• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WERTWatch Movies! - Apple TV, Boxee, Plex, Xbmc
    DOOSH
    DOOSH --- ---
    Tak infuse pro apple tv už je venku. Free i Pro verze.
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    HERKULES: Neni pro appletv. A predpokladam ze zmeny nejakr budou :)
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    ELPASO: A dotaz na ten Infuse. Čím bude novej lepší? Včera jsem zkoušel na iPhonu Infuse 3 a super. Z disku to krásně načítalo, titulky šlapaly u všeho. Doprdele že to nefunguje takhle jednoduše u všeho :)

    Ta současná verze není pro ATV? Nebo budou ještě nějaký další zásadní změny? :)
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    HERKULES: hned jak to vyleze :) veskere dotazy nasledne odpovim vylozene s chuti....

    sorry za SPAM - po 12ti letech se mi v PRAZE NA VINOHRADECH meni ADSL na VDSL.... :))) O2 FTW!!!!!!!!!!! hahaha
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    ELPASO: Tak to testuj, testuj a já bych se s dovolením ozval s pár dotazama potom :))
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    tak jsem si vcera prinesl domu na otestovani atv4 a musim rict, ze je to super... a az vyleze Infuse4 bude to TOP! Uz me nechtej zaradit do BETY, ze pry je vydani skutecne na spadnuti :)

    cela ta nova atv me bavi, konecne pouzitelne fotky, youtube i music. "recents" jsou syncnute s iphone, no pekny proste :) doted jsem jel na XBMC na rpi2 (a vedle atv) a vadilo mi to prehazovani, udelam cokoli abych snizil pocet krabicek...

    INFUSU ZDAR! NAZDAR!
    MUXX
    MUXX --- ---
    HERKULES: raspberry pi + openelec. Pripojis NAS a je to hotovy. na IOS pak pouzivam viPlay.
    DOOSH
    DOOSH --- ---
    HERKULES: Konkrétní doporučení nemám. Čekám na Infuse 4. Jen jsem zkoušel jednu zdarma a šlo to zcela bez problémů. Jinak jsou prakticky všechny placené a většina z nich využívá Plex server apod. A často jsem viděl v popiskách i jmenován synology disk.

    Konkrétně jsou zkoušel tuhle, má zdarma lite verzi
    OneVideo | Apps | 148Apps
    http://www.148apps.com/app/1054643575/
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    DOOSH: Jj po souborech, ale nejlépe, abych server rozběhl na synology siť disku...kde mám ty všechny soubory
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    DOOSH: To by v zásadě stačilo, nějakou konkrétní na doporučení?
    DOOSH
    DOOSH --- ---
    WERT: sama ATV samozřejmě neumí připojit disk, ale v appstoru jsou appky, které prostě jen najdou disky v síti a procházíš pak jejich obsah a spouštíš. Žádný special featury to nemá.
    WERT
    WERT --- ---
    HERKULES: esli to chces po souborech, pouzivej VIDEO HD appku (na ipadu/iphonu) a pak stream do ATV (i predchozi generace)

    nicmene pokud by k soucasny posledni ATV sel jen pripojit 12Tb disk s filamama a fungovalo by to tak by to bylo good, vi nedo jak to teda funguje, krapet jsem z toho vypad :)))
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    A je tu někdo kdo Plex používá? Nebo nějakou alternativu na podobným principu ...

    sere mě, že když to mám nahraný na síťovým disku a z iP se na to chci podívat tak je to strašně pomalý, trvá věčnost než to zane hrát a to i v případě malýho souboru (seriálu např.)

    a pak taky že se to automaticky řadí a třídí do seriálů, epizod atd atd .. mám mraky dětskejch pohádek a večerníčků a chtěl bych aby mi to umělo zobrazit ve stylu složka/podsložka/soubor ... netřídit neřešit, jen takto ...

    jde to?

    díky
    KAFES
    KAFES --- ---
    HERKULES: Imho nerozbehnes. Treti generace (ta predesla za 2k) nema appstore a podporu aplikaci.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    A ještě dotaz ohledně těch ovocnejch TV.

    Jakej je rozdíl mezi současnou verzí a tou minulou? Je to jako u telefonů? Rozběhnu na té starší současnej soft? Nebo např s tím Plexem, přišli s hurá oznámením, že ho podporujou, rozběhnu ho i na té starší?

    Ta nová stojí 5k a starší 2k, což je poměrně rozdíl a ovladač domkterýho budu mluvit zas tak moc nepotřebuju :))
    DOOSH
    DOOSH --- ---
    DOOSH
    DOOSH --- ---
    HERKULES: Teď vyšla beta 3, tak snad už brzo.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    Já ten plex teď i testuju na iOS a jako dobrý, i když mi přijde že chvíli trvá než se film načte a začne přehrávat (přes wifi), ale ok. Ale sere mě že ne všude se načtou titulky ...
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    ELPASO: A kdy má vyjít ven?
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    HERKULES: pockej az vyleze prehravac INFUSE PRO a je to vyresene :) pak poslu XBMC, plex a vsechny dalsi zbytecne technologie k ledu a prejdu na nativni easy-going appku
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam