• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IJACZEKOtcovský cit... když dva... býti rodičem, bezpečný domov a hračky, kočárek, autosedačka a v neposlední řadě miminko ...
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    HAWKS: jedeme přes kopírák s mladší...
    sedět sama nechce... a tuhle neděli jsme zajásali, že konečně leze po kolenou (doteď upřednostňovala plazení), no a za 10 min. vyjeknutí u stolu: "Kajdo, co tu děláš?!" - najednou se nad stolem objevila její hlavička a významně na nás začala pomlaskávat, že chce taky ty dobroty, co před ní na stolku "schováváme" ;-)
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    RENFRI:
    obecne nektere veci preskocila..ze zacatku se furt plazila, nechtela sedet, uz jsme premysleli, zda neni opozdena a pak se jednou chytla nizkeho konferencniho stolku, postavila se a od te doby uz chodila...nejdriv kolem nabytku, pak sama..
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    HAWKS: Kazdopadne je moc sikovna, Majda sice rada tancuje, ale takhle poskocit by neumela, myslim, ze ani na spickach stat neumi, to se uvadi jako dovednost u deti nad dva roky, bude pohybove nadana :-)
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    CROSS:
    AP neznam, jak se probere jutub, na neco kouknu
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    HAWKS: To bude Majde pristi tyden, tak jsem si to dobre tipovala :-)
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    RENFRI:
    18 mesicu
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    CROSS: Tak Majda jde vic do minulosti, nejvic ze vseho miluje Janis Joplin :-))
    CROSS
    CROSS --- ---
    HAWKS: ta doba měla specifickej sound. Můj nyní osmiměsíční syn si jednu dobu dost ulítával na Bee Gees a starý Madonně (Like a Virgin a pod.). Když jsem ho zkusil vychovat Astral Projection, hlasitě protestoval.
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    HAWKS: Super :-) Kolik ji je?
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    dite mi dela radost..je na osmdesatky :)
    Eliska tanecek - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=yVXqY9D7lCo
    KEBAB
    KEBAB --- ---
    LILY: já bych se nejspíš taky přidala
    LILY
    LILY --- ---
    IJACZEK: no kdyby se toho chtěl někdo ujmout, tak je tu k tomu takový spřízněný klub: [ Hromadne objednavky nejen spodniho pradla ]
    Já bych 1 kus kdyžtak taky brala.. :)
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    SINSEMILLA: je to geniální!.)
    RENFRI: tak to naprosto chápu - nyxklasika
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    RENFRI: naprosto chápu, to musel být děs...
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    IJACZEK: a ty to fakt chceš jo? je to hezký, ale přijde mi to naprosto zbytečný
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    IJACZEK: My dokonce nemame zadne, to ma 14 ruznych nyxaku na svych lednicich :-)) Ale uz do toho znova nejdu, ty nervy se clem a postovnym a pak rozvazeni (zdarma)po cele Praze a jeste se nasli taci, co mi vynadali, ze to nebylo presne podle jejich prestav, never ever :-)
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    RENFRI: Ajaj, a jeden kousek ti nezbyl? .)) nebo to máte všechno na jedný lednici? .)
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    IJACZEK: Po Praze právě vůbec, loni jsem to ve celkem - 14ks objednavala z Amazonu.
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    CROSS: Na fotce vypada fakt spokojene!
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    IJACZEK: dik, bude to vesely z timhle vzteklounkem :) i kdyz tady tak vubec nevypada, moc klidas to neni..

    CROSS
    CROSS --- ---
    Jak jsem se tu před časem vyptával na tipy ohledně delší cesty autem, proběhlo to nakonec celkem v pohodě, řekl bych nad očekávání. Cestou do Čech sice malej odmítal jíst, ale to nejspíš souviselo se zoubkama, s cestováním méně (i když mi přijde, že byl trochu přestimulovanej). Spal víceméně podle svého harmonogramu, dohromady ne víc jak dvě hoďky z cca devítihodinové cesty. Ke konci už s nim tedy nebylo k vydržení, resp. tchýně ho bavila nějakými strašlivými songy, co jsme pak další dva dny sami vyháněli z hlavy. Cestou zpět o něco lépe spal a celkem normálně se najedl (to ulehčilo především ženě, protože malýho kojí a těch devět hodin, kdy se odmítal najíst, pro ni bylo dost na hranici).

    Takže moje doporučení, cestovat přes den lze, pokud možno držet dítě v rámci jeho běžného rozvrhu (v obou případech jsme vyráželi po jeho ranním „šlofíku“ a dorazili do cíle akorát na večerní krmení, koupel a spánek), tzn. hlídat, aby se pokud možno :-] najedlo, aby usnulo etc.



    Malýmu je pozítří 7 měsíců.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam