• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DELVITLinux pro zacatecniky a obycejne uzivatele (NO FLAMES!)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    AXTHEB: americke letectvo se 8" disket zbavovalo az letos :-) A asi to nebylo po cely ty roky nefunkcni, zejo ;-)
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    AXTHEB: tyve to je zabil ten kovovej box. nam v papiru vydrzely do 2006, co semje zkousel naposled.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    TEAPACK: imho uz nic, 8'' jsme meli problem precit i po peti letech (a to byly v kovovem boxu, v suchem bezprascnem prostredi)
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    DELVIT: no hlavne se zda, ze Debian 7 tak nejak ignoruje
    DELVIT
    DELVIT --- ---
    CHOROBA: to víš někumu začíná týden v pondělí a někomu v neděli :D.
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    JADE: Inu proč ne.
    DELVIT
    DELVIT --- ---
    TEAPACK: hehe, bohužel nemám, ale koukni se jestli US armáda neprodává to vybaveník nukl. silům co aktualizovali.
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    DELVIT: a nevíš o mechanice na 8" ? jedna se mi válí na poličce a nechci se jí zbavit dokud nezjistím, co na ní je :D
    JADE
    JADE --- ---
    ERGOSUM: rozhodne xfburn, je to male, sikovne a nikdy me to s nicim nezklamalo ;)
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    tyve ja sem taky kus debila. se tady furt divim, proc mi nebezi cron kazdou nedeli v jednu rano a ja mu mastavil Day of Week na 7. omg
    DELVIT
    DELVIT --- ---
    CHOROBA: takovou už dneska nepřečteš :D
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    CHOROBA: Houby víš co to je kosmická technologie. :-)
    (Mám na mysli, jaké muzeum tam leckde slouží :-)))
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    tyjo . to uz je skoro debata, jak zformatovat disketu na 2.88MB. :-)))
    DANIELSOFT
    DANIELSOFT --- ---
    já používám na vypalování "xfburn" z XFCE, pálení audio CD tam je, ale netestoval jsem
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    ERGOSUM: No, tyhle CDčka byly pro starý kazeťáky s CD mechanikou a ty datový CD fakt neumí :-/ Byla to obměna nosičů pro jazykový kurzy - většina původních CDček už byla tak poškrábaná, že nešly načíst a nešel z nich udělat ani img, tak jsem musel skládat z různých CD různé stopy, aby to bylo bez poškození, pak jsem z toho dělal ISO a nakonec zase vypálil nové audioCD ...
    Problém byl. že připojit to ISO šlo i se "špatným" formátem a v PC fungovalo, ale při vypalování Brasero nejspíš kouká na příponu souboru a podle toho očekává nějaký formát a než zjistí, že tam není a vyhodí chybu, tak už máš na CD vypálenou TOC a pár dalších nesmyslů :-/
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    TEAPACK: V každé distribuci jde dát.
    K3b - The CD Creator for KDE download | SourceForge.net
    https://sourceforge.net/projects/k3b/
    BTW A nemáš to jednodušší vypálit jako data? Kromě starých diskmenů to přehraješ snad všude.
    BTW2 Udělat .iso na disku, připojit, zkontrolovat, odpojit a nakonec vypálit. Ušetříš CD.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    TEAPACK: SCSI rozhrani v kernelu dnes pouzivaji snad uz vsecka zarizeni, ne? (jakoze jak vsecko na SATA, v case prepsany bylo i PATA... o USB zarizenich nemluve)
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    DANYSEK: tak wodim ještě existuje, je dokonce součástí brasera ale podporuje pouze SCSI zařízení, takže u mně si ani neškrtne :-/ Když jsem Braseru nacpal .wav a udělal z toho .cue tak už se to rozjelo =) (credits RATTKIN)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    za "mladych" let jsem si audiocd do auta palil pres wodim... stacilo tomu podstrcit seznam wavu.... pravda, je to uz dlouho, a byl muj posledni use-case na audiocd vubec...
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    TEAPACK: používám imgburn, když to občas dělám. když není .cue tak ho to umí udělat a pak se .cue pali jako image. funguje.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam