• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WERTWatch Movies! - Apple TV, Boxee, Plex, Xbmc
    NASA
    NASA --- ---
    neni to uplne onn-topic, ale blbe se to helda a trosku to s tematem souvisi - prisla mirna potreba, ze by nebylo od veci mit v kuchyni radio, tak jsem si rikal, ze radio je k prdu, kdyz tam nic nehrajou, ale ze teda potrebuju neco, co umi pres wifi hrat to, co chci ja, nestoji to moc a ma to dalkove ovladani. chci to hodit na linku aby to neprekazelo. nasel jsem akorat neco nad 5kkc, ale mi prijde moc na to, ze chci v podstate reprak s wifi .-)
    nenarazil jste pls nekdo nahodou na neco sikovnyho za rozumnej peniz?
    JIMMI15
    JIMMI15 --- ---
    nevite nekdo, jak v kodi nastavit/donutit nepouzivat outline u titulku, resp. nastavit outline min masivni? ted je to uplne na hranici koukatelnosti, kdyz je clovek zvyklej na ten krasnej 1px outline ve vlc.
    DOT
    DOT --- ---
    to uz je spis na hifi debatu... zesilovace stejne jako repro zraji jako vino.
    WERT
    WERT --- ---
    DOT: je supr, jen 50 let pozadu:)
    DOT
    DOT --- ---
    nojo ale tak jak jinak. zesilovac mam supr, jen je starej no.
    WERT
    WERT --- ---
    DOT: pres sluchatkovej vystup na televizi to pujde urcite... Ale i tak je to zverstvo:)
    WERT
    WERT --- ---
    DOT: pokud to televize umi pustit ven (jakoze by mela) tak by to fungovat melo
    DOT
    DOT --- ---
    takze kdyz spojim ATV pres hdmi s televizi a televizi chinchema se zesilovacem bude to hrat?

    muj zesilovac nema hdmi...
    WERT
    WERT --- ---
    DOT: pokud nemas nejakej pravek tak vsechny soucasny zesilovace/recievery maji hdmi vstupy...
    WERT
    WERT --- ---
    DOT: jo ale to pak funguje jako nejakej prevodnik bude to stat vic nez litr a je to prasarna... Je rok 2015. Na to se zeptej ve foru kde se resi HiFi nebo se na to zeptej googlu...

    Po hdmi ti z ATV jde 5.1...
    DOT
    DOT --- ---
    mam zesilovac + repro. televizi k tomu zatim pripojenou nemam. k zesilovaci pripojuju telefon nebo notebook pres kabel chinch-jack
    WERT
    WERT --- ---
    DOT: taky muzes ATV pripojit Hdmi k televizi... A pak to pouzivat stejne tak jak mas zapojenou televizi... k zesilovaci predpokladam...

    DOT
    DOT --- ---
    ano to vim, ale existuje kabel ktery bude na jednom konci mit audio optical a na druhem dva chinche?
    WERT
    WERT --- ---
    DOT: no pres HDMI, nebo pres optickej... Jinak to nejde.
    DOT
    DOT --- ---
    vážení jak připojím k apple TV repro? Mam zesilovac ktery nema optical audio. Nejak nemuzu najit kabel chinch-->optical audio.

    díky a sorry jsetli ste to tu uz resili.
    SWALLOW2
    SWALLOW2 --- ---
    CROSS: Nejsi sam :( zatim jsem pokus/omyl na nic neprisel...
    WERT
    WERT --- ---
    CROSS: podle me za to muze novej iOS… pada mi to i z telfonu, ipadu… stalo se to dost nespolehlivym.

    Je to fakt tragedie...
    CROSS
    CROSS --- ---
    Poslední dobou mi hrozně padá spojení ATV (2. gen) s iTunes knihovnou. Vyloučil jsem uspávání desktopu, wifina vypadá taky stabilně (nic jinýho problémy se spojením nemá, signál je silnej a na Time Capsuli i.e. příslušném routeru jsem nic neměnil).

    Projevuje se to tak, že uprostřed přehrávání se jakoby odpojí knihovna, přehrávání se teda vypne a ATV se vrátí do základní nabídky. V podstatě okamžitě se ale ke knihovně připojí a po proklikání se menu v podstatě i naváže na přerušený přehrávání.

    Nevim, co s tim, hledání na netu mi vrací mraky stížností na ATV a padání spojení při Airplay, ale to neni můj problém. ATV je upgradovaná na poslední verzi systému (myslim 6.2.1, prostě nic dalšího to nenabízí), na desktopu běží Mavericks. Tak kdybyste měl někdo nějakej tip...
    WERT
    WERT --- ---
    AVALON_CZ
    AVALON_CZ --- ---
    Prodám ATV1 i s tím HD chipem místo wifiny.. Cenu nabídněte do pošty
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam