• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WERTWatch Movies! - Apple TV, Boxee, Plex, Xbmc
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    INSOMNIA: to mi neprijde moc prijemny, kdyz si chces pustit film musis lovit notebook, ten asi musi byt celou dobu pusteny, nejlip nekde na nabijecce, posila se to nejspis nejdriv z nas do notebooku a pak z notebooku do atv ... ale treba se pletu, staci dat na notebooku airplay do atv a pak ho zavrit?
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    WERT: Presne. Ja pouzivam aplikaci Airflow pro streaming filmu z NAS pres Macbook do Apple TV 3G. Airflow je free alternativa k placene Beamer app.
    WERT
    WERT --- ---
    DOOSH: tak to je pak nova ATV stejne nanic... vlastne zbytecny zarizeni.
    Jelikoz staci to mit v ipadu, nebo streamovat do ipadu a pak kliknout na airplay... (a k tomu mi staci stara)

    Ostatne jako by apple delal neco smysluplnyho, posledni dobou:)
    DOOSH
    DOOSH --- ---
    WERT: Infuse, streamuje z lokální sítě. Nepotřebuje žádný server jako Plex. Do aTV nic nahrát nelze.
    CROSS
    CROSS --- ---
    WERT: Plex je normální aplikace pro atv, žádnej jailbreak neni třeba. Přímo do atv jsem nic nahrát nezkoušel.
    VFISA
    VFISA --- ---
    WERT: napr. Infuse by uz melo byt na aTV, takze jo.
    WERT
    WERT --- ---
    CROSS: Jde do toho nahrat detsky filmy abych nemusel furt poustet kompkvuli streamu?

    Jaka appka? Neco co funguje dobre i bez jailbreaku?
    WERT
    WERT --- ---
    CROSS: Ja nesnasim dalkovy ovladani a tak mam udelany na tv i reciever dalkovym ovladani ze s tim lze normalne ovladat i atv, dalkovy ovladani od atv jsem nemel v ruce tri roky :)
    CROSS
    CROSS --- ---
    WERT: má to BT ovladačku, takže už na to nemusí být vidět. Za mě -- nesrovnatelně spolehlivější než předchozí generace. Jinak to je asi individuální, co na tom kdo provozuje. Já klasicky iTunes a k tomu Plex. Tu appku Plexu si nejsem jistej, jestli jde na minulý generaci pustit (jak ta to má s aplikacema).
    WERT
    WERT --- ---
    je k necemu vubec ta nova ATV 4???
    provozuje to nekdo? Co to umi?
    CROSS
    CROSS --- ---
    Mimochodem stáhnul jsem jistej ruskej animovanej film, hodil do Plexu a Plex ho geniálně rozpoznal jako nějakej film o Michaelu Jacksonovi... ručně jsme to přepsali, ale v detailu to ukazuje pořád info o tom kousku o Jacksonovi, děti se celkem divily ;-] co je to tam za drsně vypadající pány.

    By mě zajímalo, jak k tomu Plex přišel.
    CROSS
    CROSS --- ---
    Používáte někdo playon.tv? Přišla s tim žena, do včerejška jsem o tom nikdy neslyšel.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    chci se zeptat zda se nekdo vrtal v API od KODI. snazim se uplacat nejakej plugin do chromu a trosku jsem zamrznul.
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    ELPASO: Podle me je jasne, ze problem je v Apple TV nebo v bezdratovem prenosu.

    V zadnem pripade nechci mit Macboook pichlej do ethernetu. To uz muzu rovnou posilat audio pokabéu pres optiku z Macbooku do zesilovace. Zaroven si rikam, ze rychlejsiho bezdratoveho prenosu uz asi nedosahnu, kdyz mam nejnovejsi Macbook Pro a nejnovejsi Airport Extreme, to vse bezici na wifi protokolu ac.

    Spis se asi budu muset smirit s tim, ze potrebuju multimedialni centrum, coz je dalsi krabice navic :(
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    INSOMNIA: tak pak urcis tezko kde je problem :) vic neporadim, je potreba jit jednu cast po druhe a najit kde se to sere....
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    ELPASO: Macbook Pro Retina nema ethernet konektor

    Ten 20 Mbit jsem napsal, kdyby nahodou nekdo mel pocit, ze na to vliv ma :D
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    INSOMNIA: a proc pises, ze jsi pripojen do netu 20mbitem, kdyz to neni relevantni? :) sorry nepouzivam VOX, takze nevim jestli je to online nebo offline hudba.

    vse KROM macbooku = macbook zkus taky na ethernet at se eliminuje potencialni problem wifi
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    ELPASO: Nelaguje
    Vse krome Macbooku je na ethernetu
    Vsechny flacy mam v Macbooku nebo nevim, co myslis
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    INSOMNIA: To se bude tezko urcovat a musis asi postupne
    - laguje to i lokalne na macu?
    - prehod vse na ethernet
    - zkus lokalne ukozenej flac bez nutnosti netu
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    ELPASO: Vim
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam