• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IJACZEKOtcovský cit... když dva... býti rodičem, bezpečný domov a hračky, kočárek, autosedačka a v neposlední řadě miminko ...
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    MARKYSHA: 5 mesicu..a to je normalne hystericky krik v posteli...
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    HAWKS: kolik jí je? my zrovna tohle řešili včera s Tondou, když pláče pronikavě, tak se ho snažím uspat a když už je to takovaý ospalý kňourání, tak ho nechávám v postýlce, on to za chvíli zatáhne.
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    a nejaky tip co s deckem, tkere v pul devate usne, aby se v pul desate probralo a zacalo delat bordel ? Kdyz ho clovek veme a chce uspat, tak se zacne v zavince kroutit a cumet kolem sebe, kdyz ho nepustim, tak se vzteka...
    momentalne jsem ho strcil zpatky do postylky, ze kdyz se ji nelibi, ze ji chovam, tak si muze lezet sama v postylce
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    TRISSIE:
    krtiny, ovsem ne nase, nybrz tohodle spunta (od bratra) :)


    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    HAWKS: křtiny? :-)

    jinak sluší! :-)
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    a jinak informace, zakoupili jsme tyto dve knihy
    Jirina Prekopova - Kdyz dite nechce spat
    Grada - pohybove aktivity s detmi do jednoho roku

    a vypada to docela dobre, ta Prekopova se manzelce libi o neco vice
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    jedna aktualni :)


    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    SINSEMILLA: ty pytle nebyly pro me....
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    HAWKS: a má vystaráno..
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    MADCAT:
    vzala si to vse...
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    HAWKS: pro tetu jelenu rezervováno všech 4 - 5 pytlů? možná nic nepotřebujeme, ale pro jistotu se ptám...
    LILY
    LILY --- ---
    Mišák nějakou dobu usínal s malým kelímkem od sudocremu, co jsme dostali jako vzorek. :)
    Ale jen chvíli, pak ho to nějak omrzelo a jiná usínací věc se mu zatím nezalíbila.
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    MADIETTA: mě babička ušila z plenky takový malý hadříky, byly dva a já rozlišovala teplej a studenej, studenej byl na den na hraní a tahání a teplej byl na noc na usínání..

    syn zatím usíná tak, že ho dáme do postele a usne.. přes den spí v kočáře a tam mu vsí hračka.. ale zkusím mu teď začít tu dečku dávat...
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Náš malej usíná s obyčejnou látkovou plenou, je to nejoblíbenější mazlíček a lehkou látkovou plenou se fakt ani mimino neudusí.
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    HAWKS: to jsou jiné, ty, co má Janek, už nemají. Ale to je jedno, prostě bych skusila něco, čím se může ošmrdlávat, dobře se to pere, rychle to schne a je to skladné :-)
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    MEDOULKA: jasně.. no já když jsem viděla ty deglingos na živo, tak mi přišlo, že většina z nich má takový zlý obličeje a až na to prasátko na mě nepůsobily moc sympaticky...
    MEDOULKA
    MEDOULKA --- ---
    SINSEMILLA: já sem hodila to první, co googl vyplivl, my dostali darem jinou, ale nema logo, tak nevim co to je
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    my máme tuhle mazli deku prasátko Deglingos; zatím si na tom syn moc neulítává, ale mě se prostě ten typ jakoby z DM, co sem dávala MEDOULKA, moc nelíbí..
    nazev obrazku
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    TERRYNKA:
    takove ty jedovate zelene a oranzove deky z ikea mame, tu zuzla furt..
    ale treba dnes byla protivna, pak usnula a uz je klid..jindy ani tuk
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    HAWKS: zkuste nějakou dětskou dečku, tou se cv pěti měsících už nezadusí :-)
    Janek má dvě zelené a jednu modrou z Ikey, jakoby samet z jedné strany. Výnorně to schne, když je potřeba to vyprat :-)
    Tyhle třeba neměli, když byl maličký, chystám se je teď koupit pro bratrancova synka, tím se nezadusí žádné miminko. Píšou deka, ale jsou to takové flanelové pleny -
    TORVA Dětská deka - IKEA
    http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/00194847
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam