• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SCHWEPZOccupy Wall Street
    FESTER
    FESTER --- ---
    XCHAOS: co zase meles o haters ??? OWS je proste zumpa levicaku kteri nemaji paru o nicem a jsou lini jak ves

    nikdy jsem nerekl ze je nenavidim jen rikam ze si to predstavuji jak Hurvinek valku...

    nebo lepe receno rozumej vecem jak porodni baba turbine....
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    FESTER: to je ovšem pravda. problém je, že já nechci v tomhle klubu cenzurovat protiargumenty - ale současně to tady nechci mít zasraný výlevama haterů: haters will hate. smyslem toho, co sem postuješ, je vyvolat emocionální reakci - ne nějak komunikovat.
    FESTER
    FESTER --- ---
    XCHAOS: hele o tech zbranich si zacal ty...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    FESTER: podívej, tvoje weapon advocacy je tady FAKT offtopic. (mě zase pošlou do prdele v jiných klubech na NYXy, když jim tam začnu psát, že v podstatě ozbrojování populace odmítám...).

    faktem je, že nějaký 7 ban za offtopic debaty by byl docela logický. takže se drž tématu.... tvoje pomlouvání demonstrantů a haterské výroky na jejich adresu i na adresu kohokoliv, kdo se jich zastane (kandidáti na Time Person of the Year jsou vtipný....)

    The 1% - TIME's Person of the Year 2011 Poll: Choose Your Candidate - TIME
    http://www.time.com/time/specials/packages/article/0,28804,2098471_2098472,00.html
    FESTER
    FESTER --- ---
    XAJA: mas na internet aspon zbrojni pas ??? :)
    XAJA
    XAJA --- ---
    FESTER: no, mňa osobne najviac zabíjajú niektoré myšlienky. napríklad tie, čo tak rôzne čítam po tých internetoch. tu napríklad:)
    FESTER
    FESTER --- ---
    myslivci sportovci jsou tez mimo spolecnost... je treba si uvedomit ze zbrtane nerzabijeji... kdo zabiji jsou lidi... u bez kveru se da zabit... treba tuzkou... takze na tuzku by mel byt zakaz tez .. nemluvim o nozich :)
    XAJA
    XAJA --- ---
    XCHAOS: "o je tvoje volba, ale počítej prostě s tím, že lidi, kteří jí za opaskem ani v šuplíku mít nechtějí, vytvářejí cosi jako společnost, společenskou smlouvu, apod."

    takže tým, že mám zbraň, stojím mimo spoločnosť, áno?

    a len tak na okraj - neviem, čo podľa teba prezentujem, ale ubezpečujem ťa, že rozhodne to nie je "podriadenie jedinca kolektívu";)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    XAJA: to je tvoje volba, ale počítej prostě s tím, že lidi, kteří jí za opaskem ani v šuplíku mít nechtějí, vytvářejí cosi jako společnost, společenskou smlouvu, apod. - to zdaleka neznamená, že všichni jsou "levičáci a komunisti", jak říká FESTER - já sám znám reálné bolševiky, jejichž žebříček hodnot daleko více připomínal to, co tady prezentujete vy (tedy lidové milice s bouchačkama do každý fabrika, žádná složitě strukturovaná občanská společnost - ale podřízení jedince kolektivu, apod.)
    FESTER
    FESTER --- ---
    Doufam ze ten hajzl dostane dozivotne...
    XAJA
    XAJA --- ---
    XCHAOS: "můj život se velmi zhruba odvíjí od toho, že doma v šuplíku nechci mít bouchačku..."

    pravda, pravda. ani ja ju nechcem mať v šuplíku. akurát v noci. cez deň radšej v kabelke či za opaskom;)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    BBCPaulAdams Paul Adams
    Defence at #Bradley Manning hearing: "Where's the damage? Where's the harm? Demands Investigating officer recuse himself. Recess
    42 seconds ago
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    FESTER: já nezastávám žádné extra vznešené hodnoty. můj život se velmi zhruba odvíjí od toho, že doma v šuplíku nechci mít bouchačku... ne proto, že je to hodnota, ale proto, že bych z toho neměl dobrej pocit. a od toho se odvíjí vše ostatní: funguju v rámci nějakých dohod a smluv s ostatními, tím pádem.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    PaulCTV Paul Workman
    #BradleyManning now at defence table in Fort Meade courthouse. Wearing glasses. In uniform. With three lawyers, one civilian, two military.
    27 minutes ago
    FESTER
    FESTER --- ---
    XCHAOS: well muzeme to obratit... stejne muzu rici i o tobe... a navic jeste mas screw up mozek pochybnejma hodnotama... :)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    FESTER: psát umíš, to jo... ale o čtení si nejsem tak jistý.

    Každopádně Time je fakt hodně mainstream a prudit i do časopisu Time... který vloni dal "zorpovědně" přednost Zuckerbergovi před Assangem, jako osobnosti roku, ačkoliv online anketu vyhrál Assange... to už je fakt moc. prostě mimo mísu.

    mě přijde tvoje odsouvání všeho "doleva" v tvém případě už fakt jako případ pro psychiatry. prostě tvůj svět ovládá obraz nepřítele, potěšení z jeho pomlouvání a naprosto nesouvisející a mimomísovské přesouvání všech svých problémů na toho nepřítele.
    FESTER
    FESTER --- ---
    klasika... neco me nevoni... dame ban.... vazne ses ubohej a to nemozne... :)
    FESTER
    FESTER --- ---
    XCHAOS: stale vedle jako jedle...

    o umim americat cist a psat by se dalo hodne diskutovat.. tak jak v CR a v EU "kazdej"

    umi psat a cist...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    FESTER: jasně, jednou tam měli Hitlera. Demokrati jak hrom, to je jasnej důkaz.

    Hele, a on vlastně správnej americkej vlastenec ani nemusí umět moc číst a psát, co. Hlavně když má doma bouchačku.

    Ty se mi fakt jen zdáš.. já tě fakt budu muset zabanovat bez jakéhokoliv důvodu, jenom že jsi to ty.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam