• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DELVITLinux pro zacatecniky a obycejne uzivatele (NO FLAMES!)
    SATAI
    SATAI --- ---
    SKRU: staci udelat prvak na matfyze ;)

    Delavalo, pokud mne pamet neklame, iinfo, ale uz to v nabidce nevidim.
    SKRU
    SKRU --- ---
    nevedeli byste prosim o nejake firme, kde se da podstoupit skoleni, jako je tohle?
    UNIX/Linux – programování shellu UNIXSH | Počítačová škola Gopas, a.s.
    http://www.gopas.cz/...atalog-kurzu/UNIX/Linux/UNIX/Linux/UNIX-Linux-programovani-shellu-UNIXSH.aspx

    ale gopas nechci, uz po nekolikate za sebou je tam problem, nejdriv potvrdi rezervaci, pak zas ze je vlastne plno, pak dalsi termin presunou tyden pred tim z prahy do brna a nabidnou mi jiny za 2 mesice, uz toho mam plny zuby. diky.
    SKRU
    SKRU --- ---
    SATAI:
    PUPU:
    diky zitra zkusim:)
    PUPU
    PUPU --- ---
    SKRU: nejspis file.$(date '+%Y%m%d' -d yesterday)*.log
    SATAI
    SATAI --- ---
    SKRU: date -d 'yesterday 13:00 ' '+%Y%m%d'
    SKRU
    SKRU --- ---
    hoj
    prosim o radu, jak mam tu promennou upravit, aby se interpretovala jako vcerejsi a ne dnesni datum?
    file.$(date '+%Y%m%d')*.log
    SATAI
    SATAI --- ---
    BLOOD_ELF: pro KDE to nejspíš snadno vygooglíš
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    SATAI: Jeste drobnost, nevis jak nastavit aby se to zkoustelo automaticky po startu?
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    SATAI: Ja si popravde nejsem jistej. Dal jsem restart, vytvoril novou skupiny frazy, tam vytvoril nove fraze a uz to slo.
    SATAI
    SATAI --- ---
    BLOOD_ELF: cim to nakonec bylo, at se pouci i ostatni?
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    SATAI: Hele super uz jsem to rozjel! Diky moc.
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    SATAI: No to to taky nedela. Nenapise to nic kdyz macknu kombinaci
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    SATAI: Kdyz si zapnu logy, tak mi to ukazuje No phrase/script matched hotkey.
    SATAI
    SATAI --- ---
    BLOOD_ELF: ne, takhle to ma fungovat tak, ze tu to napise text, jako by ti ho psala klavesnice.
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    SATAI: A ma to fungovat tak ze se mi ten text da do clipboardu jako kdybych ho normalne zkopiroval? Jsem na ty First phrase. Text tam mam default, paste using keyboard. Abbreviations prazdny, horkey ctrl+alt+1 a window filter .* - gedit. Ale nic mi to nekopiruje.
    SATAI
    SATAI --- ---
    BLOOD_ELF: pokud to pouzivas tim nejjedodussim zpusobem, tak to proste vrazi ten text tam, kde je docus (t.j. tam, kam by to slo, pokud bys mackal klavesy)

    Chces nejspis "fraze", spoustet "hotkey" a paste using "keyboard"
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    SATAI: No zkousim zkousim, nastavil sem test na ten first phrase ale nikam se mi to nekopiruje. Nekde je neco zasadne spatne! Ale vypada to dobre. V tom by to asi mohlo jit.
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    SATAI: Super diky. Zkusim
    SATAI
    SATAI --- ---
    Zkusil bych se odpichnout od autokey. Muzes si tam dat jak vlozeni na zkratku, tak expanzi (pisu :sig a zmeni se mi to na vyplneni celeho podpisu...)
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    SATAI: Chtel bych si nastavit treba dve vety co se mi pastnou kdyz zmcknu ctrl+alt+1, pak neco dalsiho na ctrl+alt+2 atd...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam