• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IJACZEKOtcovský cit... když dva... býti rodičem, bezpečný domov a hračky, kočárek, autosedačka a v neposlední řadě miminko ...
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    neni nejaka stranka s pomerem/vykonem tehdle veci. Preci to musel uz nekdo nekdy resit. Plíny a mléko se kupuje ve velkém a občas při více dětech několikrát. Rozdíly můžou jít do desítek tisíců
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    BIMBAS: jeste neni spatny pomer cena/vykon bebivita, ale v cr to taky neni tak markantni (nemecko ma vyrazne levnejsi oboje...)
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    uvidime jak to vyjde. Babylove je 2x300g a prijde mi vetsi odmerka nez u Nutrilonu, který je 800g. Ted jsme v testovani. Podle me vysledny rozdil bude par korun
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    FARFELOO: nene, jsou uz dlouho a porad... kvalita slusna, pomer cena/vykon vyborny. jeden cas meli trochu vypadek, ale byl kratkodoby v radech max par tydnu.
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    Teď jsem si nedávno všiml těch mlík Babylove v DM.. když jsme měli malou dceru před dvěma lety, tak jsem je neviděl/neznal i když jsme do DM chodili pro dost věcí. Myslel jsem že to je teď novinka, ale spíš je to teda zase obnovené...
    PALYSO
    PALYSO --- ---
    vím že to sem úplně nepatří, ale sháním základny maxi cosi a) familyfix b) easyfix - prvně jen vyzkoušet, jak to v tom autě funguje - nejsem si jistý, jestli ty oka jsou v Boře opravdu isofix... :D
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    tak ona tam ani není moc konkurence. Danone má pod sebou Nutrilon, Hami a Sunar. Nestle zase bebu,milasan,alete,sma a Hipp,Bebivita,Babylove a Alnatura jsou taky jedna firma.

    ono i když člověk nakupuje třeba anglickým boots, ty značky se jmenujou jinak(Nutrilon je aptamil,hami je cow&gate atd.), ale stejně to maj rozdělený tyhle tři firmy i když se tváří, že je těch značek hromada
    CROSS
    CROSS --- ---
    U Beby to beru tak, že starej Henri Nestlé tu dětskou výživu vymyslel... :-] (Obě moje děti byly po ukončení kojení krmený Bebou a kromě toho, že jsou to hrozní démoni, to na nich nenechalo viditelné následky.)
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    KYO: možná by ale bylo dobrý taky uvést zdroj, kdo ty testy dělal a podle čeho porovnával. když si vzpomenu, jak dopadly testy kočičích granulí v dTestu...
    KYO
    KYO --- ---
    BIMBAS: co jsem cetla, tak porovnavaci testy prekvapive nejlip vyzdvihly Beba mleko a Nutrilon uplne propadnul.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    TRISSIE: fakt je, ze jsem nakupoval jenom prikrmy, ale staly po 79centech ty co tady stoji dvacku a ty za 0,99 stoji tady 27,90. ostatni zbozi jsem tak nezkoumal.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    PAN_SPRCHA: dokud jsme měli jen jedno dítě, jezdívali jsme pro Babylove zboží do Německa, přesně jak tu padlo, cca 60% toho, co to stojí tady.
    DM tady v ČR má nastavené vysoké základní ceny a z toho dává v jednom kuse slevy (všechny ty slevové kupony 25% na všechny výrobky X v nákupu), v Německu jsou ty slevové akce daleko menší (mám i německou babybonus registraci), tak si můžou dovolit mít tu základní cenu nižší.
    MONI
    MONI --- ---
    PAN_SPRCHA: Ne, v Německu v DM jsou jejich značky (Babylove a další) opravdu levnější než v ČR. Když si občas někdo stěžuje na jejich Fb, tak to zdůvodňují náklady na české etikety, na dopravu a vyšší DPH.
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    BIMBAS: Babylove seženeš fakt v každé dm drogerii...
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    FARIN: maj prakticky stejny ceny v cr i v nemecku u svych znacek. taky proto stoji v nemecku napr. prikrmy babylove a hipp stejny penize a tady hipp dvakrat tolik co babylove.
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    BALAENA: hmm tak datumu jsem si nevsiml. Necekal bych ze tam budou mit 3 roky stare zpravy
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    BIMBAS: a myslíš, že od listopadu 2012 neobnovili dodávky?
    FARIN
    FARIN --- ---
    ADD: jo, co jsem tak zběžně koukal do DM v Drážďanech tak mi přišlo, že takřka všechno stoji cca 60% toho co to stojí v místním DM.
    ADD
    ADD --- ---
    PAN_SPRCHA: Případně levněji v německém dm.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam