• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WERTWatch Movies! - Apple TV, Boxee, Plex, Xbmc
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    AppleTV s tim novym remote.
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    RUDOLF: samo, můj ekosystém krome herního kompu je apple
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    zdar, mám jít do apple tv nebo chromecast s google tv?

    Na ceně mi nutně nezáleží.. už teď mám nějakou předchozí generaci chromecastu zapíchnutou do projektoru připevněným ke trámu.. výhoda chromecast je, že může být zavešený z usb konektoru, apple tv bych na trám asi musel přimontovat a asi bude potřebovat napájení.. ale zkousnu to.

    ale chybí mi..

    - critterion channel appka není odemknutá pro ios v ČR, takže musím chrome z noťasu přeposlat stream do chromecastu.. Google TV a Apple TV appku mají v ČR, takže bych konečně mohl criteron používat bez noťasu - ale nemám to potvrzeny nikým, kdo to odebírá v ČR.

    - chci připojit bluetooth sluchátka, bylo by geniální, kdyby šlo připojit dvoje a mohli jsme koukat společně každý podle svých hlasitostních preferencí - přítelkyně má citlivé uši, já je mám odrovnaný z noisovejch koncertů. Je to možný?

    - staemlink, počítám že po ethernetu dostanu data to routeru a tv je odchytne po wifi, ale vždycky mě mrdali artefakty z postráceným paketů, tak je varianta že skoním u full wired řešením - a pak by dával smysl apple tv, kterej už má etherenet a nemusím ho dokupovat ke google tv

    - iritujeme mě sync mezi telefonem a chromecastem, přeladit hlasitost, pauza a play - občas to po té wifi je na minutu - takže oceňuji ovladače u obou a doufám že tyhle trable odpadnou.

    - nepotřebuji 4k content, ale je možný že časem koupím 4k projektor.

    Víc mě nenapadá. Máte někdo s nějakým z bodů nahoře zkušenost?
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    MUXX: Říkal jsem si ze tam toho moc není :)
    MUXX
    MUXX --- ---
    ADAMIRA: Tam je stejne akorat tak Ted Lasso a mozna dva filmy. To zkouknes rychleji nez najdes jiny reseni.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    MUXX: pochopil jsi ho správně, tahaní kabelu z laptopu do tv jsem se právě chtěl vyhnout, ale asi nevyhnu

    každopádně dík
    MUXX
    MUXX --- ---
    ADAMIRA: Pripoj si ten laptop k televizi pres hdmi a divej se v prohlizeci https://tv.apple.com/
    Ale nejsem si jistej, ze jsem pochopil ten tvuj problem spravne...
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Zdravím, mám dotaz.

    K telefonu jsem dostal na rok apple tv zdarma, což je supr, nicméně mě trošku trápí jak se na to koukat.

    Nejsem typ co by se koukal na filmy/seriály na mobilu.

    Moje LG smart TV je evidentně moc stará na appku apple, zkoušel jsem demo té apple air (či jak se to jmenuje) aplikace, propojí se s telefonem ale pouze načítá (předpokládám že v placené verzi to bude stejné vzhledem k tomu že demo je omezeno časem a ne jinak), zkoušel jsem i další aplikace na streamování co byli na play store v televizi, všude to samé, stále se načítá (zkoušel jsem vše restartovat/aktualizovat/odpojit a připojit - TV/iphone/router). Netflix appka mi na TV funguje naprosto bez problémů, stejně jako třeba youtube (mobil>TV).

    Pak se to nabízí laptop, na laptopu na filmy/seriály koukám, ale na chatě, bud si stahuju do počítače nebo do appky netflix a můžu sledovat offline. Apple windows appku nenabízí.

    K dotazu, existuje nějaký řešení který by mi tenhle problém vyřešilo (ideálně bez nákupu čehokoliv nebo s minimální investicí /zas tak po tom koukání na apple tv netoužím/)?

    Předpokládám že ne ale byl bych naštvanej kdybych se nezeptal :)

    dík
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    BRKODLAK: Prvne si over ze ti funguje a otevri to v prohlizeci:
    https://app.plex.tv/desktop

    Tim se postaras o ze mas funkcni ucet a ze ho pujde sparovat s TV.

    Dalsi krok je overit si, ze zdroje co chces sledovat jsou dostupne v tom webovem klientovi.
    Nahore vlevo uvidis menu tlacitko a mel by jsi mit dostopne alespon tyto dva kanaly z Plex:

    Pak se muzeme vrhnout na to co od nej ocekavas a pripadne provozovani vlastniho serveru.

    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    BRKODLAK: get Plex on your device?
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    RATTKIN: ano
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    BRKODLAK: máš na plex.tv registraci?
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    hej ja jsem asi úplně blbej, ale me ten plex vubec nejde zprovoznit, nemohli byste mi to nekdo vysvetlit jako blbcovi prosim.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Tim chci rict, ze zas tak dobry to neni :D
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    EXCITE: Good Omens, The Boys, Expanse a mnoha dalsich. Docela jsem si uzil i Jack Ryan

    EXCITE: Disney musis mit VPN a platit, nicmene muzes to upiratit jako kazdy :D Ta show neni zas tak dobra. Kdyz si udelas Plex ucet, tak napis do posty - na nejakou omezenou dobu ti to klidne nasdilim od sebe.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    A druhá otázka. Dostanu se nějak ke sledování Disney Channel nebo kde jinde sledovat Madalorian?
    Mám Android TV Box.

    Disclaimer: Jsem KODI a Plexem nepolíbený,ale mám je tam :)
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    V rámci nějaký nákupu na Amazonu jsem kejvnul na trial Amazon prime, dá se tam na Prime video na něco dívat? Kromě Man from High Castle a Grand tour
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    BRKODLAK: Vypada ze nikde, prihlas se v prohlizeci a nastav si nejake zdroje.
    Free Movies | Watch Free With Plex
    https://www.plex.tv/watch-free/
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    BRKODLAK: já mám vlastní Plex server...

    zkus Plex podporu, když to máš placené tak by měli pomocí
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    RATTKIN: nainstaloval jsem do tv ze Samsung apps Plex. Po spusteni se tam objevi, ze mas zadat kod na obrazovce na strance plex.tv/neco...
    takze jsem se tam registroval, zadal kod a pak tv pise tuhle hlasku. v tv se v ramci te apky Plex neda dostat nikam jinam. Kde delam chybu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam