• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IJACZEKOtcovský cit... když dva... býti rodičem, bezpečný domov a hračky, kočárek, autosedačka a v neposlední řadě miminko ...
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    MOTYLEK: právě, no. fakt je to hratelné ruzne
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    YMLADRIS: Jojo, u nás jede Minecraft už 2 roky, ale přišlo mi, že je to vhodné až tak od 7 let, takže jsem byla překvapená, že i váš čtyřleťák to zvládl.
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    PAN_SPRCHA: Díky za tip. Ten p780 vypadá i cenově přijatelně.
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    ANNAWA: Fotit ho baví, ale fotí samé blbosti, rozmazané fotky apod. Takže jsme spíš uvažovali opačným směrem, jestli to vůbec má mít foťák. I když dneska bez foťáku už mobily skoro nejsou.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    MOTYLEK: pokud ho baví fotit, tak reste i kvalitu foťáku. Ta je nekdy k uzoufani.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    MOTYLEK: lenovo serie p70, p780 atd. ty maj neskutecnou vydrz na android.
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    Syn bude mít 10 let, tak uvažujeme, že mu koupíme první mobil. Syn je dost střeček a bojíme se, že mobil snadno ztratí, tak by to neměl být žádný smartphone za 10 tisíc a podobně. Zároveň syna strašně baví hrát si s foťákem na mém smartphonu a dokáže komplet vybít baterii za 3-4 hodiny, takže uvažujeme, jestli by nebylo vhodné koupit něco, co se nemusí často dobíjet.
    Sice už jeden tip máme, ale zajímalo by mě, jaký mobil byste doporučovali. A jaký tarif od T-Mobilu (má ho celá rodina) byste k němu doporučili? Předem díky za rady.
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    Test upozornil na dvě nebezpečné autosedačky, jedna katapultovala dítě - iDNES.cz
    http://ekonomika.idnes.cz/...ozorneni-nebezpeci-smrt-pv2-/test.aspx?c=A170719_144631_eko-doprava_hm1
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    Jinak dík za tip, koupil jsem malé k prvním narozeninám ten kojenecký geomag a hrozně ji to baví. doporučuji
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    [ SH_PANDA @ Fotky toho co jsme si dnes koupili či objednali ]
    Cubetto - Coding without screens for kids aged 3 and up by Primo Toys —Kickstarter
    https://www.kickstarter.com/projects/primotoys/cubetto
    DYNK
    DYNK --- ---
    ZEMINO: Kupoval jsem Lenovo Tab8 kolem ctyr tisic, mam pocit. Ke stejnym ucelum slouzi dobre.
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    ZEMINO: v cenové relaci 3000 to bude jen pro zlost... možná kdyby to byl nějakej starší iPad s vyměněnou baterkou...
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    Nesháněl jste někdo v poslední době tablet pro dítě?nebo nějaký tip?. Máme v plánu ho ted koupit 8-letému (slibili jsme,že až pujde do 3.třídy,což je po prázdninách)
    Nepotřebujeme žádnou palbu.. postačí,když zvládne přehrát nějaký film,internet a nějakou hru..vhodnou operační pamět,USB vstup..cenu +-3000.-
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SOLEI: PAN_SPRCHA: největší zábava rozjet to proti zdi plnou rychlostí nějak neprospívá kompaktnosti karoserie
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SOLEI: jo to ta naše zlikvidovala během týdne
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    ANNAWA: Ferrari na dálkové ovladani
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    ANNAWA: mě se docela osvědčila stará dráha hot wheels. Je ještě po mě a je to za základní verze, takže pouze pár rovných + loop. Dobrý je, že se to dá dobře kombinovat s legem, tak je možný stavět okolo tunely, hlediště atd..
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    A tip na darek pro akční dvouletou holčičku, ktera ma rada klucici i holcici hracky?
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    SOJKA: kazdy dite je jiny
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    QUANTI: Koukám na to Teď na to dokonce mají i slevu na mallu.To asi koupím. dik
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam