. Závit jde celkem ztuha.
    RSZ
    RSZ --- ---
    LACHAUER:
    REDSNAKE: já teda šroubovací spínání nesnáším v jakýkoli podobě, vždycky to skončí v tašce rozloženou baterkou na 5 kusů
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    BOD: A3 má jinou optiku, delší dosvit, větší průměr hlavy. Jinak jsou stejné.
    BOD
    BOD --- ---
    LACHAUER:
    REDSNAKE: jakej je rozdíl mezi A2 a A3? parametry jsou až na velikost ledky zdá se stejné.. do kapsy bych raději rovný profil A2
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    LACHAUER: mám ji taky, je výborná. Ta fičura je taky super, stačí to dotáhnout na hranu kdy to nesvítí a potom tlakem jako bych chtěl palcem ulomit šroubovací hlavu jde baterka rozsvítit.
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    Tak Led lenser a3 už je doma a na klíčence. Šikovná.

    Baví mě detail, který asi není záměrnou fíčurou: šroubovací hlava, kterou se svitilna zapíná, má nepatrnou vůli, takže k zapnutí netřeba dotahovat hlavu, stačí jí prostě namáčknout k tělu, a rozvítí se. Na krátké posvícení jednou rukou ideální.
    MATZX
    MATZX --- ---
    hodně hustě, už aby to začli kopírovat východňáci...
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    JIKE: Tak na svitilny.eu už to maj...
    JIKE
    JIKE --- ---
    LACHAUER: taky to nevidím. ideální dopředsýně dílny atp.. snadto k nm brzo dorazí, nebo to vzít ze zahraničí...
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    JIKE: To vypadá celkem pěkně. Akorát nějak nemůžu dohledat, jestli a kde to ve zdejších vodách sehnat.
    JIKE
    JIKE --- ---
    MATZX: něco měli na LEDSHOPu. tam jsem kupoval, ale nevím jestli takhle římo tyhle typy. link v záhlaví
    MATZX
    MATZX --- ---
    resp. Diffusory... nebo alespoň takto? Někdo nějakej odkaz na východní shop? Kus plastu z LedExpert za 200 se mi zdá moc, navíc nesedí rozměr, dík!
    MATZX
    MATZX --- ---
    zdar, nevíte kde v jednotkách kusů objednat difrakční skla na 39 nebo spíše 50mm průměr?
    JIKE
    JIKE --- ---
    Olight Rechargeable EDC Lights:

    Olight Rechargeable EDC Lights
    http://www.youtube.com/watch?v=4HU6sy9G-t8
    BOD
    BOD --- ---
    TABORACEK: celou dobu jsem počítal s remote switchem a tohle má možná i docela fajn ovládání u lučíku, to jsem nečekal, asi to budu muset fakt první vyzkoušet, ten drát pak kdyžtak dokoupím
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam