• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IJACZEKOtcovský cit... když dva... býti rodičem, bezpečný domov a hračky, kočárek, autosedačka a v neposlední řadě miminko ...
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    TRISSIE: tak to já taky doufala, ale očividně marně :D
    ale neboj, naše dítě je opravdu extrém, on má hodně špatný spaní od narození, ale do 6ti let by se to prý mělo upravit, říkala mudr :)
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    ORIKA: Ja jsem si vedoma toho, ze jsem dost vyzivana, s takhle spavym ditetem, asi se mi to vymsti u druheho :-)) Ona spala dobre od narozeni a i ted je ukladani zalezitost 5ti minut, pohladim, pustim ukolebavky, zavru dvere a spi. od pul sedme do pul sedme. Ted spi od pul dvanacte a stale je tam hrobove ticho. Uz bych potrebovala vyrazit do mesta :-)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ORIKA: to ti nevím, jestli mě tohle uklidní, já doufala, že ve školce už to dělat nebude :-)
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    TRISSIE: jestli tě to uklidní, tak trojí vstávání za noc je u nás u 3letého dítěte taky považováno za dobrou noc ;)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ORIKA: já ani nezelenám, zelená je moje přirozená barva, vzhledem k tomu, že trojí vstávání za noc je u nás v 7. měsíci ještě "dobrá noc". Děkuju Bohu za každou noc, kdy dám aspoň 3 hodiny spánku v kuse. Ale moc často to teda není.
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    RENFRI: normálně tu zelenám závistí, s tím naším nespavcem mi tohle přijde jako utopie :)
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    ORIKA: Jo, spi, no, je proste po mne :-D Po tech 12h spanku v noci se chce jen pomazlit, vykadit a najist a pak chce hned zase spat, treba dneska 2h, ja ji chapu :-D
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    RENFRI: chceš říct, že spí 5hod přes den a pak ještě v klidu 12hod v noci? kde se takový dítě dá sehnat ??? ;)
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    HAWKS: Kamaradka ma o tyden mladsi holcicku nez je nase Majda, obema bude 11m za chvilku. Jeji spi tak max tu hodinu za den a v noci se budi 3x, kdyz je dobrej den, Maja spi 3x denne po dvou hodinach a hodine a pak v kuse 12h v noci. Proste kazdy dite je uplne jiny...
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    HAWKS: když byl syn ve věku vaší malé, tak spal přes den 20-40min, víc ani kdybych se na hlavu postavila...když mu bylo něco kolem 1 a 3/4 roku, prodloužil si to na 1,5hod, někdy dokonce i na 2hod a toho se drží do dnes (jsou mu 3)
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    11 mesicu a par dni
    LILY
    LILY --- ---
    HAWKS: některým stačí půlhodina. :) Jak je stará?
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    TETA_JELENA:
    dekuji :)
    mimochodem, je normalni, aby tomu diteti v prubeu celeho dne od rana do vecera stacila hodina spanku... ?
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    HAWKS: je krasna!
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    IJACZEK: jo!
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    SINSEMILLA: tak to abych se pochlapil, co? .)
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    HAWKS: já asi potřebuju příště holčičku... nádherná!
    SUNY
    SUNY --- ---
    HAWKS: co by nezůstaly? :) Už tak malinká není, to se - řekla bych - nezmění. Navíc fotka podtím je asi novější a má je tam stejné ;)
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    hlavne by me zajimalo, jestli ji zustanou tyhle kukadla...
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    SUNY:
    Dekuji :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam