• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WERTWatch Movies! - Apple TV, Boxee, Plex, Xbmc
    VFISA
    VFISA --- ---
    ZONICEK: Infuse by to mel umet
    ZONICEK
    ZONICEK --- ---
    Rád bych požádal o radu. Lze to AppleTV 4k poslat soubor (mkv nebo alternativa) s českými titulky z PC, případně z MAcbook Pro? Jde mi o to, že v současné době přehráváme seriály atd. z normálního kompu přes HDMI kabel. Mám macbooka, ale nechce se mi ho pokaždé vytahovat a občas zůstane v práci. Tak zda lze z normálního PC na síti poslat soubor a titulky do apple tv a pak to normálně přehrát? díky moc
    VFISA
    VFISA --- ---
    MODROPULOS: Bud v iOS zařízení v části účet, nebo na Macu.
    MODROPULOS
    MODROPULOS --- ---
    Prosím vás, jsem asi totální lama ale potřeboval bych poradit jak zrušit předplatný v Apple Music. Skončila mi trial verze a za boha nemůžu přijít na to jak to zrušit. Za každou radu budu nesmírně vděčnej. Díky moc!
    PELDA
    PELDA --- ---
    Funguje uz cesky HBO GO na Apple TV?
    JOPS
    JOPS --- ---
    MIKLO: pokud myslis tim nedava spatne znaky, tak je to vetsinou kodovani titulku.

    Nejspis tam mas nastaveno UTF-8 a zmen to na Windows-1250. Melo by to jit nekde v nastaveni Plexu. Neznam ho, nikdy jsem ho nevidel, ale zatim vsechny programy a pristroje co jsem mel toto nastaveni mela :)
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    Ahoj, neporadil by mi někdo jak na kódování titulků v Plexu? Včera jsem to nainstaloval, všechno frčí skvěle, ale české titulky to moc nedává, resp. spíš vůbec. Na netu jsem našel odkaz na nějaký plugin, který tohle řeší a lidi psali, že jsou s ním spokojení, bohužel odkaz už je mrtvý. Filtrovat tady jsem zkoušel, ale nic moc jsem nenašel.
    GIF_242
    GIF_242 --- ---
    KR_TEK: a-ha to zní rozumě, díky, zkusím
    KR_TEK
    KR_TEK --- ---
    KR_TEK: všimni si, že filmy na storu mají všechny v DD ;)
    KR_TEK
    KR_TEK --- ---
    GIF_242: já jsem dlouho řešil, proč mi reciever ukazuje pcm, když do něj přes atv pouštím 5.1 dts a zjistil jsem, že atv to prostě neumí. Řešením je na atv na výstupu nastavit na pevno Dolby Digital, do kterého si multichannel audio převede a je klid.
    GIF_242
    GIF_242 --- ---
    INSOMNIA: ještě k těm kabelům... přijde mi to zbytečné, prootže když si koupím 5.1 film v AppleTV tak to normálně hraje 5.1. Tohle je imho spíš na straně nějakého playeru, případně toho kodeku, ale pokud neklapne ani Airflow nebo Infuse, tak zkusím ty kabely ;)
    GIF_242
    GIF_242 --- ---
    ELPASO: INSOMNIA: zkusím diky za tipy
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    Doporucuji jen a pouze Infuse - je to temer dokonaly! A ano podpora 5.1 muze byt pro urcite formaty na strane konkretni appky nepodporovana...

    Pouzivani optiky pokud je k dispozici hdmi je zcela zbytecne
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    Zkus to streamovat pomoci aplikace Airflow (v podstate to samy jako Beamer, ale zdarma). Jinak nevim v cem muze byt problem krome kodeku nebo spatneho konvertujiciho softu.

    Ja do Airflow hodim film tak jak ho mam stazeny a neresim, ale mam pouze 2.0 sloupove repro propojene pres zesilovac optikou do ATV.

    BTW zkus prohodit zapojeni optika/HDMI, pokud to jde, at vis, jestli to to dela oboji nebo ne.
    GIF_242
    GIF_242 --- ---
    INSOMNIA:
    1 - ano
    2 - VLC, a pokud si to překonvertuji pro AppleTV tak pak rovnou QuickTimeplayer nebo 5K Player (který údajně dle webu, má 5.1 hrát)
    3 - zkouším nkolik dní a moc z toho právě moudrej nejsem.
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    1/ mas posledni verzi firmware na ATV?
    2/ pouzivas iTunes, Beamer, Airflow nebo jake appky?
    3/ zkousel jsi guglit? https://www.google.cz/...pple+tv+airplay+5.1&aqs=chrome..69i57j0l5.9263j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8
    GIF_242
    GIF_242 --- ---
    Netušíte prosím někdo jak přes Apple TV 3.gen (airplay) pouštět 5.1 zvuk? Jde mi prioritně o to jaký nastvait kodek u filmu, nebo přes co to pouštět?

    Osobně si myslím, že jsem vyzkoušel snad úplně všechno a stále mi recievr detekuje PCM a leze stereo.

    Už mě tak napadá myšlenka, že ty kurvy to nějak blokují :(, protože když si pustím nějaký film z Apple TV tak mi reciever detekuje 5.1
    JIRKA207
    JIRKA207 --- ---
    Resil nekdo z vas problem s prehravanim zvuku z MKV kontejneru ktery je v Dolby Atmos MA-HD?
    Prehravam to pomoci sw prostredi v Samsung TV a zenu to jako PCM line skrz HDMI kabel 2.0 do AV recieveru a pak do beden ale zvuk proste neslysim.
    Rikam si, ze to asi nezvlada ta TV...nemate prosim nejake napady co by ses tim dalo delat?
    Diky.
    MANCINI
    MANCINI --- ---
    Zdar, řešil jste někdo HTPC na bázi Plexu/KODI v kombinaci s Dolby Atmos setupem?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam