• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IJACZEKOtcovský cit... když dva... býti rodičem, bezpečný domov a hračky, kočárek, autosedačka a v neposlední řadě miminko ...
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    SINSEMILLA: já se vzbouřila a chtěla si nechat udělat náušnice sama. Jeje, už víc než půl roku čekám na zlatníka. Začíná mně touha po zlatě přecházet.
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    NARVAH: Ty bych si nechala líbit :))
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    BIMBAS: náušnice bílý zlato briloše.. nechal sem to vyrobit..

    ENDEE
    ENDEE --- ---
    BIMBAS: Dostala jsem za dite prsten, ktery jsem si castecne sama vybrala.
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    BIMBAS: za prvního nevím co jsem dostala, asi nic. Za druhé (holku) jsem dostala na výběr Suunto nebo Suunto.
    Obvykle se dávají ale šperky.
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    hele chlapi, co jste dali vaší ženské za narození potomka ? už nad tím sedím po druhé a vůbec nevím :D
    PALYSO
    PALYSO --- ---
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    YMLADRIS: predskolak s dopomoci to zvlada (mame tunu soucastek z aliexpresu), ale tak zalezi na diteti, ta cena je ale fajna
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    Conrad Components Der Conrad Adventskalender, od 14 let | Conrad.cz
    https://www.conrad.cz/conrad-components-der-conrad-adventskalender-od-14-let.k1421383#

    adventni kalendar ve kterem jsou soucastky na breadboardy - zpusob jak zapojit ledky aby svitily
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    CROSS: nedal by se nekde na mesic pujcit? uvidis jestli ho to prejde a zaroven si vyzkousis ktery vlastnosti jsou pro vas dulezity...
    CROSS
    CROSS --- ---
    ANNAWA: Přiznám se, že to mě nenapadlo; ale jak jinak se případně naučí koukat do dalekohledu, než s dalekohledem?
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    CROSS: a umi se vůbec koukaz do dalekohledu? Pomerne dost deti to v předškolním veku nezvlada.
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    ADD: to já mám opačný problém, muž má přítelkyni se dvěma dětmi a máme střídačku s našimi dvěma dětmi. Úplně převzal její výchovu a nutí k tomu i mě.
    CROSS
    CROSS --- ---
    Dotaz - vůbec se v tom neorientuju, ale pětiletý syn (brzo šesti) projevil zájem o astronomický dalekohled. Má smysl kupovat něco jako tohle?
    NATIONAL GEOGRAPHIC 50/360 Teleskop | Bresser
    https://www.bresser.de/Astronomie/Teleskope/NATIONAL-GEOGRAPHIC-50-360-Teleskop.html

    Je mi jasný, že má jistě smysl si připlatit, ale nevim přesně, na jaký parametry se koukat. Navíc neni úplně vyloučené, že ho to zase za měsíc přejde, a dalekohled skončí někde ve sklepě.
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    Pro YMLADRIS a další zájemce o programování pro děti, narazili jsme teď na tohle:
    https://www.quirkbot.com

    Programovatelní roboti z brček. Osobní zkušenost nemáme a kupovat se zatím nechystáme, naše děti jsou na to asi ještě malé. Jen jsme na to náhodou narazili na Youtube a celkem se nám to zalíbilo, tak hážu jako tip.
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    ANNAWA: přesně, taky si to prostě myslím.. a nám tedy pomohl i ten společný čas muže se synem, aby se víc poznali. takže prostě prostor pro to je poznat
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    SINSEMILLA: to mi prijde důležitý, nesnazit se byt s detmi toho druhého kamarad, ale i je vychovavat, zvláště pokud spolu vsichni bydli.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    LITROP: mluvit víc, nic jiného se asi poradit nedá... vždyť jsi to taky s dětmi zvládal, než jste se poznali, takže tvůj názor prostě má platnost - ale nemá cenu vést zákopovou válku, je potřeba zkusit najít nějaká pravidla a způsoby, které budou aspoň částečně vyhovovat všem. Ale bez diskutování to nepůjde.
    ADD
    ADD --- ---
    LITROP: Rozhodne neplati, ze zenska se zakonite stara lip nez chlap. A maloktery rodic dela neco fakt blbe, zpusobu pece o deti je tisic a nejdou seradit od nejlepsiho po nejhorsi. U nahlych zmen neceho, co vam vyhovuje, bych se bala, ze to muze poskodit vztah tvych deti k tve pritelkyni, protoze deti si to spojej. Na druhou stranu, kdyz jste spolu, musi platit pro vsechny tri deti stejna pravidla (pokud jsou podobne stare, pokud ma mimino, je to snazsi)."
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam