• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HONCKATablet
    Obecna diskuze zamerena na zkusenosti s novymi tablety nezavisle na platforme, noflame
     

    rozbalit záhlaví
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    PECA: to už radši Xiaomi s čínskou ROM
    PECA
    PECA --- ---
    STEVIE: Lenovo je defacto - drahá čína bez podpory. Sad story bro, vlastní zkušenost.
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    tyjo ja nevim.. resil jsem neco podobnyho - v podstate tablet pro decka na cesty na pohadky.. a tak dlouho jsem nad tim polemizoval, az jsem koupil v akci za necelejch 9 nejzakladnejsi iPad a jsem spoko a verim, ze to proste min 5 let bude bez problemu fungovat... sry za "nyxí radu" :)

    případně už určitě mi přijdou lepší za tyhle peníe ty základní Lenovo Tab, stojí to kolem 4-5 k, má to 4gb ram.. než naky nonames z ciny..
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    LOJZEE: taky noname čína bez podpory, já osobně bych do ničeho takovýho nešel, ono to nějak asi fungovat bude, možná na tvoje použití ok
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    LOJZEE: 1.2kg + 6 let starý zařízení, tj baterie na tom nemusí být v nejlepším stavu
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    co myslite o tomto?

    HP Pro x2 612 G2 - inComputer.cz
    https://www.incomputer.cz/hp-pro-x2-612-g2-8/?
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    LOJZEE: tenhle má 4GB a imho na nateflix to bude stačit, na rozdíl od toho noname číňanama to můžeš vyzkoušet a případně vrátit do 14 dnů
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    HONCKA: jeny ze ty damsungy do 5k maji jen 3gb ramky, to bude stacit?
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    LOJZEE: já měl za to, že to chceš hlavně na netflix a specifikace nejsou všechno
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    HONCKA: ale ty parametry u samsungu asi podobne nesezenu, ze?
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    LOJZEE: nonema cina bez podpory, do bura sezenes nejaky zakladni smasungy
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    BMAX I11PLUS 4G Tablet, Android 12 T616 CPU
    https://www.geekbuying.com/item/BMAX-I11PLUS-4G-Tablet-Android-12-T616-CPU-518499.html?



    co si myslite o tomto, chci nejakej do bura hlavne kuli netflixu..
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    HNIZDO: pardon, preDinstalovan
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    Slusi se podat zpravu.
    Xiaomi Pad 5 Pro 12.4 12GB/512GB prisel z Tradingshenzen v terminu. Prislusenstvi nabijecka - prilozena 67W, pero, klavesnice.
    Verze cinska EN/CN rom.
    Preinstalovan Google Play.
    V den doruceni k dispozici Android 13/ Mui 14 update. Update OK.
    Zadny problem s aplikacemi, ktere pouzivam, krome jedne - Business calendar bere systemovy ucet - Xiaomi - jako jediny a google nevidi. Mozna problem Mui.
    Vykon dle chipsetu, vydrz streaming videa s 75 procent jasem odhaduju na 10-12h v kuse (jel jsem sest dilu Pickarda (KODI/StreamCinema) v kuse, pac sem nemocnej). Idle spotreba nepatrna.
    Pero funguje dobre akorat u tech tlacitek skoro neni citit odezva. Pero bylo dodano ve vybitem stavu, bylo nutne ho nechat chvili nabijet - akorat ze dokud se pero nepripoji, nikde neni indikace ze se nabiji, takze se to tvari jako ze se nic nedeje.
    Klavesnice excelentni.
    Magneticke pripinani u obojiho precizni.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    HONCKA: diky moc
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    HNIZDO: root nebo ideálně alternativní firmware, reklamy máš zalezlý rovnou v systémových aplikacích, tady je nějaký základní způsob, jak se něčeho zbavit. Jak to bude s tabletem netuším, v telefonech je to zalezlý slušně
    How to remove ads in Xiaomi phones with MIUI - Android Authority
    https://www.androidauthority.com/remove-ads-xiaomi-miui-1019139/
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    HONCKA: s tim bloatwarem souhlasim, neni na to nejaka appka?
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    HNIZDO: já osobně čínský tablety plný bloatwaru nemusím, ale na ten tvůj účel asi ok
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    Pls co si myslite o tomhle

    Xiaomi Pad 5 Pro 12.4 již v prodeji, dokonce v EU skladu! Největší tablet značky s 50 MPx fotoaparátem i 10 000 mAh baterií - Xiaomi Planet
    https://www.xiaomiplanet.cz/xiaomi-pad-5-pro-12-4-ofici%C3%A1ln%C3%AD-1/

    6GB/128GB, 467E+25E pouzdro.

    Snapdragon 870. Ucel - pro radost, konzumace her, filmy v posteli.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam