• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SCHWEPZOccupy Wall Street
    FESTER
    FESTER --- ---
    NAGASAWA: shame on you :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    FESTER: asi jsem prosvihl nejakou dalsi anketu :)
    FESTER
    FESTER --- ---
    NAGASAWA: nah.. ten skoncil u limitu 10 prispevku... dodrzuje co si odhlasoval :) ostatnim da RO na tejden :)
    FESTER
    FESTER --- ---
    PREVIT: well videl jsem jeho debatu s komousem... komouse umlati i neiteligentni clovek...:)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    doufam ze Xchaos pocita dnesni prispevky.
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    FESTER: Bartos je inteligentni vzdelanej clovek. Aspon by tady napravil piratum reputaci.
    FESTER
    FESTER --- ---
    ja vazne z nich a jejich idealu mam fun.. zvlaste jak jsem videl cholerika v tv
    FESTER
    FESTER --- ---
    meli by sem pozvat i Bartose at to konecne ma nejake grady...
    FESTER
    FESTER --- ---
    KEDRIGERN je prave typicky predstavitel OWS demonstranta :)
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    pokud jde o shodu jmen tak se omlouvam, ale ze se tu sejde soldateska piratu a ja musim revidovat svoji omluvu a jsme nucen sdelit, ze uz dva z piratu respektive vedeni jsou idioti... to jsem necekal.

    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    asi budu volit piraty. Myslel jsem si, ze po Vecich verejnych nic silenejsiho prijit nemuze, ale porad je tu sance ,)
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    hah kedrigern rocnik 88 uz stihl kandidovat i za zelene:-) a ted je pirat:-) a jak tak koukam tak litl i v nejakej dotacich podivnejch MSMT. tolik ty cistote:-)) tvl ze ja tu ztracim cas
    FESTER
    FESTER --- ---
    FEMUR: a nelzi ze me mas v ignore ! hehehe
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    hm aha. dalsi luzr z piratu,ze ja se vubec divim. kluci vice studia mene sracek.
    FESTER
    FESTER --- ---
    FEMUR:LOL

    username KEDRIGERN
    place of residence Šternberkova, Praha 7
    email ondrej.profant@pirati.cz
    school MFF UK, (vyhozen z FF UK ;-) )
    invited_by XCHAOS
    FESTER
    FESTER --- ---
    FEMUR: to mu nic nerika ale asi pozdeji rekne ze vynalezli 3D games jak to nintendo rozsiri a koupi si novou game konzoli ...

    2011/03/24 DARPA Successfully Completes 3D Holographic Display Technology Demonstration Program
    http://www.darpa.mil/NewsEvents/Releases/2011/2011/03/24_DARPA_Successfully_Completes_3D_Holographic_Display_Technology_Demonstration_Program.aspx

    na to mu US valecna masinerie bude dobra :)
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    KEDRIGERN: jsi imbecilni zmrd. rika ti neco treba DARPA?
    FESTER
    FESTER --- ---
    ted bude debata s republikan kandidatama a helemese co ctu :

    CNN -At least two Republican presidential hopefuls are declining to participate in a debate moderated by real estate mogul Donald Trump.

    Texas Rep. Ron Paul and former Utah Gov. Jon Huntsman will both skip the debate, citing concerns about the seriousness of the event.

    TRENDING: Paul campaign calls Trump debate ‘wildly inappropriate’ – CNN Political Ticker - CNN.com Blogs
    http://politicalticker.blogs.cnn.com/2011/12/03/paul-campaign-calls-trump-debate-wildly-inappropriate/

    prave proto Paul u me sukz
    FESTER
    FESTER --- ---
    Cislo ty radsi o Solidarnosc vubec nemluv...
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    CISLO42: jinak nepletes si to? Na ct24 bezi porad Zpravy pred 25 lety a tim padem by to byla solidarita z roku 1986 a ne z roku 81. Jinak se solidaritou muzes srovnavat leda tak demonstrace Labour party v londyne, kde pred par dny nenastoupilo do prace na 2.5 milionu lidi, stejne jako kdyz v ramci solidarity stavkovali polsti delnici v docich - k tomu jsem psal, ze masivni demonstrace odborovych hnuti na zapade alespon k necemu jsou a neceho se, narozdil od OWS domohli.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam