• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SCHWEPZOccupy Wall Street
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    FEMUR: já jsem v roce 2002 taky kandidoval za Zelené (dlužno přiznat, že tehdy to ale byli strécové myslivci z vesnice, a žádní Greenpeace nebo Bursík...)
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    no.. tady se clovek niceho nedocka, ani diskuse ani banana
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    NAGASAWA: Kdyz jsem nedavno kdesi uvadel paralelu mezi OWS a hippies s tim, ze OWS skonci podobne, vsichni se mi smali.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    mno myslim ze bude lepsi tuhle komedii nesledovat. Occupy hnuti jsou uz stejne pase a utopily se v retoricko nazorovym chaosu, kterej se promintul i sem, takze prozatim sbohem :)
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    ty se pokladas za lovce trolu?:) tim RO?:) rofl
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    NAGASAWA: .... onemanshow... jako mám asi v 5ti jiných klubech tady? děkuji, nechci! :-) to radši budu http://www.csfd.cz/film/287755-lovec-trolu/

    (ale "převychovat se" od vás taky nenechám!)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    XCHAOS: mno me ony diskuse bezproblemu fungujou se slusnou navstevnosti :)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    LYNCH: tak se směj, ne? :-)

    NAGASAWA: to jsem neřekl. ona na NYXu ta laťka není nastavená zas tak vysoko... vytváří to zatím spíše uzavřené sekty
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    LYNCH: jeste tam chybi "a v celem vesmiru".
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    Děkujeme všem, kteří příspějí k tomu, že se tento klub stane místem nejkvalitnější, nejsvobodnější a nejneutrálnější politické diskuze a zpravodajství na celém NYXu ! ... k smíchu
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    ajo. kurva
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    stejne dostanete oba RO za necteni netikety a Xchaos tu bude mit konecne svoji vysnenou 99% oneman show :)
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    kruci.
    BOREC
    BOREC --- ---
    ja si to hlidam ! .)
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    tajne jsme doufal, ze te dotlacim k tem 24 prispevkum a dostanem oba banana:)
    BOREC
    BOREC --- ---
    nic, jdu radeji pracovat bude to prinosnejsi pro oba i tento klub .)
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    BOREC: no, at cerpas z cehokoli, tak jsi velmi velmi pomylen:) mel by sis vylepsit skills nebo reklamovat informacni zdroj:)

    BOREC
    BOREC --- ---
    imbecilní zmrd v us army ? gratulacion :)
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    ale abys byl ukojen, tak jednou mi skoncila smlouva v zahranici, a podruhe jsem skoncil dohodou neb jsem dostal nabidku do zahranici jaka se neodmita:)
    BOREC
    BOREC --- ---
    Yess !
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam