• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WERTWatch Movies! - Apple TV, Boxee, Plex, Xbmc
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    WERT: a jede ti vse.... mkv, titulky, netitulky...

    ja totiz ted pouzivam na prehravani PS3 a streamuju ze serveru skrz upnp... a jako 720p jaks taks jde... 1080p uz stoji za starou backoru a to nemluvil o pretaceni a skakani ve filmu :( jestli todle v pripade itunes funguje OK tak asi neni co resit (cemuz teda moc neverim, protoze to vzdy bude omezeno vykonem na strane streamingu, misto aby se vyuzival optimalizovany CPU v zarizeni u televize)

    ale to jsou jen me osobni pocity z domaciho streamovani :)
    WERT
    WERT --- ---
    ELPASO: nevim, taky streamuju 1080/720 z vedlejsi mistnosti...na iphone/ipadu to jen pustis a pak si to ATV sosa rovnou ze serveru. A nemam problem.

    Jde o to ze veskery ovladace a ovladani na TV je proste krkolomny, rychlejs to tam napatlast prstama na iphonu co chces pustit. Pokud mas na serveru pusteny iTunes tak to iphonem lze ovladad celkem super elaegantne... pomoci app - REMOTE.

    ad XBMC opravdu ti zustane normal ATV se vsema funkcema a jen jedna volba bude spusteni XBMC. Hele mel jsem to a prislo mi to tak slozity ze uz to pouzivam ke svy spokojenosti bez JB.

    Staci mi Plex na vybirani filmu a AirVideo na pousteni....
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    ELPASO: jeste jedna vec - AppleTV streamuje skrz HDMI i samotnou hudbu predpokladam stejne jako Airport Express ze?

    a jeste jedna: ovladani XBMC se da pres iPhone taky ze?
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    WERT: ja to presim pro 60 palcu. jojo taky jsem se docetl, ze dvojka bude buh vi kdy...

    - streamovani hudby pres Airplay jasny, ale kdyz dam na AppleTV XBMC tak tam ta moznost uz nebude...

    - ted jsem nasel todle http://htpcbuild.wordpress.com/2011/03/05/get-airplay-working-on-your-xbmc-live-htpc/ takze na XBMC doisntalujes a mas standardni AppleTV se vsema puvodnima funkcema PLUS moznosti XBMC

    - pro me je XBMC dulezite, protoze mam domaci server, kterej bezi furt ve spajzu a veskera data (filmy, hudba) mam na nem. takze streamovani Airplayem z iph nebo ipadu dobry, ale 1080/720p video, ktere je ulozene na serveru to neni uplne ono :))
    WERT
    WERT --- ---
    ELPASO: osobne na svy 32" LCD televizi nepoznam z postele rozdil mezi 1080 a 720 takze mi to rok jede v 720 a nepocituju ze by mi to nejak zasadne vadilo.

    Pry budou delat novou ale kdy, a jak jestli to bde vubec takovahle krabicka to se nevi... stoji to 99 USD. Takze to neni zas takova silena investice.

    ad XBMC na co streamovat hudbu z iphonu pres XBMC kdyz to umi iphone / potazmo iOS5 / AirPlay sam o sobe???


    XBMC jsme mel prislo mi to neohrabany, poustim veci na telce pomoci Airplaye normalniho, pomoci aplikae AirPlay z iphonu nebo iPadu.... videa z iphonu a ipadu muzes pustit rovnou na ATV, bez niceho...
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    pouziva tu nekdo AppleTV s XBMC? spokojenost? umi to streamovani hudby primo z iphonu stejne jako airport express kdyz je na tom XBMC?

    AppleTV umi jen 720p? Takze je doporuceno cekat na AppleTV2 ktera uz bude mit 1080p?

    THX!!!!
    WERT
    WERT --- ---
    DigiTimes: Apple iTV to launch as 32- and 37-inch models in summer 2012 | 9to5Mac | Apple Intelligence
    http://9to5mac.com/2011/12/27/digitimes-apple-itv-launching-in-32-and-37-inch-models-in-summer-2012/
    WERT
    WERT --- ---
    Airtight brings Airplay support to GoogleTV, minus mirroring, DRM, and music | 9to5Mac | Apple Intelligence
    http://9to5mac.com/2011/12/27/airtight-brings-airplay-support-to-googletv-minus-mirroring-drm-and-music/
    WERT
    WERT --- ---
    CITRONAK
    CITRONAK --- ---
    Boxee Box zatím neumí české tv. Pokud mas ale někde nejaké internetové vysílání, tak to přehraje.

    Boxee ma vlastní duplikát imdb databaze, ze které bere primárně data. Umi ale i .nfo soubory, které se daji vygenerovat pomoci programu tak, ze si data bere z csfd.

    Rozhraní je v češtině.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    MARASAN: k te podpore cestiny - umi hledat data do te svoji knihovny treba na csfd? protoze pokud bude potreba listovat popiskama z imdb nebo odkud je bere, je to dost nepouzitelny.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    premyslim, ze koupim rodicum k vanocum boxee, chci neco neprekonatelne intuitivniho a pritom bezvadne funkcniho. Jak je na tom Boxee s podporou cestiny - menu a ovladani - a ceskych tv? staci "jen" stomegabitovy ethernet?
    ROSTA6
    ROSTA6 --- ---
    WIRUZIK: JUPII Super rada :)
    VIDOCQ
    VIDOCQ --- ---
    CITRONAK: Super, díky
    CITRONAK
    CITRONAK --- ---
    VIDOCQ: Ano, jde tam nastavit Samba pro připojené periférie.
    VIDOCQ
    VIDOCQ --- ---
    Když připojím extrení disk k Boxee uvidím ho v domácí síti? Uvažuju na koupí a pořád se nemůžu rozhodnout jaké zařízení je nejlíp koncipované pro lenochy :)
    VFISA
    VFISA --- ---
    WERT: Navic je v akci na macpromo..
    WERT
    WERT --- ---
    aTV Flash (black) Demo
    http://vimeo.com/32099148
    WERT
    WERT --- ---
    aTV Flash (black) hack from FireCore goes 1.0, on sale | 9to5Mac | Apple Intelligence
    http://9to5mac.com/2011/11/16/atv-flash-black-hack-from-firecore-goes-1-0-on-sale/
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    WERT: nebylo potreba to vypnout, stacilo sparovat ovladac televize jen s televizi a macbooku s macbookem, a je klid :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam