• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WERTWatch Movies! - Apple TV, Boxee, Plex, Xbmc
    CITRONAK
    CITRONAK --- ---
    WERT: pokud ale je nejaky NAS ci externi disk s videem
    WERT
    WERT --- ---
    KOST: nejjednodussi je podle me BOXEE box
    KOST
    KOST --- ---
    jak to tak pročítám, tak zaručeně nejjednodušší (ale taky nejdražší) řešení bude mac mini což?
    WERT
    WERT --- ---
    CHILDINTIME: evidenten jses tu nejvic XBMC vzdelanej, napis na cem to jedes, + co tam mas za vychytavky navic...

    Jak resis ovladani?

    pokudmozno s linkama, navodama videama :D
    dik!
    WERT
    WERT --- ---
    CHILDINTIME: vsechno by bylo v pohode pokud by existoval netflix... to by ses pak nemusel srat ani se stahovanim filmu... coz je taky "ruku na srdce" rok 1998 :)
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    WERT: zajimavy no..mozna jejich televizni programy jsou dobry a je jich hodne - ja se od ty doby co tu mame atv na normalni tv vubec nekoukam, protoze tam nic nedavaj (krome nejakyho sportu a obcas zprav).
    a vypada to, ze zadna z tech krabicek neni dostatecne bfu friendly, coz prave podobne jak rikal wert - sme kua v roce 2011 a tyhle veci by uz meli fungovat na tlacitko.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    ja vam snad udelam video jak mi to bezi krasne :) ... maly sekance jsou v nekterejech tematech u toho vybirani filmu, ale vzdycky je tam nejaka volba kdy je to hezky a nesere se to. ale pri prehravani je to uz uplne ok, zadnej rozjetej zvuk, pretaceni v pohode atd..
    WERT
    WERT --- ---
    AVALON_CZ: prave jen na macu abych se to naucil pred tim nez tim rozeseru celou ATV2 :) a moc me to nepresvedcilo teda :/

    Kurva funguje na tom neco realne vubec???? jelikoz jsem na youtubu videl jen milion sekajicich se nekoukatelnejch videi z XBMC a AT2 :/
    AVALON_CZ
    AVALON_CZ --- ---
    WERT: to jsi řešil na Apple TV 2 nebo kde?
    WERT
    WERT --- ---
    An Experiment In Cord Cutting
    http://vimeo.com/19300498
    WERT
    WERT --- ---
    ... tak jenom ze se mi podario naplnit teda library toho prokletyho XBMC :)
    nicmene vsechny filmy maji nejaky poskozeny zvuk, neco tomu chybi... celkem demence soft tedy, asi to vyresit pujde... ale proc? proc se srat s necim takto otrocky, a "programatorsky" kdyz to ma vsechno fungovat hned zmacknutim jednoho tlacitka? dyt je rok 2011 a ne 1996 :)
    WERT
    WERT --- ---
    AVALON_CZ: ted textuju XBMC na pocitaci....a nejak mi to ukazuje jenom 8 filmu :)))

    a za boha nemuzu najit volbu add source :)
    vidim jen: Movies, Recently added, Plylists, Video Addons

    :/


    ale jinak se mi libi tenhle skin:
    Rapier | XBMC
    http://xbmc.org/skins/rapier/
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    AVALON_CZ: neco je nekde spatne, mozna nejaky spatny nazvy, nekde diakritika kde bejt nema, neaktualizovanej scraper na tahani veci o filmu nebo nevim. ja to pouzivam na filmy/serialy+xbmc_czech plugin celkem casto a vsechno oukej.. 'souborovej' prehravac bez knihovny bych uz nechtel.
    AVALON_CZ
    AVALON_CZ --- ---
    tak jsem vyzkoušel XBMC na původní AppleTV a můžu říct, že dávám přednost NitoTV.. jednodušší, neumí tolik věcí, ale dělá přesně to, co člověk čeká (= pustí film), XBMC mi padá při scanování filmů a vytváření knihovny (ano, s krásnými cover arty a popisem filmu)...
    WERT
    WERT --- ---
    HippoRemote Turns Your iPhone/iPod touch into a Media Center Remote
    http://lifehacker.com/5482718/hipporemote-turns-your-iphoneipod-touch-into-a-media-center-remote
    WERT
    WERT --- ---
    YouTube - Apple tv 2 ATV2 running XBMC install links fixes
    http://www.youtube.com/watch?v=GmdERIjy1rI&feature=youtube_gdata_player
    WERT
    WERT --- ---
    ja mam doma MAC (jako server) na tom: PLEX, XBMC, BOXEEE k tomu mam pripojenej 4TB disk s HD a normal filmama. ...a poustim to klasika kabelem do TV (v obyvaku)

    pak mam Apple TV 2 v loznici, do toho streamuju neco z itunes a obcas nejakej film pres konverzi do itunes pres Air Video. Nebo Airplay z iPadu/iphonu :)))

    zatim jsem nemel cas to hacknout a nahodit tam XBMC a PLEX.... az bude cas tak se do toho budu muset ponorit.

    Plex ovladam z iphonu / ipadu....podle toho co je po ruce.
    HORKY_KAFE
    HORKY_KAFE --- ---
    hoši, jak to máte vlastně kdo doma postavený (značky, hardvéry, softvéry a parametry pls)
    pochlubte se
    KOST
    KOST --- ---
    WERT: pogoplug pěkný. koukám, že možností jsou zřejmě stovky..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam