• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IJACZEKOtcovský cit... když dva... býti rodičem, bezpečný domov a hračky, kočárek, autosedačka a v neposlední řadě miminko ...
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    IJACZEK:
    ahoj cca 0-3 roky. aktualne rezervovane po TETA_JELENA
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    HAWKS: věkové rozmezí?
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    mame tu nekolik (asi4-5) pytlu smesice detskych oblecku vseho mozneho. Dostali jsme to a nemame sanci to unosti. Ma nekdo zajem ? Nejsou to zadne hadriky od Diora, ale dite je dle meho dokaze umazat uplne stejne :)
    ma nekdo zajem ? Nechci za ne nic, staci kdyz si je zajemce odveze, pripadne jsem schopen je zavezt po Brne a blizkem okoli, eventuelne jsem schopen je dovezt do Prahy. Je mi lito to vyhodit nebo vezt nekde do charity pokud by mohly poslouzit jeste nekomu dalsimu
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    VLADIMEER: úplně jsem zapomněla, jak je to břicho pak obravský (a to je to pět měsíců)... jinak moc gratulu k synkovi a ke krásné ženě...
    VLADIMEER
    VLADIMEER --- ---
    Narodil se nam kluuuuk :))) podelime se o kratky video . . . :)

    ‪OLIVER - Pregnancy day by day 6months‬‏ - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=KOl15-srgKw
    MEDOULKA
    MEDOULKA --- ---
    PAAAJA: tip nemám, ale osobně bych to řešila asi borůvkama nebo červenou řepou:)) ale výsledek může být až moc hippie :P
    PAAAJA
    PAAAJA --- ---
    nemáte někdo tip na barvu na textil nezávadnou pro miminka? Chtěla bych mu obarvit povlak na zavinovačku...
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    MADCAT:
    pred casem jsem nasel lak na nejake silikonove bazi ci ci, kterym se mohly natirat detske hracky a byl konkretne atestovan na primy styk s pitnou vodou a na natery detskych hracek, ktere prichazi do primeho kontaktu se slinami
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    MOTYLEK: Zatím bych se neděsil, prostě hláška/hra kterou někde slyšel, takovejch věcí maj děti spousty. Když mu to vydrží dýl (2-3 měsíce), zamyslel bych se nad tím podruhé.
    MAARISTAAN: Zrovna ninja želvy jsou docela dost soft, protože byly dělaný jako dětskej pořad podle poměrně hodně přísných amerických norem. Takže kde byly v originálním komiksu armády zlých ninjů, který želváci likvidovali, v seriálu to jsou roboninjové. Není tam krev, nejsou tam vulgarismy, nanejvýš se může stát, že některý díl přijde dítěti strašidelnější - ale třeba moje 4,5letá dcera s nimi nemá problém, zatímco u Šmoulů, kteří jsou pro ni asi určeni víc, nemohla zkousnout díl, ve kterým se jeden Šmlouva promění na vlko-šmoulo-dlaka.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    SINSEMILLA: aha vidíš, toho jsem si ani nevšiml, tak dík za částečný uklidnění...
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    MADCAT: a pro jistotu bych možná zavolala na tu poradenskou linku..
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    MADCAT: je tam ta značka dole s kachničkou o atestu na dětské hračky, takže asi klidně..
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    natřeli byste si dětskou postýlku tímhle? máme jednu starší, kterou je potřeba trochu uvést do pucu, a jelikož tchyně některý věci řeší tak trochu za nás, po svým, a hlavně bez našeho vědomí, tak nám teď nedávno udělala "radost" touhle pikslou... trochu se bojím, že jednoho dne přijdu dom z práce, uvidím výsledek její aktivity, a půjdu shánět novou postýlku...
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    SEVERINE: Díky za tip!
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    MOTYLEK: hezký! a ještě by asi sedlo, aby se mu vysvětlilo, že když někomu uřízne ruku, tak s ním bude soud a dostane trest .. třeba si bude rád hrát na soud a líp pochopí, že tohle není dobrej nápad.
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    MOTYLEK: to se mi moc líbí s tou záchrankou!! moje máma je doktorka na záchrance, to by se jí líbilo, takhle vychovávat od malička...
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    KEMAL: haha. to je jedina, ktera se mi ztratila a vcera sem si ji vyzvedavala v levnych knihach. kupodivu jen za 220kc!
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    ORIKA: Do té doby určitě ne, ale kdy s tím začal, to nevím.

    EDERA: Já jsem to prozatím řešila tak, že když za mnou přišel s tím, že mi jako uřízl ruku, tak jsem mu vysvětlila, že teď mi musí zavolat záchranku, tak jsme si pak hráli na to, že mi zavolal záchranku, že mě odvezli do nemocnice a tam vyléčili. Já mám s ním totiž zkušenost, že když mu 100x řeknu, že tohle nesmí dělat, tak to stejně dělá, tak jsem zkusila pro změnu trochu jiný přístup. Ale jestli to k něčemu bude, to si netroufám odhadovat.
    EDERA
    EDERA --- ---
    MOTYLEK: Hele, moje děti (14 a 4) si s oblibou hrají na chytání ryby - nejdřív se chytne na háček (šup! prstíček do tlamičky!), pak se zabije (bum! pěstičkou do hlavičky!), pak se zbaví šupin (drbání na zádech), pak naporcuje (dloubání do žeber), pak se osolí (lechtání), obalí v mouce (válení sudů a lechtání), vajíčku a strouhance (další lechtání), hodí na pánev (resp. do peřin), osmaží a sní (ohlodování různých částí těla). Přišly si na to samy, ačkoliv velmi podobnou hru jsem hrávala i já s tátou, když jsem byla malá. Já jsem z toho vyrostla, děti teda zatím ještě nee.
    LAURA
    LAURA --- ---
    KEMAL: jj, tu jsem milovala. Už je v knihovničce přichystaná pro synka ,))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam