• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IJACZEKOtcovský cit... když dva... býti rodičem, bezpečný domov a hračky, kočárek, autosedačka a v neposlední řadě miminko ...
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    Vítejte v Tatínkově!

    Od včerejška od 10:14hod sem už opravdu patřím .)
    KFF
    KFF --- ---
    MAARISTAAN: Tak to se pak pochlub, jestli nadrazni seminko vyklici:) Ja bych brala aspon takove masinky jako mel Gomez v Addams family: http://www.youtube.com/watch?v=WDZSk8yPJfE

    btw. Asi uz to vsichni otcove vedi, ale minuly tyden znovuotevreli Technicke muzeum.
    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    Děkuji vám za chválu ;-)
    KFF: Mašinky a nádraží je level, do kterýho jsem ještě nepostoupil, ale už nějakou chvilku v hlavě mám zaseté semínko :-)
    THURINGWETHIL
    THURINGWETHIL --- ---
    MAARISTAAN: ty jo, geniální, tohle by mi udělalo radost ještě dneska. :))
    KFF
    KFF --- ---
    MAARISTAAN: Super! Jeste samostatnou mistnost s masinkama a nadrazim by to chtelo:)
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    MAARISTAAN: TOP!!
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    MAARISTAAN: týjo, to bych brala i jak holčička!!!
    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    Tak něco tatínkovskýho :-) po večerech jsem udělal Hugovi dárek k narozeninám ...





    NYXEL
    NYXEL --- ---
    + book ;-) ....
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    ROZCOS: taaaaaak. Čím lepší polední spánek, tím lepší spánek noční. Děti jsou jako kočky - poledním spánkem nabírají energii na hlavní spánek dne :-)))
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    ROZCOS: i tak pokud bude dítě utahaný, ale bude se dít něco, o co nechce přijít, tak se pokusí neusnout, čehož dosáhne tím, že trochu přitlačí co do aktivity. místo chůze lítá, na židli poskakuje...
    ROZCOS
    ROZCOS --- ---
    BALAENA: neni unava jako unava...absence poledniho spanku pres den se nevyplati, myslel jsem spis unavit na hristi a pod...fyzicky :)
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    BALAENA: Nechtěl jsem tak generalizovat, ale jinak mám samozřejmě stejnou zkušenost.
    KEBAB
    KEBAB --- ---
    MAGUMI: pravda pravda, nakonec se mi vnější okolnost asi vypátrat podařilo. Mladší brácha byl nemocný, tak na ní asi lehce dolehl takový klidovější režim a neměla jak upouštět páru... ale už se vracíme k původnímu zápřahu, tak snad se vrátíme i k původnímu usínání

    A plížení v ložnici mě taky nebaví a to to trvá narozdíl od vás jen osm měsíců :)
    KEBAB
    KEBAB --- ---
    ROZCOS: a ten tvrdý spánek měl v základní výbavě nebo ho vycvičil sourozenec společným soužitím?
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    MAGUMI: no, to "někdy" asi můžeš s klidem vynechat. děti _zpravidla_ překonávají únavu hyperaktivitou
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    KEBAB: Jestli celou dobu spala normálně a najednou zničehonic začala vyvádět, třeba by mohla být přičina v nějaké vnější okolnosti nebo změně, kdo ví. Nebo si jednoduše postavila hlavu a zkouší to na vás a za čtrnáct dní to přejde. Tak mě napadá - nemůže se v tom pokoji bát? Třeba tam je nějaká věc nebo stín, který jsou jí při usínání nepříjemné. Na to by pomohla nějaká malá noční lampička.

    S "unavováním" je těžké radit - někdy děti reagují ještě větší roztěkaností a pak se s nimi nenadělá už vůbec nic.


    KEBAB: My to plánujem v létě, až přestavíme dětský pokoj. Zatím jsme je kvůli staršímu drželi zvlášť, odkládali jsme to, protože nám mladší v noci blbne a dožaduje se různých propriet nebo se chce chovat. Už je nejvyšší čas, mladšímu jsou dva roky a něco a už nás nebaví plížit se v noci do ložnice jako zloděj.
    ROZCOS
    ROZCOS --- ---
    od malinka jsou spolu, kdyz mala rve (jako tur), tak s Kristianem to ani nehne, spi jak zabitej..
    KEBAB
    KEBAB --- ---
    ROZCOS: a propos - kdy jste sestěhovali děti do jednoho pokoje?
    KEBAB
    KEBAB --- ---
    ROZCOS: díky, to vypadá na fungující recept, tak snad
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam