• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IJACZEKOtcovský cit... když dva... býti rodičem, bezpečný domov a hračky, kočárek, autosedačka a v neposlední řadě miminko ...
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    HAWKS: když byl syn ve věku vaší malé, tak spal přes den 20-40min, víc ani kdybych se na hlavu postavila...když mu bylo něco kolem 1 a 3/4 roku, prodloužil si to na 1,5hod, někdy dokonce i na 2hod a toho se drží do dnes (jsou mu 3)
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    11 mesicu a par dni
    LILY
    LILY --- ---
    HAWKS: některým stačí půlhodina. :) Jak je stará?
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    TETA_JELENA:
    dekuji :)
    mimochodem, je normalni, aby tomu diteti v prubeu celeho dne od rana do vecera stacila hodina spanku... ?
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    HAWKS: je krasna!
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    IJACZEK: jo!
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    SINSEMILLA: tak to abych se pochlapil, co? .)
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    HAWKS: já asi potřebuju příště holčičku... nádherná!
    SUNY
    SUNY --- ---
    HAWKS: co by nezůstaly? :) Už tak malinká není, to se - řekla bych - nezmění. Navíc fotka podtím je asi novější a má je tam stejné ;)
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    hlavne by me zajimalo, jestli ji zustanou tyhle kukadla...
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    SUNY:
    Dekuji :)
    SUNY
    SUNY --- ---
    HAWKS: ta je roztomilá!
    SUNY
    SUNY --- ---
    Nechcete přijít? :-)
    Kudy z nudy - Tatínku, pojď si hrát
    http://www.kudyznudy.cz/Aktivity-a-akce/Akce/Tatinku,-pojd-si-hrat-(1).aspx
    TERA79
    TERA79 --- ---
    PABLINKA: Mno, to je ještě dobré...v Motole se z chrchladla ozývalo: "Maminky vizita! Do postele a kalhotky dolů."

    Se smějte, ale já byla naposledy v nemocnici, co by malé dítě a krutě jsem to tam
    nedávala. Bylo to jak na krámu, neosobní, sterilní, jak na něco nebyla vyplněná tabulka, mohli se tam zbláznit. Odrušit to nešlo, takže jsem si rodičovství začala užívat až po příjezdu domů.
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    a jedna o kapku starsi foto

    HAWKS
    HAWKS --- ---
    musim se pochlubit, Eliska objevila novou zabavu


    BALAENA
    BALAENA --- ---
    ANICHQA: jenže ty jsou právě už pro pevně sedící děti, např. proto, že se nedají poutat jinak než po směru
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    MADCAT: sedačka 0-18 kilo. dokud se dítě nechá (a minimálně dokud PEVNĚ nesedí), poutat proti směru jízdy

    my měli Jané Racing, ale je jich na trhu víc
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    autosedačka 10+ kg? filtroval jsem, ale nikde jsem tu nic moc nenašel (spíš nic, než moc). dítě má teď aktuálně 8,7 kg a půl roku, zatím samo nesedí, takže něco podle toho... nevím, jestli existuje i nějaká, která bude vyhovovat dýl, až bude dítě i samo sedět, nerad bych kupoval každýho půl roku novou, že... doteď jsme měli vajíčko 0-10 kg, který jsme dostali ke kočárku, ale z té už dítětovi lezou nohy a vůbec je mu to takový trochu těsný...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam