• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DELVITLinux pro zacatecniky a obycejne uzivatele (NO FLAMES!)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    R3S3T: vyhod KDE a nech si jen XFCE :P
    R3S3T
    R3S3T --- ---
    RUTHAN: tak zdatnej jeste nejsem , ale vsechno je jednou poprve
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    RUTHAN: Teoreticky by se dala dynamicky prepisovat konfigurace podle stavu /sys/class/acpi/* , napsany jsem to jeste nevidel...
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---


    Kernel.org Renamed to Hurr Durr Archives for 4.0 Release | Linux.com
    http://www.linux.com/...00-libby-clark/820574-kernelorg-renamed-to-hurr-durr-archives-for-40-release
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    R3S3T: Pokud ja vim, tak na to nic neni a muselo by se napsat, ale treba me nekdo vyvede z omylu..
    R3S3T
    R3S3T --- ---
    RUTHAN: chtel bych nejakou detekci , kdyz jede book na AC zdroj , aby se automaticky zvolilo KDE , a kdyz na baterku , aby se zvolilo XFCE .

    kdyz totiz zvolim omyem KDE a jedu na baterku , prostredi mam roznazene .

    diky
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    R3S3T: Jestli tomu spravne rozumim, tak si pri loginu chces vybirat do jaky graficky nadstavby se lognes. Automaticky podle detekce poctu monitoru to bez kodovani nepujde, ale rucne ano, zavisi na tom, jakej mas login session manager / skin, vetsina jich tam ma nejakej combobox, kde si vyberes jedno z nainstalovanej prostredi.
    Nicmene jak je to pres u Mintu si ted z hlavy nevybavuju, ted jsem ve Woknech - Debian a Ubuntu to urcite maji.

    Pak jeste muzes mit problem v tom, na jakym monitoru ti ten session manager nabehne, jestli je to ten spravnej -primarni nebo ne, s tohle se obcas chova ponekud divne a nerespektuje nastaveni z Xserveru, ale slo to fixnout editaci nejakyho konfiguraku.
    R3S3T
    R3S3T --- ---
    zdravim, pouzivam na booku Mint17 , prostredi KDE (se tremi monitory) pokud je book v dockingStation a XFCE pokud jede jen na baterku.

    Moje otazka: Je nejakym zpusobem mozny behem loginu mit prihlasovani do prislusneho prostredi ?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ROMANICAK: to zalezi na tobe podle toho jak moc mas prave :P
    ALDY
    ALDY --- ---
    FAJL: Tak o tomhle fakt mnoho nevím :-)
    ALDY
    ALDY --- ---
    FAJL: Proč všichni říkají přesně tohle? :-) Ale neboj, Apríl to fakt není, skoro bych si přál aby byl, měl bych s tím méně práce :-)
    ALDY
    ALDY --- ---
    Pro ty, které by zajímalo, jak to funguje v open-source vývojářské firmě, tak Red Hat v Brně pořádá 1. dubna den otevřených dvěří. Pro zájemce více info na Facebooku, nebo také tady.
    SATAI
    SATAI --- ---
    NIXIMOR: asi nemáš NBD, když se tak ptáš?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    NIXIMOR: já jsem se na lenovu domluvil, že jim pošlu jen disk a oni pak poslali nový disk zpět. Přidal jsem printscreen ze spinrite plný béček a pohoda
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    CHOROBA: no tak pokud se nudi, tak testdisk na nej muze pustit vzdycky, zjeo. :)
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    ja bych rekl, ze se naprcal filesystem a disku nic nejni
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    GILHAD: ja bych teda spis predpokladal, ze ho vymeni a vratej notas. pokud ma po zaruce, to je jina, zejo.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    VYHULENY_UFO: no na reklamaci to preformatujou, zkusi najit chyby, zadne nenajdou a vrati to zpatky jako "v poradku", stejne jako kdyz si nekdo v oknech nastavi uchylne barvy a prilis mrnavy font.
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    VYHULENY_UFO: jasny, jenze on je soucasti nb, ktery je taky stary pul roku :) Takze reklamovat disk stylem mesic budu bez nb, to si samozrejme nemuzu dovolit - to radeji koupim novy disk a vymenim ho... Ten extended smart test taky nenasel zadnou chybu, takze asi fakt poskozeny filesystem "beyond repair"... no, zkusim ho tam udelat na cisto a uvidime jak se to bude chovat...
    Diky za tipy :) (nakonec to koukam s Linuxem zas tak spolecneho nema, takze dodatecne omluva za OT)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam