• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DELVITLinux pro zacatecniky a obycejne uzivatele (NO FLAMES!)
    DANIELSOFT
    DANIELSOFT --- ---
    JUDIY: stačilo opravdu jenom otevřít tu FB zprávu pro zabreberkování, nebo jsi tam musela kliknout na nějaký odkaz?
    SATAI
    SATAI --- ---
    JUDIY: Prima. Dalsi level pak mas pro pokrocile - zamyslet se nad tim, co jsi udelala spatne a jak to priste neudelat ;)
    JUDIY
    JUDIY --- ---
    SATAI: už jsem ho resetla a paráda!
    SATAI
    SATAI --- ---
    JUDIY: Pokud by to neproslo, tak to jde jeste o kousek vic natvrdo, ale to snad nebude potreba.
    SATAI
    SATAI --- ---
    JUDIY
    JUDIY --- ---
    SATAI: hmm asi volim variantu A pač nic nevykoukám, ale zkopíruju si seznam důležitých webů:(
    SATAI
    SATAI --- ---
    JUDIY: Tim jsme jenom zjistili, ze je neco spatne ve firefoxu, asi se ti tam nasomrovalo nejake spatne rozsireni.
    mas dve moznosti
    - silou. Pokud nemas zadne vetsi nastaveni ve firefoxu, tak proste smazes jeho nastaveni a zacnes od nuly (prijdes o historii...)
    - praci. Kouknes se na seznam rozsireni (das do adresinho radku about:addons ), zkontrolujes nastaveni proxy... A zkusis vykoukat, kde je co spatne.

    Kolac a kafe odmitnout nemohu :-D
    JUDIY
    JUDIY --- ---
    SATAI: díky moc! ted to funguje zatím bez reklam...máš u mě kávu a koláč:) ps: Letná to jistí!
    JUDIY
    JUDIY --- ---
    SATAI: i v chrome jsem ted přihlašena na FB
    děkuji moc, jdu na to!
    SATAI
    SATAI --- ---
    JUDIY:

    Zkus FF pustit podle tohohle navodu: https://support.mozilla.org/en-US/kb/troubleshoot-firefox-issues-using-safe-mode

    jeste se ujistim - v tom chrome jsi prihlasena k FB, nebo jenom ve FF?
    JUDIY
    JUDIY --- ---
    SATAI: Pardon. V mozille je zasekanej reklamama v crome je v pohode.
    To se priznam že nevim neudelala jsem to a asi ani nevim co to znamena. Omlouvám se musím jít. Budu ráda za tipy večer se do toho pustím.
    SATAI
    SATAI --- ---
    JUDIY: Z tebe to leze jako z chlupate deky.

    V jakem browseru je web OK, v jakem ne? Pokud ten problemovy browser spustis "ciste a bez rozsireni" zlepsi se to?
    JUDIY
    JUDIY --- ---
    SATAI: no pak mi tam začali blokovat ten FB, pak jsem ji odinstalovala na chrome je web oka, fb funguje ale dovečera mam blokovanou komunikaci - privacy

    Kosmetika hrou
    http://www.kosmetikahrou.cz/
    SATAI
    SATAI --- ---
    JUDIY: Bud u toho sveho webu konkretni. URL?
    Takze jakykoli jiny web je OK?
    JUDIY
    JUDIY --- ---
    SATAI: jen z myho pc!
    web ktery je muj - pracuju na nem atd

    SUK: ano to určitě ne, také se považuji za obyčejneho uživatele:)
    SATAI
    SATAI --- ---
    JUDIY: co myslis tim "svuj web"? Je tak problematicky vsude nebo jen z toho jednoho pocitace?
    SUK
    SUK --- ---
    Proste sebelepsi operacni system koukam nepomuze, kdyz s tim uzivatel neumi :) Ja nechytil jedinej vir ani na widlich bez AV :D
    JUDIY
    JUDIY --- ---
    ERGOSUM: super diky moc, hlavne co jsem tak pochopila tak to přišlo přes prohlížeč, mozzilu. Chrome je v pohodě.
    Na bůčku pracuju, takže to nezrušim:)))
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    JUDIY: Já bych zrušil/resp. neměl FB, ale to není tvůj případ. :-)
    Jestli tomu dobře rozumím, nalezl ti nějaký bordel do FB, nebo do pošty a z toho titulu ti stopli přístup na bůček.
    Kecy o antiviru píšou všem. nech je u toho.
    Vyčisti si poštu od spamu, ať se tam špiclíkům líp hledá a až tě pustí na bůček nastav si práva a přístupy, odstraň svinstvo a zkus zjistit, jak se tam dostalo.
    JUDIY
    JUDIY --- ---
    Ahoj mám malé SOS:
    dneska mi přišlo něco do pošty na FB, otevřela jsem to, Fb mi hned nahlásil, že to je malware aže mi blokujou fb at si stahnu antivir. Před tím jsem koukla na svůj web a byl totálně zasekanej reklama u nikoho jinýho ne.Nastavila jsem si firewall a stáhla clam tk - udělala kontrolu a vymazala podivné soubory.
    Znovu jsem otevřela přes mozillu muj web a byl stále naprosto plný reklam a FB mam p"prá" do zítra bloklý.

    Můžu ještě něco udělat? Mám debian tuším...
    Prosím poraďte!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam