• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IJACZEKOtcovský cit... když dva... býti rodičem, bezpečný domov a hračky, kočárek, autosedačka a v neposlední řadě miminko ...
    ROMANET
    ROMANET --- ---
    BIMBAS: dekuju. uz je tam devatenact. z toho uz snad neco vycteme. zatim se zda, ze cim vyrizenejsi rodič, tim vetsi ma vycitky.
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    ROMANET: mas to tam
    ROMANET
    ROMANET --- ---
    prosba o pomoc
    žena dělá práci k odpočívání rodičů capartů a když koukám do výsledků, tak tam máme jen sedm tatínků (a z toho jeden já a šest lidí z mýho okolí) a z toho se statistika udělat nemá. takže jestli máte chvlku času, tak pár otázek max na pět minut níže

    http://goo.gl/forms/0XjQKkq4d4

    díky
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    Tohle je dobra verze, zkusim ji zejtra rano, abychom se dobre naladili vsichni ...
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    U nás bylo "omenanč" hodně dlouho... Znamenalo to "open and shut"
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    SH_PANDA: LOL! Furt jsem čekal, kdy začne nějakej pořádnej growl, a vono furt nic :-)
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    SH_PANDA: Joooo, toho chci domů. Wheels on the bus teď u nás doma hraje pořád a pořád dokola a dokla a dokola :D
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    neco na odlehceni

    Wheels on The Bus Drumming - JOEY MUHA
    https://www.youtube.com/watch?v=OaGvH450jRM&feature=youtu.be
    MRAVENECEK
    MRAVENECEK --- ---
    OT pro holky na inseminaci a IVF: zbyly mi 3 baleni hormonu Utrogestan 100mq po 30 tabletach. Pouzitelne do 10/2016. 1 baleni stalo 186,vsechny 3 dam za 200. Diky
    SITH
    SITH --- ---
    BILAKOBRA: super, diky
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    SITH: obří kuličkodráhu? na cvičení s dětmi to používají na posílání míčků do krabice, že se rozsype hromada míčků a děti to tak mají sezbírat
    SITH
    SITH --- ---
    Zbyla nám po koupi koberce taková ta dlouhá papírová tuba, cca 3m. Napadá vás jak bych to mohl využít a něco z toho dceři (2yo) postavit?
    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    BIMBAS: https://www.feedo.cz/
    Akce v supermarketech občas vyjdou levněji (tady mají akce taky), ale když srovnáš plnou cenu tady vs. běžná síť, vychází to lépe.
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    neni nejaka stranka s pomerem/vykonem tehdle veci. Preci to musel uz nekdo nekdy resit. Plíny a mléko se kupuje ve velkém a občas při více dětech několikrát. Rozdíly můžou jít do desítek tisíců
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    BIMBAS: jeste neni spatny pomer cena/vykon bebivita, ale v cr to taky neni tak markantni (nemecko ma vyrazne levnejsi oboje...)
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    uvidime jak to vyjde. Babylove je 2x300g a prijde mi vetsi odmerka nez u Nutrilonu, který je 800g. Ted jsme v testovani. Podle me vysledny rozdil bude par korun
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    FARFELOO: nene, jsou uz dlouho a porad... kvalita slusna, pomer cena/vykon vyborny. jeden cas meli trochu vypadek, ale byl kratkodoby v radech max par tydnu.
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    Teď jsem si nedávno všiml těch mlík Babylove v DM.. když jsme měli malou dceru před dvěma lety, tak jsem je neviděl/neznal i když jsme do DM chodili pro dost věcí. Myslel jsem že to je teď novinka, ale spíš je to teda zase obnovené...
    PALYSO
    PALYSO --- ---
    vím že to sem úplně nepatří, ale sháním základny maxi cosi a) familyfix b) easyfix - prvně jen vyzkoušet, jak to v tom autě funguje - nejsem si jistý, jestli ty oka jsou v Boře opravdu isofix... :D
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    tak ona tam ani není moc konkurence. Danone má pod sebou Nutrilon, Hami a Sunar. Nestle zase bebu,milasan,alete,sma a Hipp,Bebivita,Babylove a Alnatura jsou taky jedna firma.

    ono i když člověk nakupuje třeba anglickým boots, ty značky se jmenujou jinak(Nutrilon je aptamil,hami je cow&gate atd.), ale stejně to maj rozdělený tyhle tři firmy i když se tváří, že je těch značek hromada
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam