• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IJACZEKOtcovský cit... když dva... býti rodičem, bezpečný domov a hračky, kočárek, autosedačka a v neposlední řadě miminko ...
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    MATT: a proč to máte takhle rozhozené?
    JUGI
    JUGI --- ---
    Tyden, cili sedm dni, spravedlive nelze rozdelit :)
    MATT
    MATT --- ---
    ANNAWA: kdybych byl 3-4x mimo domov, tak jo, ale to bych chtel tak 10 denni tejden.. ;)
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    MATT: takže je to docela spravedlivý? ;-)
    MATT
    MATT --- ---
    hehe, dik za odpovědi. já tak 3-4x tejdně..
    JUGI
    JUGI --- ---
    MATT: A ty? :)
    JUGI
    JUGI --- ---
    MATT: Vylucna pece zeny, ja dcery vychovavam 14dni v mesici, 10noci (stridavou peci ale nechtela a ja ji proti jeji vuli nechtel prosadit..) Praci si jako podnikatel nalozim jak chci.. Je to fajn, kdyz nejsem s detma, litam furt nekde :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MATT: hele ma pul smeny ranni a odpoledni. Takze jeden tyden se staram od sesti do dvanacti a druhej od dvou do osmi. Pak jsme doma spolu. Obcas jde s kolegama na pivo :)
    MATT
    MATT --- ---
    AVATAR: huste ty! a zena je kazdej vecer pryc?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MATT: kazdy krome nedele. To jdu na kulec :)
    MATT
    MATT --- ---
    hele otcove, tak orientacne, kolikrat tejdne vecer hlidate deti ?
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    i tenhle predpoklad splnujeme :)
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    HAWKS: i když možná je to i tím, že sou stejnýho pohlaví ..
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    SEVERINE:
    tak to se mame na co tesit :)
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    HAWKS: no, ono ti druzí sourozenci si to chtěj dělat po svým, často takovej antivzor ..
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    SEVERINE:
    v mem pripade jsem mel asi urcitou vyhodu, ze kdyz se to pred domem na ulici od sousedu dobre seslo, tak tam bylo 9-10 deti ve veku od 9 do 3 let, pricemz Eliska jako nejmladsi mela hodne vzoru od koho se ucit.
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    HAWKS: hm tak to máme podobně starý i velký děti (i kolo - na něm svištěl starší syn taky nedlouho po 3tích nerozkách) .. jen teda druhej synek (ten podobně starej i velkej jako tvoje dcerka) se do toho nijak nehrne
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    JUGI: taky sem se ve třech letech doma snažil prosadit, proč choděj rodiče do práce, a radši si domů nepoříděj bankomat.
    JUGI
    JUGI --- ---
    Prej proč nevařim pořád v mikrovlnce když tak rychle vyrábí jídlo (přehlídly že tam pod tim poklopem to jídlo bylo) a že prej nemusim pak špinit tolik hrnců. 10hlášek za den :)
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    ke 4. roku to je ten uzasny vek, kdy z decka padaji neustala moudra :)
    ted jsme ji pred par dny vzali k jednomu ranci, kde maji ustajene soukrome kone a mimo jine je tam ohrada s kozama a ohrada s konema. Elisce se tam moc libilo a druhej den me videla z okna, ak jsem prijel z prace a kdyz jsem otevrel dvere bytu, tak uz stala za dverma obuta a oblecena, ze "strasne moc potrebuje se jet podivat na koniky"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam