• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OMNCommunity
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    anie zacina byt nejak hot psoledbni dobou :)
    OMN
    OMN --- ---
    Ja bych chtel aby Annie odlozila saty
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    Momentalne asi nejlepsi sitcom/comedy tv serial. Uz se mi dlouho nestalo, ze bych se u serialu opravdu a nahlas smal :)
    Jen bych chtel, aby si Britta nejak vratila svoje stary vlasy. Tohle uplny odbarveni uz neni ono...
    MAIREAD
    MAIREAD --- ---
    Za poslední roky jsem viděl opravdu obrovské množství seriálů, ale ještě se mi nestalo, že bych celou sérii, byť sitcomovou, shlédl za 1 den. Díval jsem se až do 3 do rána a to jsem další den vstával v 7 do práce. A díky několika minutovým nefalšovaným záchvatům smíchu na mě na kolejích i bouchala sousedka, že nemůže spát. Neslutečný nářez!
    OMN
    OMN --- ---
    INITIATE PROTOCOL OMEGA
    FRANCIK
    FRANCIK --- ---
    Konspirační díl výbornej.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    tak jsem to rozkoukal a musim rict, ze mam noveho oblibence! halloweenskej dil nejlepsi! :D
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    GAISAKA: a bude hur :)
    OMN
    OMN --- ---
    GAISAKA: slivka urcite pomaha, ale je to presne jak jsem psal nize ;)
    GAISAKA
    GAISAKA --- ---
    Tak vám nevím, jestli je to těma třema panákma domácí slivovice, ale začíná se mi ta věc tuze líbit, postavy se fakt rozjely, humor natřískanej i tam kde ma tbbt vypln ve stylu caffeteria talk atd... fakt dobry. pierce, abed, za zenska a annie rulez,) a doufam ze polak pavel se neztarti ze sceny,)
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    :)
    OMN
    OMN --- ---
    BROTHER: "It's going to be a maze"
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    OMN: sem divnej :)) byly tam vtipny situace, o tom zadna, chang a bicis hlaska pobavilo, ale ja mam na community nejradsi ty konverzacky tenhle me trochu nudil :)

    trampolinovej dil sem si hodne uzil :)
    OMN
    OMN --- ---
    BROTHER: jak te paintball mohl bavit nejmin?!:) to byl nejlepsi dil
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    jeff me na zacatku dost iritoval, i jeho postava ale postupem casu ma slusnej vyvoj... :)
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    presne, mne se to teda libilo uz od zacatku, ale pak je to cim dal vic jizda, vsechny postavy se rozjedou a i ty ze zacatku nenapadny zacnou vykazovat celkem slusnou nekazen (viz. treba annie), fascinuje me intonace shirley, pierce je moje hvezda - tak vtipne podanyho homofobniho-rasistu jsem snad jeste nevidel, abed je dokonalej inteligentni nerd, troy vybornej mimo jine v tanecnim dilu, hodne vedlejsich postav tam ma slusnej potencial, milostna linie mozna trosku ztraci na kouzlu, ale momentalne se vice tesim na community nez big bang, kureci dil megalol, posledni afera s propiskou taky slusny hc, nejmin me tam asi zatim bavil paintball dil...
    OMN
    OMN --- ---
    GAISAKA: me se to ze zacatku vubec nelibilo...jakmile se postavy "usadi" je to pecka
    GAISAKA
    GAISAKA --- ---
    Tak jsem začal sledovat... Můj první dojem je, že na tbbt to asi mít nebude, ale zas je to víc "příběh" než comedy show. každopádně mám dost problém s hlavním představitelem, jelikož jako by mi z oka vypad (ani ne tak fyzicky, ikdyž...dyžtak si udeljte nazor v infu,) )takže mě jeho kecy nijak neoslňujou ale vidím v nich tu rutinu. Tolik negativum, za veelké pozitivum považuju Abeda, ten Shledonovi může bezpečně konkurovat,ikdyž je to samozřejmě charakter trochu jinde...Plus si myslím,že autoři maj docela slušnej rozhled, takže si dovolí občas dovolí fakt dobrej joke jako v pilotu Abed o tom že se cítil jak v tv show, ale jen do té doby co někdo udělá něco co by v tv neudělal, třeba že by řekl že je v tv show... to je opravdu koán,)
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    COOLER: tak to je skoda, ja mel asi kliku na dobrej seed den, jsem to spustil a neocekaval moc rychlej tok, asi hodku neco jsme blbli s kamosem na xboxu a najednou koukam, ze komplet stahnuto... :)
    COOLER
    COOLER --- ---
    BROTHER: tak to je divné, mně už to jede asi 4hodky a mam tak 10% :) a to jsem ještě stáhl vše od jednoho rozsévače během chvilky. jinak úplně mrtvo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam